Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייסבק 2016 דגם ספורט מתצוגה

Spaceback38
שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני אשמח לעצתכם המלומדת בנוגע לרכישת סקודה ספייסבק דגם ספורט 2016 (מנוע 1.4) ממגרש ידוע שעלה על הכביש באוגוסט. מדובר ברכב ששימש כרכב הדגמה (על פי דברי הנציגה) עם כ6000 ק"מ.

קראתי הרבה הודעות שפורסמו כאן בפורום ובפורומים בחו"ל בנוגע לבעיות הגיר הידועות של DSG7 (משנים עברו ואולי אף מהשנים האחרונות) ואני דיי אובד עצות אם קיימות עדיין בעיות עם הגיר הזה? האם יש "מחלות" ידועות לסקודה בדגם זה או מקביל לו שאני צריך לקחת בחשבון לפני שאני רוכש את הרכב?

בנוסף, מה מידת ההפחתה הסבירה (אולי הרצויה?) לרכב ששימש כרכב תצוגה? על פי לוי יצחק מדובר רק ב11% ממחיר רכב חדש אבל כולנו יודעים שביום המכירה רבים יתייחסו לזה כאל רכב חברה או רכב ליסינג ומכאן המחיר רק יירד....

אני מחפש רכב משפחתי צעיר ובטיחותי בתקציב של עד כ 100K והספייסבק נראתה לי כפתרון ריאלי.

מה אתם אומרים?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הדגמה זה רכב שעבר חיים לא קלים,

לא עבר הרצה "לפי הספר" - בטח עם הגיר והמנוע מתחוכמים של VAG לא הייתי רוצה שאת ה6000 קילומטר הראשונים שהרכב שלי עשה הוא עשה על הקו האדום בהעברות הילוכים ברוטליות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ,רק הגיר עומד בסימן שאלה, בעיות מנוע לא בדור הזה של המנועים.

משאר הבחינות , מאוד פרקטית , נוחות נסיעה קשיחה , מנוע חזק בדגם ה1.4 ,איכות הרכבה טובה בתא הנוסעים והנדסת אנוש טובה כמצופה מואג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול לרכוש פיג'ו 308 או פיג'ו 2008 חדשים לגמרי מליסינג 0.

לגופה של העסקה "שלך" יש הרבה פחות בעיות עם הגיר לעומת העבר, ולגבי ההורדה - ככל שתחזיק את הרכב יותר זמן זה יהיה פחות משמעותי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה-"מגרש הידוע" הזה, יהיה לך קשה להתמקח על המחיר:

http://www.auto-deal.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A91/tabid/122/Maker/67/GearBox/12/Default.aspx?Model=%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%91%D7%90%D7%A7

דרך אגב, מדובר ברכב הזה בדיוק.

אבל תנסה. זה אף פעם לא מזיק.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם zvit, בקצת יותר ממאה אלף שקלים אתה מקבל משפחתיות חדשות לגמרי ב-0 קילומטר. ה-308 מעולה אם אתה מחפש מנוע טורבו ורכב אירופאי. יש ראפיד 1.4 בסביבות 106K.

גם קיה סיד מחירים דומים, או אם הולכים לכיוון של רכב קטן יותר רנו קליאו סטיישן דיזל ב-97K.

אם כבר רכב עם "כתם" בעבר, לפחות שיהיה חדש ועם אחריות מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...