Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אינסיגניה 2000

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

רכב בן כמה חודשים , 250 HP , 40 קג"מ

לא חסר כוח על הנייר עדיין מרגיש שחסר לי משהו, שיא מומנט מתחיל מאוחר מדי לטעמי , מרגיש שמוגבל בהורדת הילוך נוסף בתאוצה גבוהה, בקיצור , תחושה שמישהו סגר קצת את הברז.

רכב קודם היה מונדאו טיטניום 240HP, פחות על הנייר אבל הרגיש יותר מהאופל.

יש מה לשפר ? חדש לגמרי בתחום השיפורים.

יש המלצות?

תודה

DR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל ידועה כפחות בביצועים מהמונדאו, אולי בגלל מבנה או משקל, המונדאו גם יותר דינמית ממנה.

תברר על תוכנה באחת הסדנאות שתחזק את הרכב ותחדד תגובתיות שזה אולי מה שחסר לך.

תכלס לדעתי האופל יפה מאוד ומרשימה, פרונט בשרני כזה.

תעלה חיפוש בפורום, לא חסר סדנאות.

אם אתה מאזור הצפון, דבר עם גרישה מאנרג'י.. מומלץ.

מרכז, e&a, פיטסטופ, id go

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של האופל היא הגיר האוטומטי שמסרס את הביצועים לעומת הכפול מצמדים במונדיאו.

באופן עקרוני הכפול מצמדים עובד בדומה לידני, ולכן אין הפסדי כוח כמו בגיר הפלנטרי של האופל, תוסיף על העובדה הזאת גם את העניין שהגיר באופל לא מהזריזים \ מוצלחים שבגירים האוטומטים ותקבל מתכון לסירוס הביצועים.

אכן תוכנת ניהול מנוע עשויה לשפר את המצב, אולי יש גם תוכנה לגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות והתובנות.

אשמח להמלצות ספציפיות לגבי מתקינים/משפרים אמינים באזור המרכז.

בנוסף , האם שיפורים אלו באמת "עושים את העבודה" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל.

כנס לכאן,

http://www.superchips.co.uk/search?make=37&fueltype=3&model=483&variant=2225

נראה שיפור יפה מאוד מבית SUPERCHIPS.

יש פה לא מעט אנשים שמשתמשים בדונגל שלהם ומאוד מרוצים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרו, גיר 6 הילוכים רגיל אשר מסרס את הרכב ולמעשה, תלוי איפה בודקים הנתונים אומרים בין 8.5-9.6 שניות למאה במקום ~7.5 שניות ואף פחות במונדאו כפולת המצמדים לדוגמא.

המשקלים של הרכבים יחסית זהים, עם השמנה לכיוון האופל, עם נהג ודלק שוקלת יותר בכמה עשרות ק"ג.

הלינק לשדרוג התוכנה מתייחס לדגם ה 220 שים לב, אתה צריך לשדרג את ה 250 כ"ס.

נראה שניתן להגיע עם המנוע לאיזור ה 290-300 כ"ס תלוי איפה בודקים וסביב ה 45 קג"מ.

שדרוג ייתן לך כוח מעל 2500 סל"ד ובמהירויות גבוהות יותר או האצות ביניים מהירות עוד יותר, בגלל אופיו של הגיר, בהאצה מהמקום, התנהלות עירונית וכל זה, לא נראה שזה ישפיע עלייך כלל.

https://mychiptuningfiles.com/en/chiptuning-files/opel/opel-insignia/opel-insignia-2-0-turbo-250hp

opel.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא האצה מהמקום טובה פלוס, בסביבות ה 6.5ש ל100, גם בהשוואה למונדאו, פחות מהנתון הרשמי שהוא 7.6ש .

https://www.autoevolution.com/cars/opel-insignia-sedan-2013.html#aeng_opel-insignia-sedan-2014-20-turbo-ecotec-6mt-250-hp

האצות הביניים גם זמינות סביר.

מה שחסר לי זה זמינות מומנט מתחת ל2500 סל"ד והורדת הילוך "כבקשתי" במהירויות גבוהות ,דבר שהיה זמין במונדאו וחסר באינסיגניה.

כאילו נכנס לישורת(מהירה )ומסרב "להתפרע" עוד קצת.

לא מעניין אותי בהכרח תוספת הסוסים על הנייר , מעניין אותי לשפר את הנקודות שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, איך בדיוק מדדת 6.5 שניות ל 100?

המדידה שלך ב 100% לא הייתה נכונה ומדוייקת וה 100 שאתה רואה על השעון זה לא 100 בפועל.

בנוסף, הנתון שהבאת לא יכול להתקיים מהסיבה הפשוטה, סביב ה ~7.3-7.5 שניות מסוגלת לעשות אופל בגרסאת ה 4X4 או AWD תלוי איפה בודקים ובאיזה שוק.

גרסאת ההנעה הקדמית לא מתקרבת למספר הזה מהמקום.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פונה לTMC וקונה מהם תכנה לגיר ,מאוד מוצלח לגירים מסרסים ואיטיים(1700-2000 שח).

באותו מעמד מתקין תכנה לשיפור ביצועים אצל החברים פה בארץ STAGE 1.

התכנה לגיר היא התקנה עצמית ועורכת דקה וחצי ודי פשוטה להתקנה.

אם אתה לא שמח מהביצועים של האינסיגניה,תקבל אחרי ההתקנות רכב שונה וברוטאלי לגמרי.

רק תחשוב לפני...דלק 98 או 95.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Automatic1

אם נתון ה 0-100 במדידה עצמית לא נכון אז אין לי איך למדוד ולמעשה זה נתון שפחות מעניין/חסר לי, לא עושה "רייסים" וכשצריך מה שיש יותר ממספיק...ולתחושתי הסוביקטיבית עולה בנתון הזה על המונדאו.

כמו שציינתי , חסר לי כח מתחת ל2500 סל"ד ומתסכל אותי חוסר האפשרות להורדת הילוך נוספת בהאצה גבוהה.

bigmik, תודה על ההמלצה.

tgt, אשמח לקבל שמות מתקינים מומלצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...