Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטאפ בלימה חדש - אברת' 500

שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

לאחרונה התחדשתי באברת 500 סקרופיון עם 135 כ"ס

אתמול שמתי ציפ לרכב שלדברי בעל הסדנה (והוא לא היה שונה ממה שאמרו לי האחרים בצורה משמעותית הפערים בכח היו זניחים כך שאולי יש דברים בגו - זה לא נבדק על דיינו)

נוספו עוד 35 כ"ס ו9 קג"מ (אני אישית לא ככ מאמין לנתון הזה, ולכן בכוונה לא מפרסם שמות כי לא מעונין להתחיל שרשור על טיונרים אלא על סט בלימה)

בדרך הביתה אתמול שיחקתי קצת עם הרכב בכביש, והתחשוה היא כרגע שהסט בלימה המקורי לא מתאים, מישהו יכול להכווין אותי ?

כנראה שאין צורך בהגדלת קוטר צלחת, אני מניח שיהיה צורך ברפידות חזקות יותר ואולי צלחת אחרת

תבוא הברכה על העוזרים

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לשאול את TGT כאן בפורום,הוא מומחה לאבארטים.

תמיר יאמר לו לחפש קאליפרים 4 בוכנות של ברמבו (שמאוד קשה למצוא בפירוק -מניסיון. הם מגיעים על הפונטו אבארת', פיאט קופה ומיטואים) ולשדרג לדיסקים 305 מ"מ, כמובן עם רפידות הולמות.

על הנייר זה יופי של סט, אך הוא מאוד יקר כחדש דרך המוסכים המורשים (10K ואף יותר) ובמחיר הזה יש יופי של קיטים טובים עוד יותר של TAROX, שזכו ליבואן בארצנו (שהם במקרה שני חברים).

יונתן, אקשר אותך בפרטי לבחור עם אסהאסה שהחליף את הסט המקורי (ברמבו מחורר ורפידות ברמבו, כמו אצלי - בקוטר זהה לשלך) - הוא הרכיב צלחות TAROX F2000 (מחורצות) ורפידות TAROX CORSA. הוא יוכל לתת לך חוו"ד מעמיקה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר יאמר לו לחפש קאליפרים 4 בוכנות של ברמבו (שמאוד קשה למצוא בפירוק -מניסיון. הם מגיעים על הפונטו אבארת', פיאט קופה ומיטואים.

בפיאט קופה הקאליפר אחר לחלוטין, באבארטים מדובר על קאליפר בעל חיבור רדיאלי (בקופה הוא לא) - לא בדקתי את מרווחי הברגים של החיבורים וכן אני לא יודע לגבי האופסטים שלהם).

אני כן יכול להגיד בוודאות שהסט שמשרת את המיטו 155, ואת הדלתא החדשה (לא זוכר את רמת האבזור) יתאים אחד לאחד (ויצריך דיסק 305X28).

אגב, המלצה שלי, אם אתה צריך קצת יותר עוצמת בלימה, ותחושה (ואתה לא מגיע למצב של התחממות הבלמים ואיבוד יכולת הבלימה), אני חושב שסט רפידות, צנרת בלימה, ורענון נוזל בלמים יעשו את העבודה.

וא יש בידך הממון, תחליף לסט של הברמבו (או כל יצרן אחר שמציע שדרוג) - ההבדל ביכולת הבלימה, בתחושה, ובעמידות הוא משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתקן אותך - קליפר של קופה 20VT מתאים. זה בדיוק מה שעשה TGT ברכבו.

הקאליפר הנפוץ יותר (על הנייר - בפועל המצב אחרת. קשה מאוד למצוא כאלה..). הוא של מיטו 155 / QV.

כפי שציינתי, סט ברמבו 4 בוכנות מקורי עולה יותר מסט יעודי של טארוקס עם 6 בוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לעוזרים

אני מעריך שאמצא פתרון בזמן הקרוב, נתתם לי כיוון פחות או יותר

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתקן אותך - קליפר של קופה 20VT מתאים. זה בדיוק מה שעשה TGT ברכבו.

.

אין מה לתקן, מעולם לא אמרתי שהוא לא מתאים, או מתאים, רק אמרתי שהוא אחר באופן החיבור שלו, ושאין לי מושג מה מרווח הברגים של האוזניים שלו (במיטו, ב156,147 (לא מתייחס לגרסאות הGTA), ובאבארט זה 100ממ (כשבאבארט ובמיטו מדובר בחיבור רדיאלי של הקאליפר, והוא גם מגיע עם מתאם לצורך כך) - כמה זה בפיאט קופה, לא יודע, לא בדקתי).

אני כן יודע שהדיסקים מבחינת מידות (עובי, גובה, קוטר) - תואמים - אבל להשליך מזה על כך שקאליפר יהיה זהה זה לא נכון.

כך לדוגמה, הדיסק של ה147 GTA בשנים הראשונות היה 305ממ, והקאליפר היה קאליפר 4 בוכנות, אבל החיבור שלו לUPRIGHT היה 130ממ, בעוד שב147 הרגילה זה היה כאמור 100ממ.

ואין לי מושג מי זה TGT, מעולם לא פגשתיהו במציאות, וגם אין שמץ של מושג מה הוא עשה - חס וחלילה לא מזלזל, פשוט לא מכיר.

נ.ב. ראיתי כבר הסבות של קאליפר של 166 כך שישב על 156, זה אפשרי, אבל עם מתאם וזה דיי מסורבל (על אחת כמה וכמה שהמתאם לא היה מוצר מקורי - וגם זה בסדר בהנחה ונעשה לפי חוקים הנדסיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר בדברים ,הקליפרים של הפיאט קופה לא מתאימים !!!, אבל הצלחות של הפיאט קופה V20 ספיישל אדישן 305 MM ,מתאימים (אותה נבה). הקליפרים שמתאימים הם של הפונטו אבארט ,מיטו עם הקליפרים של הברמבו ו...הרכב בסמל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS היה לי סט של

TAROX F2000 (מחורצות) ורפידות ורפידות TAROX CORSA . ועדיין הברמבו 305 ממ עם רפידות סטוק וצלחות סטוק של פיאט קופה ספיישל אדישן עוצרים הרבה יותר טוב. לדעתי יספיקו לך בשלב ראשון רפידות של פרודו DS פרפרמנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר בדברים ,הקליפרים של הפיאט קופה לא מתאימים !!!, אבל הצלחות של הפיאט קופה V20 ספיישל אדישן 305 MM ,מתאימים (אותה נבה). הקליפרים שמתאימים הם של הפונטו אבארט ,מיטו עם הקליפרים של הברמבו ו...הרכב בסמל שלך.

מתנצל. הייתי בטוח שאמרת שהכל נלקח מ-קופה.

אני כרגע מחפש קאליפרים של מיטו. אם אמצא, אקח F2000 ו-CORSA.

אם החיפוש ימשיך להיות קשה ומעיק, אקח 6POT של TAROX.

עריכה אחרונה על ידי RS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי אובר קיל רציני לשדרג רכב עם 170 כ"ס לקאליפר 4 בוכנות. מה גם שזה עלול להפר את איזון הבלימה קידמי/אחורי.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי אובר קיל רציני לשדרג רכב עם 170 כ"ס לקאליפר 4 בוכנות. מה גם שזה עלול להפר את איזון הבלימה קידמי/אחורי.

מגיעים כסטנדרט בקומפיטציונה (עם 180 כ"ס)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם יותר מסה צריך בלמים גדולים יותר. קאליפרים גדולים מדי פשוט ינעלו לך את הגלגלים כל פעם שאתה לוחץ טיפה חזק, בלי רגש.

יותר חשוב צלחות גדולות (מבחינת דעיכת בלימה).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...