Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Search For Perfection - חלק א'

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין מחכה להוכחה ש-S20 מכיל 40% ווקס ו-60% קומפאונד.
[

אני יענה,בחור לומד ומתחלק אתכם,במקום לתקן אותו ואו ל"עץ כל אחת את דעתו,יש אנשים שתוקפים ומלכלכים,

רק בגלל שכמה מוצרים רכש אצלי,זאת לא הדרך שמקדמת תחום דיטיילינג והפורום כלל.

אז לעצם השאלה: האם יש ווקס במוצר S20 BLACK וכמה % ווקס???

אכן יש ווקס,זהו פוליש+ווקס בשלב אחד,כמה% ווקס אישית לא התעניינתי

יצרף קטלוג של SCHOLL CONCEPTS אולי הם כותבים במדויק.

http://www.schollconcepts.com/en/shop/premium-rubbing-compounds/s20black-compound

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא לא,שחרר.

אין בו ווקס בכלל.

אריק

יש לBLACK 20+

וקס,עבדה שאפשר לסיים עם פד רך של ווקס וגם כמוון פדים אגרסיביים ואו בניווניים

חומר זה הוא שומני מאד,יצרן לא מציין % ווקס בתוך החומר,אלא מציין שאפשר לעבוד

שלב אחד.

http://www.schollconcepts.com/en/shop/premium-rubbing-compounds/s20black-compound

זה כבר ויכוח ענייני וכך צריך להיות ללא לכלוך וללא פגיע באיש זה או אחר שכולם יכולים ללמוד מזה

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה יעקב אתה ממש מפתיע אותי

Screen Shot 2017-03-22 at 0.01.50.png

זה פשוט לא נכון.

מדובר ב-One Step POLISH בלבד

ולבחור שפתח את השרשור:

מדובר בפורום, כל אחד מגיב כראות עיניו, כמו שאתה כותב זאת גם זכותי לתקן אותך כי אתה טועה ומטעה.

ועוד אחרי שמנסים לתקן אותך אתה לא מועיל בטובך להריץ גוגל קטן.

כמה שאלות אז ברשותך:

1) למה כשראית שה-S20 לא חותך מספיק עברת ל-S17+ רק עם פד יותר חותך? למה לא נשארת עם ה-S20? הם בדיוק באותה רמת חיתוך רק שה-S20 משאיר פיניש של פוליש.

2) מאיפה לקחת את המספרים של דרגות החיתוך של הפדים? אישית לא ראיתי את המספרים האלה בשום מקום

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב,זה one step compound,אין בו ווקס וגם היצרן מציין שהוא body shop safe משמע אין בו ווקס וגם לא סיליקונים.

אריק

נכון:שלב אחד,אם לא ווקס כמשמעות הווקס,אז הוטם כן,חומר מאד מאד שומני,ואם עבר תקופת שנתיים,הוא מתפורר שנוזל עליון כמו ווקס או אוטם כמים מאד מאד שומני ושכבת הפולש מתפורר לחלקיקם מתחת שכבת הנוזל שזהו או ווקס או אוטם

תבוא אלי יראה לך חומר זה שפג תוקף,אז דעתי שיש בו חומר נוזלי כווקס או אוטם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף,אין בעיה להשתמש בנייר לטש יבש על הצבע.

ולפעמים זה עדיף על רטוב במיוחד בדרגות נמוכות 1500 ומטה.

צודק

אני לרוב עובד על יבש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף,אין בעיה להשתמש בנייר לטש יבש על הצבע.

ולפעמים זה עדיף על רטוב במיוחד בדרגות נמוכות 1500 ומטה.

הכוונה היתה להשתמש בנייר כזה מבלי ניסיון קודם... נגיד אני לא הייתי מודע לאופן הניקוי של נייר כזה ויצא לי מצב שבוא כל הנייר היה לבן מלמטה ואני סתם העברתי אותו על הצבע מבלי לעשות שום דבר..

בכל אופן אני ניסיתי לעומת זאת לעבוד עם נייר רטוב והתוצאה היתה הרבה יותר מסבירה פנים. פשוט היה לי ניסיון ראשוני לא טוב עם הנייר היבש. זה הכל.

[ATTACH=CONFIG]484103[/ATTACH]

זה פשוט לא נכון.

ולבחור שפתח את השרשור:

מדובר בפורום, כל אחד מגיב כראות עיניו, כמו שאתה כותב זאת גם זכותי לתקן אותך כי אתה טועה ומטעה.

כמה שאלות אז ברשותך:

1) למה כשראית שה-S20 לא חותך מספיק עברת ל-S17+ רק עם פד יותר חותך? למה לא נשארת עם ה-S20? הם בדיוק באותה רמת חיתוך רק שה-S20 משאיר פיניש של פוליש.

2) מאיפה לקחת את המספרים של דרגות החיתוך של הפדים? אישית לא ראיתי את המספרים האלה בשום מקום

1. אני לא רציתי לבזבז את ה S20 שלי כי הבקבוקון קרוב לסיום ויש לי עוד פרויקטים לעבוד עליהם. אני יודע כמובן לפי הקטלוג ש 17 ו 20 חותכים אותו הדבר. הסיבה היחידה היתה לחסוך בחומר.

2. ההשוואה באה מפדים של Rupes, Scholl ומגס.

הדרך שלי אישית לסווג אותם זה ככה:

אם הפד הוא הפד הכי חותך של חברה מסוימת לדוגמה rupes אזי הוא 10/10.

את השאר אני מתאים עם המספרים לפי רמת החיתוך המתוארת על ידי היצרן ולפי ניסוי וטעייה על נכסה מנוע שאני משתמש בו כפאנל לניסויים.

למזלי הפאדים של Scholl ושל Rupes הינם דומים ביכולות שלהם.

לעומתם לפי הניסיון שלי פאד Cutting אדום של מגס בהשוואה לאותה טבלה הוא בערך...2~2.5.

ניתן לבחור בצורה נבונה יותר את הפאד שאתה רוצה להשתמש בו כאשר אתה יכול לסווג במספרים את החוזק של כל פאד ופאד. לפחות לי זה מסתדר ככה טוב מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]484103[/ATTACH]

זה פשוט לא נכון.

ולבחור שפתח את השרשור:

כמה שאלות אז ברשותך:

בSCHOLL לא פעם ציינו ,שלא סמים לאחר S20+ כלום ויש בו חומר הגנה,אני אישית לא מסיים רק עם S20+

אך להבנתי יש בחומר חומר הגנה אם לא ווקס אז כאוטם כן

זאת דעתי,אבל בהזדמנות ישאל את שול על זה בכתב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם SCHOLL אומר שאפשר בשלב אחד ללא כלום אחרי,אז ההגיוני שבתוך חומר יש חומר הגנה???

לא???

אני תמיד סגרתי עם עוד חומר או אוטם או ווקס לאחר יישום S20+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יעוץ גרוע מחוסר ידע יכול לגרום לעגמת נפש ולפעמים לנזק בלתי הפיך, כלל בסיס בתורת הלטש - לא עוברים מגרעין 1500 ישירות ל 3000, חייבים לעבור דרך 2000 ואני ממליץ גם על 2500 ורק אחרי כן 3000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעוץ גרוע מחוסר ידע יכול לגרום לעגמת נפש ולפעמים לנזק בלתי הפיך, כלל בסיס בתורת הלטש - לא עוברים מגרעין 1500 ישירות ל 3000, חייבים לעבור דרך 2000 ואני ממליץ גם על 2500 ורק אחרי כן 3000.

חחחחח בהחלט עגמת נפש גדולה מאד והרבה יסורי מצפון.

ולצערי, אנשים עדיין מספרים דברים כאלה.

אני מנסה בעזרת העבודות שאני מוציא להראות את הדרך הנכונה כסוג של הדרך שלי איך שלמדתי להגיע לתוצאה המתאימה בשיטה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...