Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לצעיר, ידני וגודש עד 45K

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפשים רכב לחבר כבר המון זמן וקשה למצוא משהו שמור בשוק בארץ או במחיר הגיוני ולא 20K מעל למחירון.

בעקרון המטרה היא רכב ידני, שיהיה אמין כמה שאפשר ( מעל שנת 2008) ,ועדיפות לגודש.

המכוניות שאנחנו מחפשים, סיאט איביזה FR/CUPRA שנת 2008, הבעיה שרוב הרכבים האלו שחוטים בצורה מזעזעת ועברו הרבה בחיים שלהם, ולמרות זאת נמכור בכ 10-20 מעל המחירון, אז כבר דיי ויתרנו על הרכב הנ"ל אז משהו מעניין בסגנון גם יהיה טוב לדעת אם קיים.

הרכב השני הוא אלפא רומיאו מיטו 1.4, הבעיה שגם פה בתקציב של 45K אי אפשר למצוא כלום במיוחד שאחנו לא מתפשרים על המצב של הרכב.

לדעתכם יש איזה סיכוי למצוא רכב בתקציב הזה עם הדרישות האלו ? ואילו עוד רכבים הייתם ממליצים ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו מגאן קופה (כבר הפכה להיות המלצה קבועה שלי). לא חזקה ברמה של איביזה FR או קופרה, אז אם זה הכיוון אולי היא לא מתאימה.

מבקשים קצת מעל התקציב שלכם, אבל במצב השוק היום מיקוח הוא לא מילה גסה. גם נסע קצת הרבה, אבל לפי התיאור הוא נשמע במצב סביר. הנה:

http://yad2.co.il/s/c/2k9ksb

כמובן שאני לא מכיר אישית ואין לי שום קשר לרכב או לבעלים.

יש גם ליאון ידניות 1.2, למשל זו:

http://yad2.co.il/s/c/wmkc8h

שגם אותה אני כמובן לא מכיר באופן אישי.

יש כמה פיאט פונטו איבו טורבו בארץ (לא אבארט, שלדעתי לא בתקציב וגם מאוד נדירה), אבל הן מאוד נדירות. יש אחת כרגע ביד2, אבל היא רכב לימוד נהיגה לשעבר עם 160,000 ק"מ, אז לא נראה לי שתתאים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...