Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם קוראים אתרי חדשות / מתעניינים בפוליטיקה?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר כמה שנים אני לא, ודווקא אני שמח מהבחירה הזו.

גם חדשות בקושי אני רואה.

אולי מדי פעם מתעדכן אך ורק בכותרות, לא קורא טוקבקים ולא מגיב.

כל השיחות של הימין/שמאל עם פלשיתנאי, גדר ההפרדה שטחים והתנחלויות לא מעניינות אותי ולדעתי כמעט תמיד מובילים לדיוני סרק, ולוויכוחים מיותרים שבסוף כל אחד בהם נשאר בדעתו...

רק אני "העוף המוזר" פה, שלא מתעניין בפאנל חדשות שישי בערב עם צעקות וצרחות?נגיד לגבי בחירות בארה"ב - לא התעניינתי בכל הפרשנויות. רק לדעת אם טראמפ זכה או לא וכאן הסתיימו תפקידן של החדשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכל אלו שלא עוקבים, שאלה: האם בסביבתכם אין אנשים שרואים ב״חיבור״ למהדורת החדשות ולעיתונות סוג של חובה אזרחית?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי ככה עד לפני שנה וחצי-שנתיים.

אבל מאז צוק איתן התחלתי להתעניין וכשהתחילו לדקור אנשים ברחובות כבר נכנסתי לזה חזק.

האמת? המצב של המדינה שלנו כל כך מורכב ומסובך, שאין לנו ברירה אלא להיות מעורבים ולנתב את המדינה בבחירת מנהיגים שמתאימים לנו (כל אחד ומה שמתאים לו). הגישה הזו של חוסר עניין והבנה בפוליטיקה שלנו מובילה לכך שגופים יכולים "לסובב אותנו על האצבע הקטנה" ולגרור את המדינה לכיוונים שמתאימים להם, כי הם משכנעים את הקהל שלהם להצביע להם, ואנחנו חושבים רק ש"מה זה כבר משנה". זאת הסיבה שהמפלגות החרדיות (מיעוט באוכלוסיה) שומרות על כל כך הרבה כוח פוליטי ומצליחות לתמרן את הממשלה לאן שמתאים להן. ועל זה אין לי מה לעשות אלא להוריד בפניהן את הכובע. אני חילוני כל רמ"ח איבריי ואני מקנא קנאת מוות בכך שלנו החילונים אין מנהיגים כאלה שיכולים לעשות כל כך הרבה למען קהל הבוחרים שלהם.

שיהיה ברור, אני לא נכנס פה למי צודק ומי טועה, והאם צריך לשים אותנו ואת הערבים מסביב למדורה ולשיר קומבאייה כל היום או לזרוק אותם לים. אלא נטו על מעורבות, תהא דעתכם הפוליטית אשר תהא.

בכלל, אני מאוד נגד כל אופנת הבורות הזו שחוגגת לנו במדינה בחמש עשרה+- שנים האחרונות. זה נהיה "מגניב" להיות טיפש וזה נהיה "קול" לא לדעת מה קורה במדינה שלך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכור לחדשות, פרשנויות, פוליטיקה. כל נסיעה, שומע רק בלבולי מוח מכל זווית אפשרית.

לקח לי לא מעט זמן להבין, שבסופו של דבר זה רק מעצבן אותי ומתסכל אותי, כי את המציאות לא אצליח לשנות.

נגמלתי במכה אחת. לא שומע רדיו ברכב (מוזיקה או פודקסטים בלבד), לא רואה חדשות, באתרי אינטרנט נכנס רק למדורי הספורט או הכלכלה, ובגדול - אם זה לא הופיע בפייסבוק, אני לא יודע שזה קרה.

האמת - ב-90% מהפעמים - תענוג גדול. ignorance is bliss.

יש את מעט הפעמים שבהם זה קצת מפריע, כשאני שומע או רואה דיונים ערים ומסקרנים שאין לי מושג על מה הם מתנהלים, אבל זה זניח בהשוואה לשלווה היומיומית שזה מקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכור לחדשות, פרשנויות, פוליטיקה. כל נסיעה, שומע רק בלבולי מוח מכל זווית אפשרית.

לקח לי לא מעט זמן להבין, שבסופו של דבר זה רק מעצבן אותי ומתסכל אותי, כי את המציאות לא אצליח לשנות.

נגמלתי במכה אחת. לא שומע רדיו ברכב (מוזיקה או פודקסטים בלבד), לא רואה חדשות, באתרי אינטרנט נכנס רק למדורי הספורט או הכלכלה, ובגדול - אם זה לא הופיע בפייסבוק, אני לא יודע שזה קרה.

תיארת מילה במילה את מה שאני הרגשתי ועשיתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר. מעבר לעובדה שאלא אם אתה פקוד למפלגה גדולה ומשתתף בפריימריז שלה, ההשפעה שלך על נבחרי הציבור לא באמת קיימת, זה שהפסקתי להתעניין במה קורה לא אומר שאין לי דעה מה צריך לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 33.

מגיל 18 הלכתי פעמיים - פעם אחת הצבעתי עלה ירוק, כי משום מה עניין אותי שתהיה לגליזציה (ספויילר - לא תהיה, ולא באמת אכפת לי עכשיו), ובבחירות האחרונות, כי עדיין התעניינתי בפוליטיקה, אז הצבעתי לכחלון.

הפעם כנראה שלא אלך להצביע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגישה של ואדים אני עוד יכול להבין.

ה שהפסקתי להתעניין במה קורה לא אומר שאין לי דעה מה צריך לקרות"

אז איך אתה יודע מי מהמועמדים יכול לגרום למה שאתה רוצה שיקרה, לקרות?

הרי לא מספיק לקרוא מה הם אומרים לפני הבחירות, צריך גם לדעת מה הם עושים בפועל, בין בחירות לבחירות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת - ב-90% מהפעמים - תענוג גדול. ignorance is bliss.

יש את מעט הפעמים שבהם זה קצת מפריע, כשאני שומע או רואה דיונים ערים ומסקרנים שאין לי מושג על מה הם מתנהלים, אבל זה זניח בהשוואה לשלווה היומיומית שזה מקנה.

my point excatly.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכור כבד.

באיזו שלב לפני כשנתיים נגמלתי לחלוטין.

מאז יש פיחות זוחל בגמילה, מתעדכן על כותרת בטמקא ומתעדכן ביומן ביום שישי (אחד מהבודדים אני מניח:-P ).

לכל אלה שלא מתעדכנים לחלוטין, אז סתם לידיעה כללית, אנחנו הולכים שוב לבחירות!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי:

- אתם מצביעים בבחירות לכנסת?

- אם כן, על סמך מה אתם בוחרים למי להצביע?

-כן

-לפני בחירות ניתן בקלות להכיר את המועמדים בצורה מכוונת. בספק שהרעש שמכניסה לך התשקורת יעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה. אני נוטה לחשוב שדווקא ההפך הוא הנכון. אני מעדיף שלא לאפשר לכל מיני גופים בעלי השפעה תשקורתית להטות את הדעות שלי והבחירות שלי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איפה אתה מתעדכן על המועמדים לפני הבחירות?

יושב איתם לקפה?

להתייחס לכל התקשורת כתישקורת שמטה עובדות בהתאם לנטיה של הגוף התקשורתי זה כוללני להחריד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...