Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מונית חדשה

חיים.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רשמת אוטובאן... באילו מהירויות נסעת?

לא יותר מ 130 .הרוב ב 100 קמ"ש. נהג זהיר.

האוטו היה בתפוסה מלאה. 7 אנשים.

כאמור יש פער בין מה שרשום בברונשור ומה שקורה בפועל. האמת: לא מפתיע...

נהג מונית של קאיה ריו טען שהצריכה המשולבת שהיתה לו היא 1:13 . כמובן זה לא אותו מנוע .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר מ 130 .הרוב ב 100 קמ"ש. נהג זהיר.

האוטו היה בתפוסה מלאה. 7 אנשים.

כאמור יש פער בין מה שרשום בברונשור ומה שקורה בפועל. האמת: לא מפתיע...

נהג מונית של קאיה ריו טען שהצריכה המשולבת שהיתה לו היא 1:13 . כמובן זה לא אותו מנוע .

נראה לי שאתה מתבלבל !!

איך תפוסה מלאה 7 אנשים ? יש לו רק 5 מקומות ישיבה !!

בנוסף קראתי שרשור של נהג מונית שהייתה לו קיה ריו והוא היה עושה 1/13 בעיר

אני מניח שמשולב זה כבר יותר לכיוון 1/16 או יותר. זה השרשור -

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?621565-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8-%D7%90%D7%A8%D7%91%D7%A2-%D7%95%D7%97%D7%A6%D7%99-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A8%D7%99%D7%95-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-2012-(%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA)&highlight=%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA

בנוגע לרנו מגאן - המוכרת בסוכנות אמרה שעדיין לא יודעים מתי היא תגיע ובנוסף המחיר שלה בהתחלה יהיה יותר גבוה משמעותית מהפלואנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר קבעו לנו נסיעת מבחן על הטויוטה פריוס פלוס שעולה פחות או יותר כמו האופטימה ואחרי זה אבי יצטרך להחליט.

?

מבין שתי אלה, הייתי לוקח את הפריוס בלי לחשוב פעמיים.

לא יודע לגבי פריוס+, אבל פריוס רגילה מאוד נפוצה בתור מונית בארה"ב (בקליפורניה, כמעט כל המוניות שראיתי, היו פריוס) וצפון אירופה, שם הן בקלות מגיעות ל700-800 אלף ק"מ.

לי יש פריוס בבית (רגילה, לא פלוס), ואני הגעתי איתה מחדרה לחוצות המפרץ ובחזרה בלי להתעייף, רכב מאוד שקט ונעים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה צודק לגבי זה שהיא שקטה ונעימה

מה לגבי מקום לנוסעים מאחורה ונפח תא מטען ?

אני שואל כי הנציג באולם תצוגה אמר לי שהיא לא מתאימה לשימוש בתור מונית והפנה אותי ישירות לפריוס פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפריוס שלי לא נסעתי מאחורה [emoji2]

אבל יצא לי כמה פעמים לנסוע במוניות פריוס, ולא הרגשתי שחסר לי מקום שם (אני אדם לא קטן).

זה בקשר לפריוס דור 3 (2009-2015), אני מאמין שבפריוס הנוכחית אותו מצב.

חוץ מזה, יש מוניות קיה ריו וסקודה פאביה, מה שנכנס שם, ייכנס גם בפריוס.

הסוללה לא גוזלת הרבה מקום, כמו שחושבים. הרכב הזה תוכנן סביב המערכת ההיברידית, והיצרן מצא איפה לדחוף את הסוללה, כדי שהיא לא תפריע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפריוס שלי לא נסעתי מאחורה [emoji2]

אבל יצא לי כמה פעמים לנסוע במוניות פריוס, ולא הרגשתי שחסר לי מקום שם (אני אדם לא קטן).

זה בקשר לפריוס דור 3 (2009-2015), אני מאמין שבפריוס הנוכחית אותו מצב.

חוץ מזה, יש מוניות קיה ריו וסקודה פאביה, מה שנכנס שם, ייכנס גם בפריוס.

הסוללה לא גוזלת הרבה מקום, כמו שחושבים. הרכב הזה תוכנן סביב המערכת ההיברידית, והיצרן מצא איפה לדחוף את הסוללה, כדי שהיא לא תפריע.

נשמע טוב ושווה בדיקה

אנסה לשכנע את אבא שלי שיבדוק למרות שהוא סגור על האופטימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, יש מוניות קיה ריו וסקודה פאביה

לדעתי צריכים לאסור בחוק שימוש ברכבים שהם פחות ממשפחתית גדולה כמוניות - בטח ובטח רכבי סופר מיני - או להוריד את תעריפי הנסיעה ברכבים אלו בצורה משמעותית. במצב היום מי שקונה פאביה בתור מונית ומי שקונה מרצדס בתור מונית גובים עבור הנסיעה את אותו המחיר, כך שאין שום אינטרס לנהגים לחשוב על טובת הנוסעים. אם תעריפי הנסיעה בסופר מיני היו חצי מהתעריפים במשפחתית גדולה/מיניואן, המצב הזה היה משתנה.

נהגי מוניות שוכחים לפעמים שעדר הבקר שיושב מאחור הוא הלקוח שאמור לקבל שירות טוב - לא מזמן נסעתי בקיה ריאו שהנהג לקח את הכסא כנראה לא מעט אחורה, וזה פשוט היה סיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מרצדס C קלאס זה לא אוטו מאוד מרווח. אם כבר אז מונית צריכה להיות מינוואן.

בחו"ל רואים הרבה מוניות אופל זאפירה, פולקסווגן טוראן, רנו סניק וכו'.

אצלנו בזמן האחרון גם גם יש שינוי בכיוון, יש יחסית הרבה מוניות C4 פיקאסו. זה רכב שמתאים מאוד להיות מונית, כל המשפחתית (גם גדולות) הרבה פחות מתאימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקנא בנהגי המוניות בקליפורניה, מקראון ויקטוריה לעבור לפריוס ולהעביר בה 10 שעות ביום.

הייתי ממליץ לאביך על הקיה אופטימה. מאד מרווחת, מושב נוח, תא מטען גדול, נראת טוב וכנראה תהיה הרבה יותר אמינה מאירופאית מקבילה.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיה לא מוכרים את הסיד סטיישן למוניות?

המחיר יהיה קרוב יותר לפלואנס אני מניח, הרכב מעולה לטעמי. נוחות נסיעה טובה, מרווח טוב, תא מטען גדול וביצועים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיינו בסוכנות של קיה ראינו את הסיד סטיישן ולא התלהבנו.

כנראה דעה קדומה לגבי מרכב סטיישן שיותר מתאים למשפחות אבל לנו הוא לא בא טוב.

אם נעזוב לרגע את המחיר אז בסגמנט המשפחתי אני מאמין שאבא שלי היה הולך על האוקטביה, הכי מרווחת וזריזה.

אבל אחרי נסיעות מבחן הוא נדלק על האופטימה יותר וטוען שהיא הרגישה הכי נוחה מעודנת.

בעקרון שאלתי פה כדי לראות אם יש מישהו שיכול להעיד על איזה בעיית אמינות באופטימה

אבל אני רואה שאין אחד כזה וגם ברשת לא מצאתי משהו לגבי החדשה אז כנראה שאבי ילך עליה.

תודה לכולם :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיינו בסוכנות של קיה ראינו את הסיד סטיישן ולא התלהבנו.

כנראה דעה קדומה לגבי מרכב סטיישן שיותר מתאים למשפחות אבל לנו הוא לא בא טוב.

D

באמת דעה קדומה מאוד וישראלית משהו (אם כי המצב השתפר בשנים האחרונות).

דווקא למונית זה מתאים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...