Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספת 5ל לגרסה מאובזרת של C3 החדשה

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומצלמה מובנית וסלון עם נגיעות עור חום שניראה מעולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מצלמת דרך וגם אפשרויות גימור פנים שאין בגרסה הזולה. לדעתי אין מה לחשוב בכלל. תמיד עדיף לקנות את הגרסה היותר מאובזרת בגלל שליסינג ייקח את הזולה ויהיה לך קשה להתחרות איתו על כספו של קונה. אתה לא תתן לו מימון ואחריות. אתה תתן לו איבזור ותחזוקה במקום זה.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי גם בגרסא הבסיסית יש חישוקי מגנזיום, פשוט 16 אינץ' ולא 17 כמו במאובזרת. ספציפית במקרה של ה-C3, לאור האבזור הרב הכלול בדגם הבסיסי, אני מאמין שתושק בהמשך גירסא זולה יותר, בטווח המחירים בו שיחקה ה-208 אקסס.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי לא נשמע הגיוני שיבואן דורש איתוראן?! מה זאת אומרת? ממתי יבואן קובע רמת מיגון של רכב שהוא משחרר? כנראה מדובר בטעות. אם אני רוצה לשלם פי 2 על ביטוח ולא רוצה איתוראן אז זה לא אפשרי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חבילות כאלה, כמו שבקורולה דחפו לנו קודן כחלק מחבילה ולא הסכימו לוותר.

המוביל איי מתורץ בדרך כלל בצורה של ככה האוטו עבר תקינה ולכן אי אפשר למכור בלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים שכנעתם אותי - הכנסתי היום הזמנה לדגם המאובזר.

זו הפעם הראשונה בחיי שאני קונה רכב חדש, קניתי לא מעט רכבים צעירים וזקנים משך השנים אבל ניסתי לא לספוג ירידת ערך של שנתיים ראשונות. C3 והקקטוס (ואולי 3008] נראים לי מספיק מיוחדים כדי לסטות מהמנהג. הסתכלתי על ובדקתי הרבה רכבים לאחרונה וה-C3 זה היחיד שהדליק אותי אישית והזיז לי משהו ברמה הרגשית (לצערי אני לא במצב בחיים שיכול לקנות אלפא משומשת ולהשקיע בה זמן כסף ואהבה). סיטרואן באמת מבדלים את עצמם. לא הכל מושלם - הפלסטיקה זולה והדלתות והדשבורד למשל משמיעים צליל חלול, אבל הבסיס של מנוע מוגדש טוב וגיר סביר+ (טיפ-טיפה מוריד בסל"דים כדי לחסוך דלק שזה מוריד מתאוצות הביניים) והחבילה מיוחדת מאוד. 5 שנים אחריות היה הקש.

תעלומת האיתוראן - ביקשתי לא להתקין כי יש לי ניסיון רע מאוד מהתקנות מקומיות והאיתוראן יושב קבוע על המצבר, אבל לובינסקי מתעקשים. אפילו הנציג לא הצליח להסביר לי למה. אביזרי בטיחות נותנים ליבואן זיכוי במס לכן תפוצת המובילאיי שמעלה 3 דרגות בטיחות, אבל מה הקשר לענייני ביטוח? כנראה שזה איזה דיל של לובינסקי. היות שזה קי-לס לא ניתן (לדברי הנציג) להתקין קודנית, בסדר מבחינתי. את האיתוראן קיבלתי בחצי מחיר ואת השנה הראשונה חינם.

ותודה ללובינסקי פה בפורום שפתרו לי כמה תהיות בקשר לדגמים השונים.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

לא הבנתי את ההערה שלך על המערכות בטיחות.

הקומבינה היא של מוביל איי לקבלת הטבה, והמערכות המקוריות שהחלו להגיע (הדבר הטוב היחיד שיצא מהקומבינה של המוביל איי) מקבלות את אותו זיכוי במס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,אבל אני לא מבין את הקטע עם האיתוראן,תתקשר לחברת ביטוח לקבל הצעת מחיק לביטוח ותבקש לדעת מה הדרישות מיגון,אם לא דורשים איתוראן תגיד להם שתבטל את ההזמנה אם הם לא יוותרו על השטות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,אבל אני לא מבין את הקטע עם האיתוראן,תתקשר לחברת ביטוח לקבל הצעת מחיק לביטוח ותבקש לדעת מה הדרישות מיגון,אם לא דורשים איתוראן תגיד להם שתבטל את ההזמנה אם הם לא יוותרו על השטות הזאת.

מיכוש - בדיוק מה שעשיתי. חד וחלק שחור על גבי לבן בהצעת הביטוח אין דרישה לאיתוראן או מיגון מקומי כלשהו וקיומו לא מוזיל הפוליסה אפילו בשקל. הודעתי לנציג שאינני לוקח איתוראן.

קודנית לדברי לוביסנקי לא ניתן להתקין על קי-לס. מישהו יודע אם זה נכון? את סוכנת הביטוח זה לא הדאיג כלל.

יואב - בדיוק. כוונתי היתה לרכבים ללא מערכת ניטור נתיב שליבואן לא לצרכן יש אינטרס התקנת מובילאיי. ב-C3 יש מערכת מובנית (בכל הדגמים). גם מערכת זיהוי עייפות שאני סקרן לדעת איך תעבוד (וקצת מסופק, זה לא דגם פרומיום מלא חיישנים).

שוב תודה למגיבים!

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת זיהוי עייפות שאני מכיר זה דבר ישן נושן,

אין פה שום דבר חוץ מהעובדה של אם תנהג על הרכב רצוף לפרק זמן ארוך הוא יצפצף ויסמן לך לנוח - לרוב זה 3-4 שעות ללא הפסקה, כך שבארץ לא בהכרח תגיע לזה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאי אפשר להתקין קודנית כשיש קילס, באאודי A5 זה המצב למשל.

זה פשוט מבטל את כל הרעיון של להיכנס לרכב להניע ולנסוע ובאופן כללי הקודניות האלה לא שוות שום דבר, זה לא באמת יעצור אף גנב מלקחת את הרכב שהוא רוצה.

גם האיתורן סייב לא שווה יותר מדי. חבל שרכב שבאמת מגיע מאובזר טוב חייב להיכנס בארץ להתקנות מקומיות.

הייתי מנסה להתעקש עוד קצת להימנע מהאיתורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע הזוי בהחלט האיתוראן, ללא דרישת הביטוח או בקשת הלקוח.

מריח כמו קומבינה.

אי התקנת האיתוראן ברכב, ומכירתו כמו שהוא, לא חוסכת כסף ליבואן, ופחות כאב ראש ללקוח?

האם הנציג בפורום יכול להגיב כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...