Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם קוראים את ההודעה שלו הפוך שלוש פעמים מול המראה, תופיע מולך דייהו נובירה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצחיקים. הכוונה היא שאם הייתי צריך 5 מקומות הייתי מחפש משהו יותר קומפקטי, אבל במחשבה שניה אין משהו טוב ואמין שהוא גם במחיר סביר. משהו טוב זה אאודי q5 או במוו x6 שאין לי כסף אפילו להחזיק אותם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי טוב, אבל אמין, לא ממש. הסיבה היחידה שאאודי ו-BMW נתפשות כאמינות זה שלא תשמע את ה (הכנס מילה\מחמאה\כינוי גנאי\תיאור\הכללה מתאימה לבחירתך כאן) שקנה אותם מעיז אפילו ללחוש שהייתה לו תקלה באוטו, כדי שלא ייפול לו הכבוד והוא יצטרך להרים אותו (הם חושבים שכבוד זה משורש כ.ב.ד וזה יהיה קשה וכואב להתאמץ, כולל להתכופף). כבר ראיתי מכוניות יוקרה בנות 3, 4 ואפילו 5 שנים עם יותר בעיות ממה שתוכל למצוא בלשכת ראש הממשלה. לעומת זאת, הלאנסר המסכנה שלי, בציר 2008 (דור קודם)- למעט טיפולים, לא הייתה צריכה לראות מוסך. הכל עובד ומתפקד כמו חדש-אחרי 9 שנים על הכביש. אין בי טיפת פחד שהמוט של האיתות יישאר לי ביד אם אשתמש בו (ב-BMW מרוב אי-שימוש הוא "נדבק" למקום והשימוש הראשון גורם לו להישבר, כך על פי פרסומים זרים), שהמזגן יפסיק לקרר ולחמם (באאודי החימום הוא פנימי, מבתוך הנהג, ופועל אוטומטית כשמשתמשים בכביש של אבא 'שלו למשל), שהחלונות לא יתרוממו (נראה אותך אומר "מתרומם" גם אם זה רק בהקשר של חלון של BMW X5 שחורה בבת-ים) וכך הלאה. ככה שאם אתה מחפש משהו טוב ואמין, כבר בחרת נכון לפי הניק והסמלון שלך...

אל תבינו אותי לא נכון, אין שום דבר רע ב-BMW, אאודי ומרצדס. (חוץ מהנהגים שלהם)

אבל כמו שאמרתי, הן לא אמינות כמו שחושבים אותן.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי קהל היעד. מחבקי עצים שרוצים לנסוע ליערות קקל לחבק את העצים?

הייטקיסטים שיקבלו עמדות טעינה בעבודה?

מה צפי המכירות?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי קהל היעד. מחבקי עצים שרוצים לנסוע ליערות קקל לחבק את העצים?

הייטקיסטים שיקבלו עמדות טעינה בעבודה?

מה צפי המכירות?

כן וכן, לגבי קהל היעד. אבל גם סתם בני תמותה שיכולים לטעון מרשת החשמל הביתית עם כבל Mode-2.

צפי של 400-500 לשנה, כך לפחות נאמר בהשקה.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, המחיר היה צריך להיות 10K מעל הדגם הרגיל, ואז זה היה משתלם איכשהו. להוסיף 10K לא נשמע כ"כ הרבה. ועוד 5K לדגם המאובזר. היתרון הגדול של הרכב זה השקט שבנסיעה עירונית עם מנוע שלא רועש ולא פולט מזהמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטררם בשביל עשרות המכוניות שיימכרו בפועל... מצד שני, צריך להתחיל ממשהו. כלומר, להתחיל להשריש את תחום ההיברידיות הנטענות, עמדות הטעינה וכו'.

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת מוזרה, לאורך כל הביקורת הוא לא מפרגן לרכב אבל בסוף ממליץ לקנות.

בכל מקרה, אני עכשיו בסוכנות לרגל טיפול 10,000 לרכב. ישבתי בדגם החדש, ההגה עשוי מחומרים אחרים לגמרי וגם נראה מדהים. הלב נצבט :-) גם הקונסולה בין המושבים מדהימה. כמו שכתבו כאן, גם איכות החומר של העור במושבים השתפרה. אבל אחרי הכל זה 5 מושבים, בכלל לא אופציה עבורי.

מענין לענין באותו ענין, מתוך שיעמום נכנסתי גם לסוכנות של קיה וישבתי ברכבים. זכור לי שהתווכחתי כאן בפורום עם מישהו, האם הסורנטו היא באותה קטגוריה של אאוטלנדר. אז מצטער לאכזב, אלה רשמיי מהסורנטו:

ההגה של קיה מעצבן כרגיל, עיצוב פלסטיקי עלוב ביותר עם עיגול באמצע שנראה כמו שנות השמונים.

המושב האמצעי מאחור מצומצם כמו באאוטלנדר. המושבים בשורה השלישית עוד יותר צפופים מאאוטלנדר. המרווח מאחורי השורה השלישית זהה לאאוטלנדר. המרווח הכללי זהה גם. האיבזור והתחושה הכללית בדש בורד - עלובה מאוד. אני יודע שאתם חושבים, בטח יש לו אאוטלנדר אז כל הקטע שלו זה רק ללכלך. אז לא. נכנסתי באמת כדי לבדוק ולהתרשם בצורה אובייקטיבית עד כמה שאני יכול. ההתרשמות הכללית מהסורנטו היתה - רכב שנראה גרוע חיצונית ופנימית, ותוספת של 100,000 שקל במחירון. הזוי.

לאחר מכן נכנסתי לקרניבל. המרווח מאחורי השורה השלישית בהחלט מרשים. לא ממש גדול אבל בהחלט מספק (בהשוואה לאאוטלנדר ששם כרגיל בסגמנט יש מקום בקושי לכמה שקיות). השורה השלישית גם היא מרווחת מאוד כמו השורה השניה. בזה מסתכם כל היתרון של הקרניבל. חוץ מזה - כרגיל עיצוב חיצוני כמו קופסת נעליים והדש בורד נראה עלוב. חשבתי שאאוטלנדר מעוצב מיושן מבפנים, מסתבר שתמיד יש יותר גרוע. אבל מה - ברור שהוא קטגוריה אחרת מהאאוטלנדר.

לאחר מכן נכנסתי לקיה ספורטאז'. לא אהבתי את עיצוב הפנים. אהבתי את עיצוב החוץ (חוץ מהגריל שאני לא מחבב). יש הבדל גדול בין הדגם המפואר לדגם הפשוט, שהוא בכלל זוועה מבפנים. יש חלקים ברכב שהם מושקעים ויפים, יש חלקים שלא. זה נראה כאילו היצרן הזה פשוט לא מסוגל להוציא משהו יפה מתחת ידיו (כמו פג'ו למשל, שהתעלו על עצמם בדגמי 3008 ו-5008 האחרונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם את רוב הדגש שלך על עיצוב ולא מתייחס אפילו לרגע לאיכות חומרים, מנועים, איכות מושבים, שימושיות. בקיצור, באת לראות מה יותר יפה (לטעמך!) ופשוט השמצת את כל השאר בלי שמץ של עובדות.

אפשר לסכם את ההודעה שלך כ"זה אאוטלנדר":

up-to-20-off-sale-Children-toy-font-b-gun-b-font-electronic-toys-Final-font.jpg

וזה כל הקיות:

30917.jpg

בגלל שהקיות ממש שחורות ולא יפות, האאוטלנדר הרבה יותר טוב כמכונית."

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"איכות החומרים" בקיה לא עשתה עלי רושם מיוחד. לא ראיתי הבדל בין זה לאאוטלנדר למשל.

יצא לי לבקר היום בסוכנות אאודי, כחלק מהשיעמום הגובר, ושם באמת עמדתי נפעם מול איכות החומרים. רכב שנסגר בוואקום, לא שומעים שום רחש מחוץ לq7. מושבי עור ברמה כל כך גבוהה, שבא לך רק ללטף כל היום. כל פרט מושקע, כל ניקל זה ניקל.

אממה, בשביל להפעיל רדיו הייתי צריך להסתבך עם מסך מגע תחתון שמתפעל את העליון שמסתיר חלק משדה הראיה, בורר שעובר איתך על כל תחנה בנפרד... כשחזרתי לאאוטלנדר הזול שלי, פתאום הכל נראה כל כך נוח ;)

אבל האאודי q7 הוא מפלצת. לא רק מפלצת יופי מהממת מבפנים ומבחוץ, אלא גם משאיר אותך המום מול הגודל שלו שלא מרגיש כך מהתמונות באינטרנט. זה רכב עם נוכחות.

נ.ב. הכניסה למושבים האחוריים די מסורבלת והפתיעה לרעה. לאחר שאתה מתאמץ ומכוונן את המושבים בשורה השניה, יש לך רווח נורמלי, אבל עדיין התחושה צפופה מאוד. תא המטען הוא נחמד וטיפה יותר גדול מהסגמנט. רוצו לקנות. רק 690,000 ש"ח לגירסה הנבחנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר אני עוקב אחרי התגובות שלך... בהתחלה חשבתי שאולי אני טועה, טעם וריח כל אחד וטעמו הוא. אבל אחי אתה מגזים, וזה ניראה כבר לא הגיוני. אתה משווה את הרכב שלך לכל מיני רכבים ומשום מה הוא תמיד על העליונה... בכל הביקורות כולם רושמים שאיכות החומרים הנדסת האנוש ושאר דברים במיצובישי ישנים ולא עדכנים מנוע ישן גיר ישן. עשו מתיחת פנים לנסות להגיע לרכבים מודרנים ועדין לא הגיעו ב 100%. כניראה שזה כבר יהיה בדגם הבא. אחי רד מזה ותשלים עם זה שהאאוטלנד הוא אכן פרקטי ומשתלם למחיר שמשלמים עליו. חוץ מיזה אין שום הברקה ברכב.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר, הרכב שלך באמת נחמד.

אל תשווה אותו לאאודי, אל תשווה אותו לפולקסוואגן, אל תשווה אותו לפורשה, מייבאך ופרארי, אה , ובוגאטי כי בתכלס הוא לא שם, הוא לעולם לא יהיה שם, אני באמת מכבד את זה שאתה אוהב את הרכב שלך ואולי הסנטימנטים הרבים שאתה רוחש לו גורמים לך להתעלם מהעולם ולהבין שהאאוטלנדר הוא רכב בינוני מינוס. שנוסע בסדר, ושנראה לא טוב, לטעמי, ונהגתי עליו, ישבתי בו, לא התלהבתי לא כי אני לא רוצה ולא כי יש לי פורד, אלא כי באמת מהחוויה שלי הוא לא עשה לי את זה, הוא הרגיש סתמי, מגושם ובתכלס, רכב לבחורות שאוהבות להרגיש גבוה.

ומישהו כאן היה מקורי עם התמונה של האקדחים ולא רציתי לקחת את הרעיון שלו אז דמיינו שיש פה את התמונה של שני האקדחים.

קבל חח !

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...