Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על פלאפון

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

חזרתי היום במכללה, הפלאפון בסטנד מחובר לדיבורית בלוטוס, לא נגעתי בכלל בפלאפון פתאום הניידת מאחורי קוראת לי לעצור.

בקיצור, מקבל דו"ח על פלאפון (שוב, באמת שלא נגעתי) ובדו"ח נכתב שאחזתי בפלאפון ביד ימין והיה מוצמד לאוזן.

לא עזר שום דיבור עם השוטרים כמובן שדיברו גועל נפש.

יש לי מצלמה ברכב, קיוותי שמשהו יתפס ומסתבר שכל ההקלטות שם בכלל ישנות:-(.

אכלתי אותה וזהו? מה אני עושה?

דבר אחד שאני רואה ששגוי בדו"ח זה שכתוב בשעה 13:09 במקום 14:09, שבשעה הזאת עוד הייתי בלימודים אבל לא יודע כמה זה משנה..

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, זה מצב ממש חרבנא (אם באמת לא נגעת בטלפון), כי זה מילה של השוטרים מול המילה שלך.

אם השעה לא נכונה אתה יכול לבקש להישפט ולטעון שהיית בלימודים בשעה הזו ואולי להביא עדים שראו אותך במכללה.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעד שאני צריך את המצלמה אני רואה דבר כזה. איזה עצבים.

השעה לא נכונה זה בוודאות, השאלה אם זה באמת יכול לעזור? כי נתנו לי את הדוח ביד מה זה משנה מה השעה?

תדפיס שיחות או משהו כזה אולי יכול לעזור?

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעה לא תעזור, הדו"ח נמסר לך אישית ביד, זו טעות סופר זניחה.

אכן מרתיח.

אתה יכול להעלות את הדו"ח עם פרטים אישיים מוסתרים, אולי ימצא בו פגם מהותי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין שום טעות אז פשוט נדפקתי וזהו? יש בכלל טעם ללכת לבית משפט? זה פשוט גועל נפש שהם יכולים להמציא מה שבא להם ותתפוצץ אין מה לעשות.

זה הדו"ח:

http://imgur.com/a/pHknk

ogmuKDL.jpg

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה לתרום לגבי הדו''ח, אבל לגבי המצלמה.

הגדרות=> חיישן G => רגישות נמוכה(LOW)

כמו כן, תפרמט את הכרטיס, הוא מלא בקבצים מוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם המצלמה היא מתפקדת טוב עכשיו כבר פירמטתי וסידרתי, לא מעניין אותי ממנה עכשיו היא כבר לא רלוונטית לנושא.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיעון העיקרי שאפשר אולי להעלות הוא שמדובר בניידת עומדת. היות ומדובר בציר תנועה ראשי אם בשעת הדו"ח התנועה במקום שוטפת, המהירות שבא אתה חולף על פניו מאפשרת מבט קצר מאוד.

אם אתה רוצה להלחם ולגשת להשפט עם הטיעון הזה, הדגמה מצולמת בוידאו של הזמן הקצר שיש לו להבחין במשהו, אולי תעזור.

הסיכויים קטנים, כי אכן בית המשפט מניח שלשוטר אין אינטרס לשקר.

האם כדאי? רק אתה יכול להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי בכלל איפה הוא עמד, פשוט פתאום קלטתי אותו מאחורי קורא לי בכריזה לעצור בצד..

בקיצור, הדבר היחיד שיש בדו"ח זאת השעה שלא נכונה, בנוסף אני נוהג על ידני והקטע היה בין כיכר לפניה בצומת שכללה העברת הילוכים ככה שגם אין מצב שהייתי יכול לתפעל בכלל את הרכב עם פלאפון ביד ימין, יש לי מעמד לפלאפון שכל הזמן הזה הפלאפון היה בו, דיבורית בלוטוס שהייתה מחוברת כי ידעתי שאמור להתקשר אליי שליח, ואין לי שום שיחה בטווח זמן הזה שקיבלתי את הדוח. אבל שוב דברים שהם לא בדיוק הוכחות.

אז יש טעם בכלל לפנות לבית משפט? יש סיכוי להחמרת העונש? אני נהג צעיר (בן 23) עם 6 שנים רישיון ומעולם לא קיבלתי אפילו דו"ח חניה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בטלויזיה משפטים נגמרים עם הוכחה ניצחת של אקדח מעשן, לרוב זה פשוט העדפה של גרסה אחת על פני השניה.

אתה יכול להשפט ולהעלות את שילוב הטיעונים שפרטו כאן (הניידת סטטית ועברת לידה לחלקיק שניה, הצורך בתפעול ההילוכים, המצאות מתקן ודיבורית, פירוט שיחות שמראה שלא היתה שיחה נכנסת או יוצאת, עברך הנקי (גם אם אינו ארוך)), להציג אותם בצורה רהוטה ורגועה, בלי להתלהם ולשכנע את השופט שהשוטר טעה.

נכון, אף אחד מהם הוא לא הוכחה חותכת בצדקתך, וההנחה בבתי משפט לתעבורה לצערי היא שאתה אדם כל עוד לא הוכחה חפותך, אבל זיכויים קיימים.

כן, גם סיכוי להחמרה בעונש קיים (אם תעצבן את השופט), וגם מדובר על טרטור של להגיע לרוב ליותר מישיבה אחת בבית המשפט.

מה הסיכויים? לא גדולים, אבל קיימים. לכן ההחלטה היא שלך בלבד.

וחשוב: אם תחליט להשפט, תקפיד להתכונן: להכין פירוט שיחות, לערוך הדגמה של מה רואה אדם שיושב ברכב ומסתכל על רכבים חולפים, כיצד להציג את הדברים בצורה רגועה ונקיה בלי להתלהם ולזרוק האשמות בשוטר מלבד טעות אנוש, בלי להתבכיין על היותך סטודנט מסכן, להצמד לעובדות ולנסות לגרום לשופט להעדיף את הגרסה שלך.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע איפה הניידת עמדה בכלל, לא ראיתי אותה, וזה לא בדיוק ציר ראשי כל כך. בני ברית זה ציר ראשי אבל שם רק אמרו לי לעצור.

והקטע עם הסטודנט שהיא רשמה שם בכלל עצבן אותי, בגלל זה גם לא הייתי מוכן לחתום אבל לא עניין אותה, ברגע שהיא עצרה אותי ישר אמרתי לה מה את רצינית הפלאפון פה במעמד ולא נגעתי בו. אחר כך יצאתי אל הניידת שלהם אמרתי להם אני סטודנט הרגע יצאתי מהמכללה ושמתי ישר את הפלאפון במעמד. אבל זה מה שהיא החליטה לרשום שאני כאילו סטודנט מסכן אז אני מבקש שלא יתנו דוח.

עכשיו הבעיה שאלף שקל זה דו"ח (או שוד) שבאמת כואב לי לספוג, והדבר השני שגם אין לי בכלל זמן פנוי לכל הבלאגן של הבית משפט כי אני לומד הנדסה והמערכת שלי עמוסה מאוד.

אכלתי אותה בקיצור, גם חשבתי על זה ואין מצב שאפילו הרמתי טיפה את היד כי בכיכר היה ל' שבלמו אותו ואני אחריו הורדתי להילוך ראשון ועד הקטע עם המשטרה כבר העלתי להילוך רביעי ולפני הצומת הורדתי לשני כל זה בקטע קצר מאוד אין מצב שהיה לי זמן לעזוב את ידית ההילוכים.

משטרת ישראל ביזיון. פשוט עצוב ומתסכל.

תודה למגיבים.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הודעה פרטית עכשיו ממישהו שחווה את אותו מקרה, דו"ח שקרי, מאותה השוטרת "רוית עמנואל", פשוט בושה. למזלו הוא יצא מזה על טעות בדו"ח.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח כבר מצאתי את זה לבד קודם, הבנתי מאנשים שמכירים אותה שהיא פשוט בן אדם רע שגם החברים שלה לעבודה לא אוהבים, והמקרה שלי הוא ממש לא הראשון.

אם המצלמה הייתה עובדת לפחות אולי היה בזכותי משתנה משהו.

אבל אכלתי אותה ובקרוב אצל מישהו אחר:(

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...