Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת (בלם) מרכזית, אפשר לשפץ או נחוץ חלק מקורי בלבד. דהייטסו סיריון 2008.

מאורוש
שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

לאחר בדיקה של מוסכניק נמצא שבעת לחיצה על הבלם, הוא מגיע כמעט עד הרצפה והוא אמר שיש להחליף את המשאבה המרכזית של הבלם.

בעקבות פערי המחיר בין שיפוץ למקורי הם גדולים (פי 2).

השאלה היא, האם חלק זה אפשר לשפץ ובנוסף הוא יתפקד באופן יעיל ולאורך זמן?

מה אתם מייעצים לי לעשות? לבצע שיפוץ או לרכוש מקורי.

אשמח לעזרתכם.

בתודה מאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעם לרכב יש ABS שיסגור עם פקקים את המשאבה המרכזית ויבדוק שוב, לרוב בדגם זה בעל ABS התקלה היא בבלוק ההידראולי של היחידה ולא במשאבת הבלם המרכזית.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעם לרכב יש ABS שיסגור עם פקקים את המשאבה המרכזית ויבדוק שוב, לרוב בדגם זה בעל ABS התקלה היא בבלוק ההידראולי של היחידה ולא במשאבת הבלם המרכזית.

חיים יוד.

תודה

על התגובה חיים. זה נבדק ונמצא שזה משאבה מרכזית. השאלה האם משופץ אמין כמו מקורי? והאם זהו חלק מאוד קריטי לרכב אם בכלל שהוא חייב לקנות מקורי או שאין צורך וחלופי יעשה את העבודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף או לשפץ את המשאבה תבדוק העדר נזילות בכל המערכת (כניסת אויר) ותעשה ניקוז אויר.

אם זה לא יעזור אז תחליף או תשפץ.

מה שאתה מתאר זה סימפטום הראשון להמצאות אויר במערכת בילום.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף או לשפץ את המשאבה תבדוק העדר נזילות בכל המערכת (כניסת אויר) ותעשה ניקוז אויר.

אם זה לא יעזור אז תחליף או תשפץ.

מה שאתה מתאר זה סימפטום הראשון להמצאות אויר במערכת בילום.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

שלום

שלום יוסף

נראה כי אין העדר נזילה בכניסת האוויר. כיצד אוכל לעשות ניקוז אוויר עצמאית? כשלקחתי למוסכניק, הוא בדק נזילה ואמר שיש להחליף את משאבת הבלם המרכזית. האם משאבה תחליפית לא מקורית תעשה את העבודה באופן בטוח וייעיל?

אני מזכיר: ידית הבלמים כמעט ונוגעת ברצפה מבלי לבלום באופן יעיל.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מקס

מדובר על אותו חלק אך אין קשר לתחום הבעיה שלך לשלי.

אצלי מדובר כי ידית הבלם כמעט ומגיעה לרצפה מבלי לבלום באופן בטוח. לקחתי את הרכב לבדיקה והמוסכניק לאחר בדיקה ראה שאין נזילה אך יש לציין שלא נעשה ניקוז אוויר (לא מבין בזה), לחץ על דוושת הבלם ונראה כי הדוושה מגיעה עד הרצפה. לאחר מכן אמר שישי להחליף את משאבת הבלם המרכזית. העניין האם יש צורך להחליף או והוסיף עוד משהו? והאם האפשרות שאשים חלק משופץ או חלופי יעשה את העבודה נאמנה כפי שיעשה חלק מקורי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי ניקוז נוזל בלמים וניקוז אוויר ואין קשר להם.

השאלה האם יש סכנה בהחלפת משאבת בלם מרכזית לתחליפי, אני רוצה להמנע מלקנות חלק המקורי בגלל שהחלק יקר משמעותית מתחליפי.

תחליפי תעשה עבודה נאמנה כפי שתעשה מקורית?

אני חושש בגלל שמדובר בבלמיםֿ, אני רוצה לבדוק זאת לעומק. ולדעת שאין לי מה לדאוג

עריכה אחרונה על ידי מאורוש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום דרך לבדוק את זה ואין ליושבי הפורום שום דרך לדעת איזה משאבה חליפית תשים ומה טיבה.

ככלל אצבע, אם המשאבה יוצרה על ידי יצרן מוכר ובעל מוניטין, יש סיכוי שהיא תשרת נאמנה זמן רב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...