Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים בישראל - מה מרחב התמרון?

שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בגלל שאני לא בקיא בחוקי התעבורה בישראל ולא בא לי לפחד מניידות משטרה או עמדות שדה לבדיקת רכב רציתי לשמוע את אלו שמבינים כאן יותר ממני, עד כמה החוק בישראל נוקשה בכל עניין השיפורים?

אם לצורך העניין אני אקח רכב אטמוספרי וארצה להוסיף לו טורבו, אין סיכוי להוציא דבר כזה לפועל באופן חוקי? מה לגבי הגדלת טורבו למנוע מוגדש? מה לגבי שיפור מכלולי מנוע בוכנות למשל בוכנות רינגים טלטלים קראנק, שיפורים במערכת הבלימה כמו קאליפרים או צלחות, שיפורים במערכת הקירור וכל מה שנוגע לעולם המופלא והלא מזיק הזה. מה אני יכול להוסיף לרכב כדי לשפר את הביצועים המכניים שלו בלי שיפתחו לי את המכסה מנוע לבדיקה בכל רמזור?

התוצאות שאליהן אני יגיע לא מעניינות אותי כמו העניין שיש לי בתחום והרצון להיות חלק מהתהליך הזה גם אם לא אני זה שיעבוד על הרכב בפועל, לכן אין כאן עניין של "מושפעות".

תודה לעוזרים.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הכל אתה יכול לאשר השאלה כמה כסף אתה מוכן להשקיע

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הכל אתה יכול לאשר השאלה כמה כסף אתה מוכן להשקיע

איך הוא בדיוק יכול לאשר רכב שהוא שיפר אם יש איסור על כך בישראל? אין לו שום אפשרות.

גם פילטר אוויר בקופסא פתוחה נחשב שיפור.

כלל האצבע אומר כך, שדרג את כל מכלולי המנוע הפנימיים, אף אחד לא יגלה נכון? אז אין צורך לאשר שום דבר ואף בוחן גם לא ימצא שום דבר.

תגדיל את הטורבו המקורי? כל עוד זה חבוי או שזה לא טורבו במימדים חריגים, גם כאן אף אחד לא יראה ולא יידע.

תכנס לתאונה קשה וחלילה כל זה יתגלה וכל השיפורים שלך? תהיה לך סחבת בבית המשפט עם חברת הביטוח, בסופו של יום תזכה סביר להניח אבל תבכה לאורך כל התהליך.

כל מה שלא רואים ולא מוצאים = חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...