Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף 2004 1.6, מיספייר בצילינדר 1 ולא מאיץ מדי פעם (נערך)

eden3454
שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על השעה אבל יש לי בעייה מוזרה מאוד ברכב לפני שאפרט את הבעיה אני אסביר מה הרכב עבר לפני. מדובר בגולף 2004 1.6 אוטומט כשקניתי את הרכב הוא עמד על 149 עכשיו זה על 151. ביצעתי טיפול גדול לרכב הכוללים:1 .טיפול 10000 שמנים פילטרים וכל הקשור.

2.החלפתי חוטי הצתה ופלאגים.

3.החלפת רצועת טיימינג+משאבת מים.

4.מצבר 62 אמפר.

4.צלחות+4 ברקסים.

לא חסכתי שקל ברכב הכל הוחלף בתחליף גרמנים בלבד.

הבעייה התחילה לי שאני עוצר את הרכב ב D או R, למשל ברמזור הרכב מפמפם לי במקום והנורת מנוע מהבהבת נישראת דולקת וכבית. חיברתי אותו ל odb הוא הראה לי את התקלה של המיספייר צילנדר 1. ועוד בעייה שאני לוחץ קיק דאון ברכב הוא ניתקע על 40 קמ"ש ותוך כדי נדלקת מנורת מנוע והופ ניכבת. עכשיו לפעמים הרכב מאיץ טוב ולפעמים הוא ניתקע. שמתי פעמיים תוסף דלק ולא עזר!

אני אציין שהמוסך שאני מטפל בו הוא בנאדם ישר ואמין.

אני מאוד התבאסתי על זה אשמח לתשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בהצתה. כנראה בצילנדר מספר אחד. החוטים של VW מאוד רגישים ויכול להיות שפלאג אחד לא תקין או חוט מס' 1 לא תקין. יש לבדוק האם סליל ההצתה פגום או שבמהלך ההתקנה המתקין לא השתמש בכלי ייעודי של VW ופגע בחוט. בכל מקרה עושים החלפה של חוט כדי לבדוק אם הבעיה נעלמה. אם לא נעלמה מחליפים גם פלאג. כמובן לאפס מחשב מתקלות. אם לא עובד יש להחליף סליל הצתה ולבדוק האם זה נובע מהסליל. בהצלחה ותחזור לעדכן.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובתו של יאני מצויינת אך אני חושב שכדאי שתחזור למוסך שטיפל ברכב ותבקש שיבדקו, אם מדובר בחוט הצתה או פלאג.. הרי זה היה חלק מהטיפול הגדול שבוצע. במידה שזה לא אחד מאלו, אז קרוב לוודאי שהסליל פגום וגם את זה הם יכולים לאשש בקלות.

אם אין לך אפשרות לחזור למוסך ויש לך יכולת טכנית והבנה בסיסית של השלבים הדרושים כדי לאתר היכן הבעיה, אז תבצע את השלבים שיאני הציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:באמת אני כולי עצבני אני לא יודע אבל הוא לא סידר לי תבעייה הוא זרק לי כל מיני חירטוטיםם אני די עצבניי עליו וזהו נישבעתי שאני לא חוזר רציתי להיתייעץ איתכם ממה הבעייה חיברתי אותו למחשב והוא הראה לי את התקלות דרך אפליקצייה הכי קטע שהוא טוען שהוא החליף לי 4 פלגים חדשים באמת אני מתסוכל מזה אני שופך סתם כספים נ.ב אני מאזור הדרוםScreenshot_20170328-181856.jpgScreenshot_20170328-181856.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:באמת אני כולי עצבני אני לא יודע אבל הוא לא סידר לי תבעייה הוא זרק לי כל מיני חירטוטיםם אני די עצבניי עליו וזהו נישבעתי שאני לא חוזר רציתי להיתייעץ איתכם ממה הבעייה חיברתי אותו למחשב והוא הראה לי את התקלות דרך אפליקצייה הכי קטע שהוא טוען שהוא החליף לי 4 פלגים חדשים באמת אני מתסוכל מזה אני שופך סתם כספים נ.ב אני מאזור הדרום[ATTACH=CONFIG]484511[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]484511[/ATTACH]

בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...