Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב זריז ומעניין 50K

Maximiliano
שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני כבר הרבה זמן חושב על להחליף את ההונדה הישנה באיזה רכב מעניין. השתחררתי מהצבא, ועניין אותי לקנות משהו מעבר. ידני כמובן.

אני בחיים לא נוהג מהר, אוהב להתגרזן בפניות וכו', לא על הכביש.. סתם שורף דלק.

ברצוני לקנות רכב מהיר (יש עדיפות למנוע לא אטמוספרי) שגם נראה טוב, ואם יש אפשרות.. אחד שלא רואים יותר מדי על הכביש.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל ? סגמנט ?

שנה ? יש עשרות דןגמאות, תכוון אותנו.

מהיר ? ב 50 אתה תביא רכב אקזוטי מהחברות הפחות ידועות, בשנתון לא הכי גבוה.

לא אטמוספרי... טורבו, יש וולבו, סיאטים וכאלה, ואז גם תחזוקה נלקחת בחשבון ומחלות ידועות של רכבים שחייל משוחרר לא ממש צריך.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמליץ על הרכב שלי יש, בלי הרבה ניסיון עם רכבים אחרים, קח את כל מה שאני אומר בידיעה הזאת.

אני נוהג על אלפא מיטו, זה לא רכב מדהים אבל ב50K אתה יכול למצוא את הדגם עם 155 כ"ס משנתון 09-10. מדובר ברכב מזדקן אבל אם תמצא אחת אהובה (ויש לא מעט אהובות, ואפילו כמה שאני מכיר על הלוח) אז תקבל אוטו קטן, יחסית כיפי, עם מומנט מספק שהוא די כיפי.

מצד שני, המתלים קשים, הפלסטיקה נוטה להתפרק (למרות שלא אצל כולם), והביטוח למרות המחיר די גבוה, במיוחד לחייל משוחרר (איזור 6500+).

בחזרה לצד הראשון, לרכב יש ירידת ערך נוראית ולכן יש ספצימנים בטווח המחירים שאתה מחפש, אז זאת ההמלצה שלי.

מבחינת מתחרים, יש לך איביזות FR/קופרה ודומותיו, אבל אני ממש לא בקיא בנושא, בטח לא בטווח המחיר המדובר. חכה להצעות של חברי פורום אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שלא תסתכל על זה, לדעתי, לכל אחד פה עולה בראש גולף. אבל יש הרבה גולפים על הכביש. אני די מאמין שלא מעט מהן שייכות לחבר׳ה שמחפשים באוטו בערך את מה שאתה מחפש.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן קופה 1.2 טורבו ידנית, סביב 2013-14 בתקציב.

לא מטוס קרב, אבל כח סביר.

לא חושב שיש גולף ידנית בשנתונים האחרונים. למיטב ידיעתי (הלא כל כך גבוהה), הידניות שהגיעו לפני זה היו עם 1.6 אטמוספרי. חזקות הן לא.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לך איביזה FR (שה-FR עוד סימל משהו חוץ מרמת איבזור) מודל 07-08.

150 כ"ס, 1.8 טורבו עם המנוע הותיק, האמין והכי מוצלח של ואג בשנים האחרונות.

מהירה בקו ישר, חמימה, מאובזרת יחסית לגילה (חלון גג, בקרת אקלים) ואמינה (וכבר לא נפוצה כ"כ על הכביש, מניח שרובן כבר הושמדו :D).

החזקתי אחת כזו 5 שנים לפני שהשתדרגתי ללאון.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאנקלי, אתה מדבר על ה20vt? אני חושב שזאת כניסה להרפתקה, כי באמת לא נשארו הרבה מאוד, ואלה שכן נשארו ברובן משופרות על ידי אנשים שרכב ב30k זה התקציב שלהם...

זאת עדיין אופציה טובה, אבל כדאי להכיר את התחום ולהיות סבלני בחיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתובבת פה בלוח 159 אחת לפחות.

ישנן הוט האצ' שיתנו לך דברים שונים לגמרי מהרכב.

מה שלא תקנה: שים סכום עצום בצד לאחזקה, ביטוחים יקרים ודלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאנקלי, אתה מדבר על ה20vt? אני חושב שזאת כניסה להרפתקה, כי באמת לא נשארו הרבה מאוד, ואלה שכן נשארו ברובן משופרות על ידי אנשים שרכב ב30k זה התקציב שלהם...

זאת עדיין אופציה טובה, אבל כדאי להכיר את התחום ולהיות סבלני בחיפוש.

כן, ה-20VT.

מאמין שיש כאלה שעדיין סטוק, כמו ששלי היתה כשמכרתי אותה.

כמו שאמרת, צריך להיות סבלני ולעקוב.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...