Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לסיאט איביזה בצבע לבן

שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אשמח להמלצה לווקס לרכב הנ"ל.

סיאט איביזה 2016.

בנוסף אשמח גם להמלצה על מיקרופייבר למריחת הוקס והורדתו

עריכה אחרונה על ידי ori_fadida
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20170321_003901.jpg

Speed Wax על בסיס קארנובה של יעקב אלטר.

נותן לך הגנה למשך 3 חודשים, בעל יכולות הידרופוביות.

ריסוס מאד חסכוני הבקבוק יחזיק לך הרבה מאד זמן.

16175494_1178561255545697_3108321270098296832_n.png

ממליץ על מגבת של ANGELWAX 400GM. מאד איכותית.

אתה יכול למצוא הכל אצל יעקב. אתה יכול למצוא אותו בפייסבוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתחיל להמליץ לך, נראה לי שחשוב לדעת מה התקציב/ציפיות/העדפות שלך, כדי שנוכל לדעת מה מתאים לך באופן ספציפי.

הכי קל לזרוק שמות של מוצרים, זה ישרת אותך פחות.

אתה מעדיף ווקס נוזלי? משחה? ספריי?

משך הגנה חשוב לך? או שאתה נהנה ממראה נטו?

סילנט (אוטם צבע), בא בחשבון?

מיישם מעל הגנה קיימת? או לבד?

כמה מעוניין להוציא?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Carpro reload, אחד החומרים האהובים עליי.

הגנה חזקה מאוד וארוכה יחסית, גלוס פצצה, קל לשימוש, זול, חסכוני וניתן לדילול.

כתבתי עליו לא מעט בעבר, מוזמן לבצע חיפוש.

דרך detailed clean עולה סביבות 90 שקלים ל500 מ״ל לפני משלוח של בערך 10 פאונד, תוריד מהכל חמש אחוז עם קופון.

מחיר שאין שני לו למוצר עם תמורה ענקית.

עדיין לא ענית מה ההעדפה שלך מבחינת מוצר (משחה ספריי וכו), קח בחשבון שלוואקס קלאסי צריך למתוח את התקציב.

לחילופין תמיד כדאי להציץ ואולי להעלות פוסט בפורום מכירה שלנו, אולי למישהו יש כמות מופחתת מחומר כזה או אחר שהוא רוצה למכור, תוכל לחסוך כמה שקלים.

בהצלחה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר מחדש מלאי באופן תדיר.

אפשר לשלוח להם הודעה בפייסבוק ולברר מתי, הם עונים מהר.

אפשר גם לבקש שישלחו מייל כשהמוצר חוזר למלאי (באתר שלהם, בדף המוצר).

אגב בזמנו כשביררתי עם היבואן בארץ, דרשו 270 שקלים (נכון ללפני שנה פחות או יותר).

לפחות המחיר ירד :)

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכל חומרים ומחיר שאני מציע כ120 שקל כולל מע"מ לאחד ליטר או חצי ליטר במחיר 80 ש כולל מע"מ.

חומר נוזלי SPEED WAX עם ברק גבוה ופיניש הידרופובי לא צריך לדחף לצד

כל עוד לא ניסתה גיל.

ווקס נוזלי מיוצר בגרמניה 100% במותג שלי לקבלת מחיר מאד תחרותי

או לקבל ANGELWAX QED ואו CARONA חצי ליטר ב120ש

עמידות גבוהה ומתאים לפלסטיק ואפילו שמשות

https://www.facebook.com/ALT.D.S/

https://drive.google.com/file/d/0B_KkmgJEohdncmczRjRSc1NmOEE

לנו יש גם כמשחה 100ש ANGELWAX מספיק ל4 רכבים ועוד הרבה חומרים עד 100ש

אם בעל השרשור ירצה להגיע אז הוא יבחר במקום

הבחירה רק של לקוח לקנות איפה שהוא ימצא לנכון

תודה,יעקב

054425723616388154_250240862070771_5883606112893198245_n.jpg17426142_933408193428278_5773233846202607077_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש שדחקתי את המוצר שלך לפינה?

מוזר ומוגזם לך שאמליץ על מוצר שמכיר? שמשתמש בו שנים? מוצר שהאיכויות שלו מוכחות בכל פורום אפשרי על הגלובוס ובכל מבחן אפשרי?

מרגיש לך באיזושהי פינה של הלב, שלא הוגן מצידי לשאול את חבר הפורום מה השימוש ומה הצרכים שלו?

יעקב, יקירי.

עצם זה שהשם שלך מוזכר בכמעט כל שרשור, בין אם באופן פרסומי גלוי או בין אם במסווה, לא חותם את הנושא, יש דיעות, יש אסכולות, יש גישות, ויש העדפות.

לך, כבר שנים, קשה לקבל עובדה זו.

זה שהחלטת להשיק מותג שאתה מתגאה בו, מזל טוב, מכל הלב אפילו.

חובת ההוכחה עלייך, לא עליי (במילים אחרות ופשוטות יותר, תפסיק להתבכיין ותעלה השוואות של מוצרים שלך אל מול מוצרים אהובים ומוכרים אצלנו בפורום, טיפ ממני אלייך, ככה נדע להעריך מעבר לכמות מוצר אל שקל ששולם).

אני ממליץ אך ורק על מה שמכיר, מה שניסיתי, מה שהיה לי נוח ליישם, מה שנתן לי את המירב לכסף אותו שילמתי, לא על מותגים עלומי שם ולא על הבטחות.

יש לך נטיה לייצר אנטיגוניזם קשה מאוד על גבי הפורום, אתה בעל מקצוע, זה מקומם ומרחיק אנשים, ולקוחות (מוזמן לקחת אותי כדוגמה, אגב).

באופן חברי, ממליץ לך לשנות גישה, לנקוט בשיטות אחרות של תקשורת ושפה עם חברי הפורום, ומעל לכל לכבד את המתחרים שלך, ומן הסתם את המוצרים שאתה לא משווק.

אתה גורם לעצמך נזק.

אין לך בעלות על הפורום, ולא על דיטיילינג כתחביב.

מאחל לך ים של הצלחה, בלי טיפת ציניות.

רק דחיל ראבק, שתה כוס מים ורד מהעץ.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש שדחקתי את המוצר שלך לפינה?

מוזר ומוגזם לך שאמליץ על מוצר שמכיר? שמשתמש בו שנים? מוצר שהאיכויות שלו מוכחות בכל פורום אפשרי על הגלובוס ובכל מבחן אפשרי?

מרגיש לך באיזושהי פינה של הלב, שלא הוגן מצידי לשאול את חבר הפורום מה השימוש ומה הצרכים שלו?

יעקב, יקירי.

עצם זה שהשם שלך מוזכר בכמעט כל שרשור, בין אם באופן פרסומי גלוי או בין אם במסווה, לא חותם את הנושא, יש דיעות, יש אסכולות, יש גישות, ויש העדפות.

לך, כבר שנים, קשה לקבל עובדה זו.

זה שהחלטת להשיק מותג שאתה מתגאה בו, מזל טוב, מכל הלב אפילו.

חובת ההוכחה עלייך, לא עליי (במילים אחרות ופשוטות יותר, תפסיק להתבכיין ותעלה השוואות של מוצרים שלך אל מול מוצרים אהובים ומוכרים אצלנו בפורום, טיפ ממני אלייך, ככה נדע להעריך מעבר לכמות מוצר אל שקל ששולם).

אני ממליץ אך ורק על מה שמכיר, מה שניסיתי, מה שהיה לי נוח ליישם, מה שנתן לי את המירב לכסף אותו שילמתי, לא על מותגים עלומי שם ולא על הבטחות.

יש לך נטיה לייצר אנטיגוניזם קשה מאוד על גבי הפורום, אתה בעל מקצוע, זה מקומם ומרחיק אנשים, ולקוחות (מוזמן לקחת אותי כדוגמה, אגב).

באופן חברי, ממליץ לך לשנות גישה, לנקוט בשיטות אחרות של תקשורת ושפה עם חברי הפורום, ומעל לכל לכבד את המתחרים שלך, ומן הסתם את המוצרים שאתה לא משווק.

אתה גורם לעצמך נזק.

אין לך בעלות על הפורום, ולא על דיטיילינג כתחביב.

מאחל לך ים של הצלחה, בלי טיפת ציניות.

רק דחיל ראבק, שתה כוס מים ורד מהעץ.

גיל יענה בקצרה על גלי הפורום,ומכווה שאם אכן אתה רוצה לתת בקורת אז:

תשמע שני צדדים,הרי אתה שומע באופן סדיר רק צד אחד,אבל למטבע

יש שני צדדים.(גם אתה לא הייתה שותק כאשר מרמאים אותך ויותר גרוע,כאשר גונבים ממך?)

שיחה הזו לא לגלי הפורום.

עובדה שעם יבגני, אנו גם מתחרים אבל גם חברים הכי טובים.

חומרים שאני עובד ומייצג,לא ניסתה וגם לא בקרתה אצלי לעולם

אפילו שבעולם הדיטיילינג אכן עובדים עם חומרים אלו הרבה מאד מדנות

בקצור:אפשר להיפגש על קפה ואז לשוחח,כמו אנשי מקצוע ולא בגלי הפורום

כמו שאני מוכן בקורת בונה ונכווה שגם אתה, ישלח לך תגובה זו בהודעה פריטת גם.

תודה יעקב

0544257236

0544257236

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גונבים? מרמים?

לא מבין על מה אתה מדבר, איך זה התגלגל מהמלצות שונות וחוסר היכולת שלך לקבל את זה, לנושאים בגוון פלילי.

זה כבר שלך.

בוא נשאר ענייניים.

בגדול גם לא ענייני של מי אתה חבר ושל מי לא, אבל זה תמיד נחמד לדעת שיש אנשים מקצוע בודדים שעימם בחרת להשאר בשלום.

אני כתגובה להודעה שלך שבה אתה טוען שאני דוחף מוצר שלך הצידה, שם לך מראה, נותן לך להבין את מה שמשתקף מהמילים שלך.

בנוגע לשיחה כמו אנשי מקצוע: דיטיילינג זה הובי שלי, הובי מאוד מפותח אמנם , אך לא זה תחום העיסוק שלי, כך שתודה על ההזמנה.

אגב, אין לך באמת מושג באיזה חומרים השתמשתי/לא השתמשתי לאורך השנים.

ההשערה שלך מוטעית.

כבר טענתי בעבר ופירטתי שמוצרי פרימיום (לפחות בדיטיילינג), אינם מדברים אליי, הניסיון שלי עימם לא גרם לי להרגיש שיש תמורה גבוהה בהרבה ממוצרים של חברות אחרות, ״עממיות״ יותר.

באופן אישי אעדיף מוצרים ברמה גבוה, אך ללא תג מחיר פרימיומי (קארפרו למשל, וולף, סונקס מסדרות גבוהות, אופטימום, דודו וכדומה).

כך או כך, אין לי עניין לחרוג מגבולות הגזרה המקוריים של הפוסט ושל פותח השרשור.

אתה מוזמן לקחת את מה שרשמתי בהודעה הקודמת לתשומת לבך, אתה מוזמן גם שלא - הבחירה היא שלך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גונבים? מרמים?

לא מבין על מה אתה מדבר, איך זה התגלגל מהמלצות שונות וחוסר היכולת שלך לקבל את זה, לנושאים בגוון פלילי.

זה כבר שלך.

בוא נשאר ענייניים.

בגדול גם לא ענייני של מי אתה חבר ושל מי לא, אבל זה תמיד נחמד לדעת שיש אנשים מקצוע בודדים שעימם בחרת להשאר בשלום.

אני כתגובה להודעה שלך שבה אתה טוען שאני דוחף מוצר שלך הצידה, שם לך מראה, נותן לך להבין את מה שמשתקף מהמילים שלך.

בנוגע לשיחה כמו אנשי מקצוע: דיטיילינג זה הובי שלי, הובי מאוד מפותח אמנם , אך לא זה תחום העיסוק שלי, כך שתודה על ההזמנה.

אגב, אין לך באמת מושג באיזה חומרים השתמשתי/לא השתמשתי לאורך השנים.

ההשערה שלך מוטעית.

כבר טענתי בעבר ופירטתי שמוצרי פרימיום (לפחות בדיטיילינג), אינם מדברים אליי, הניסיון שלי עימם לא גרם לי להרגיש שיש תמורה גבוהה בהרבה ממוצרים של חברות אחרות, ״עממיות״ יותר.

באופן אישי אעדיף מוצרים ברמה גבוה, אך ללא תג מחיר פרימיומי (קארפרו למשל, וולף, סונקס מסדרות גבוהות, אופטימום, דודו וכדומה).

כך או כך, אין לי עניין לחרוג מגבולות הגזרה המקוריים של הפוסט ושל פותח השרשור.

אתה מוזמן לקחת את מה שרשמתי בהודעה הקודמת לתשומת לבך, אתה מוזמן גם שלא - הבחירה היא שלך.

בקשתי לשוחח לא בגלי הפורום

ותודה על בקורת אדיף לשוחח

פעם ולשמוע צד של מטבע שלי גם

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...