Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח בפלורידה ל-2 נהגים ל-2 רכבים שחיטה

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רקע:

אני ובת הזוג שלי היגרנו לארה"ב לפני כחודש. מפה לשם רכשנו רכב אחד ואנחנו רוכשים עוד רכב בקרוב.

רק לפני כמה ימים עברנו טסט מקומי ואנחנו כעת מחזיקים ברישיונות מקומיים (אך טריים). אנחנו בני 33 ו-31 ובעלי רישיונות ישראלים בין 10 ל-15 שנים. אין לנו היסטוריה של דוחות או תאונות כלל.

בנתיים ההצעות שקיבלנו נעות סביב המחירים של 400-700 דולר לחודש ל-2 רכבים. לפי מיטב הבנתי ממה שנאמר לנו על פי חברינו גם המחיר הנמוך בסקאלה הזאת הוא משוגע. מה אנחנו מפספסים שגורם לביטוח שלנו להיות כזה מטורף ואיך ניתן להוריד את עלות הביטוח ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רקע - היגרתי לפני כשנה וחצי , גילאים דומים (33 ו32) , מצב דומה אבל לג׳רזי.

א. תתעלם ממה שאמריקאים אומרים לך על המחירים שהם משלמים. הם לא רלוונטים לך כי הם נגזרת של רישיון מקומי , Credit score (שאין לכם) והיסטוריה ביטוחית (ששלכם לא נחשבת ברוב המקרים).

בנוסף לזה - הם בהרבה מקרים לא באמת מבינים את מוצרי הביטוח שהם רוכשים (שהם שונים מאוד מאלו שקיימים בישראל).

יש לך אופציות לקנות ביטוח ממש מחורבן במעט כסף - אבל אם חס וחלילה קורה משהו - אתה תזדיין בצורה אטומית.

אני לא אשכח איך שאלתי בחורה פה מה הביטוח שלה וכו כדי להשוות וכשהיא אמרה לי שהיא משלמת פחות מ100 דולר בחודש נורא התפלאתי , אחרי שראיתי את הכיסוי הביטוחי שלה - אמרתי לעצמי תודה רבה - לא מוכן להיכנס איתך לרכב...

בנוסף - לרכב חדש אתה חייב ״מקיף״ שמכסה גם את עלות הFinance אם לקחת - מה שאוטומטית מוריד הרבה אופציות ביטוח זולות.

ב. ברמת הסטייט - שווה לבדוק אם יש גופים מבטחים שמוכנים להתחשב בהיסטוריה מישראל. זה קצת שונה.

ג. תשווה את הגדולים - גייקו ופרוגרסיב נתנו לי בהתחלה את ההצעות הכי סבירות.

עכשיו שעברנו על כל זה - נגיע לתכלס - בחצי שנה הראשונה - שילמתי 500 דולר לחודש ולא היתה שום דרך מסביב לזה.

זה כן היה ביטוח דיי מקיף עם Deductible של 250$ וגבולות של 250K/100k על הכל. כלומר Tier גבוהה למדי.

אחרי כחצי שנה זה ירד לסביבות ה400 וכרגע אחרי שנה וחצי סביב ה340 לשני הרכבים.

מה שכן - הרכבים קצת פחות סטנדרטים (BRZ וCountryman cooper S all4)

מכיוון שהגופים המבטחים בין הסטייטים קצת שונים - אני אשאל חבר שגר במיאמי שגם היגר לפני שנה וחצי איפה הוא ביטח.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק מי. אני משלם בערך 100 דולר לחודש (אחרי המרה מפאונדים) לרכב אחד חדש, וחשבתי שמפרגעים אותי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יוצא לאופנוע 300 פרנק לשנה כולל מקיף ו1300 פרנק לשנה לרכב כולל מקיף.

השאלה למה המחירים בארה"ב כל כך יקרים? לפי מה מחשבים את פרמיית הביטוח?

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת. גם השוודים לא רק שאינם מכירים בביטוח ישראלי- לא מכירים ברשיון ישראלי כזכאי להמרה (בשונה מגרמניה, הולנד וכו').

ביטוח לרכב דיי סטנדרטי עבורי הוא שחיטה לא נורמאלית, ביטוח מקיף ל328 משנתון 2011 לדוגמא יעלה לי כ300$ לחודש. לעומת זאת, וזה החלק הכי הזוי בעיני, רוב היצרנים מודעים למחירי הביטוח הגבוהים ומציעים מקיף חינם לכמה שנים ראשונות כך שבמיוחד עבורי- רכישה של רכב חדש ויקר יותר עולה פחות בחישוב כללי:roll:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

הרכבים שלנו הם Ford Focus 2016 ו Ford Mustang GT 2017 שאני מתכנן לקנות השבוע.

בנתיים ההצעה הכי טובה שקיבלתי היא דרך המעסיק שלי שהיא 2600 דולר לשתיהם לחצי שנה. פרוגרסיב מתקרבים מאוד לזה אבל זה לא הביטוח הכי הכי טוב שיש, אלא מינימלי נורמלי.

למרבה הפלא המוסטנג לא כזה מקפיצה את המחיר. אם אני מחשב לפי 2 רכבי פוקוס כשאחת חדשה ואחת בת שנה עדיין אני מקבל מחיר דומה מאוד.

בקיצור נראה לי שלחצי שנה הקרובה אנחנו נצטרך לשלם את הקנס ואח"כ להתחיל לחפש שוב.

רקע - היגרתי לפני כשנה וחצי , גילאים דומים (33 ו32) , מצב דומה אבל לג׳רזי.

א. תתעלם ממה שאמריקאים אומרים לך על המחירים שהם משלמים. הם לא רלוונטים לך כי הם נגזרת של רישיון מקומי , Credit score (שאין לכם) והיסטוריה ביטוחית (ששלכם לא נחשבת ברוב המקרים).

בנוסף לזה - הם בהרבה מקרים לא באמת מבינים את מוצרי הביטוח שהם רוכשים (שהם שונים מאוד מאלו שקיימים בישראל).

יש לך אופציות לקנות ביטוח ממש מחורבן במעט כסף - אבל אם חס וחלילה קורה משהו - אתה תזדיין בצורה אטומית.

אני לא אשכח איך שאלתי בחורה פה מה הביטוח שלה וכו כדי להשוות וכשהיא אמרה לי שהיא משלמת פחות מ100 דולר בחודש נורא התפלאתי , אחרי שראיתי את הכיסוי הביטוחי שלה - אמרתי לעצמי תודה רבה - לא מוכן להיכנס איתך לרכב...

בנוסף - לרכב חדש אתה חייב ״מקיף״ שמכסה גם את עלות הFinance אם לקחת - מה שאוטומטית מוריד הרבה אופציות ביטוח זולות.

ב. ברמת הסטייט - שווה לבדוק אם יש גופים מבטחים שמוכנים להתחשב בהיסטוריה מישראל. זה קצת שונה.

ג. תשווה את הגדולים - גייקו ופרוגרסיב נתנו לי בהתחלה את ההצעות הכי סבירות.

עכשיו שעברנו על כל זה - נגיע לתכלס - בחצי שנה הראשונה - שילמתי 500 דולר לחודש ולא היתה שום דרך מסביב לזה.

זה כן היה ביטוח דיי מקיף עם Deductible של 250$ וגבולות של 250K/100k על הכל. כלומר Tier גבוהה למדי.

אחרי כחצי שנה זה ירד לסביבות ה400 וכרגע אחרי שנה וחצי סביב ה340 לשני הרכבים.

מה שכן - הרכבים קצת פחות סטנדרטים (BRZ וCountryman cooper S all4)

מכיוון שהגופים המבטחים בין הסטייטים קצת שונים - אני אשאל חבר שגר במיאמי שגם היגר לפני שנה וחצי איפה הוא ביטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחצי שנה ראשונה תבלע את הצפרדע.

סה״כ אתה בסטייט פחות יקר משלי מהבחינה הזו וזה יורד מהר.

תוך שנתיים תשלם 250 דולר בחודש כנראה או באיזור.

המוסטנג לא מקפיצה את המחיר כ״כ אגב כי זה רכב מאוד נפוץ ורגיל פה.

גם החלוקה של איך המחיר בנוי מתחלקת לבסיס שמשותף לרכבים ואז החלק לכל רכב - כך שגם ככה אם אתה מוסיף או מוריד רכב - זה לא כל אחד בנפרד ומכפיל.

הביטוח מאוד יקר פה להערכתי כי עלויות הכיסוי נורא יקרות במקרה שקורה משהו (תאונה , כיסוי רפואי וכו).

כמו שאמרתי - אתה מאוד יכול לבחור את הכיסוי ולקבל אחד מאוד מותאם לסיכונים שאתה רוצה לקחת.

לי זה פחות מתאים לקחת סיכון עם זה.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח מאוד יקר פה להערכתי כי עלויות הכיסוי נורא יקרות במקרה שקורה משהו (תאונה , כיסוי רפואי וכו).

אז משלמים פעם אחת בהוצאות בריאות גבוהות, ואז עוד פעם בהוצאות רכב? הידד השוק החופשי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליפורניה (והכל פה הכי יקר), משלמים בסביבות 550 לחצי שנה בלי הסטוריה, עם רישיון מקומי, רכב אחד (הרכב השני יצא ממש זול כ-100 לחצי שנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שחלק מהסיבות להגירה הוא יוקר המחייה בישראל...

יש דברים יקרים יותר , יש זולים יותר.

BRZ חדשה בגירסא המאובזרת עלתה לי כמו מאזדה 2 בארץ.

המיני קאנטרימן עלתה כמו מאזדה 3 בגירסאת הליסינג מול גירסא של קרוב ל300 אלף בארץ.

המשכנתא והארנונה הם Tax deductible יחד עם עוד מליון דברים אחרים וההכנסה משמעותית יותר גבוהה.

בגדול - באותו מקצוע - נשאר לי יותר כסף בסוף החודש ורמת החיים שלי עלתה.

אני בכלל לא מדבר על החינוך , רוגע וכו ...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אנחנו מאוד מרוצים מהמעבר, כנראה שנצטרך לנשוך את הלשון בשביל החודשים הראשונים ולשלם 2600 לחצי שנה ל-2 רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...