Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטז 1600 או יונדאי טוסון 1600 ,שנת 2017.מה עדיף.

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקיה ספורטאז והיונדאי הם אותה גברת בשינוי אדרת, אם האדרת של יונדאי מוצאת חן בעינך יותר, לך על זה, אבל, דע לך, שרק בקיה יש מערכות בטיחות אקטיביות מאוד חשובות, ורק בקיה יש יציאה אחורית למזגן, וגם זולה ב 5000 שקל. אני הייתי בוחר בקיה בלי לחשוב פעמיים.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה ספורטאז והיונדאי הם אותה גברת בשינוי אדרת, אם האדרת של יונדאי מוצאת חן בעינך יותר, לך על זה, אבל, דע לך, שרק בקיה יש מערכות בטיחות אקטיביות מאוד חשובות, ורק בקיה יש יציאה אחורית למזגן, וגם זולה ב 5000 שקל. אני הייתי בוחר בקיה בלי לחשוב פעמיים.

האם יש די כוח למנוע 1600,מדובר ב 130כ"ס,לרכב שכזה?

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה ומחוות שעת של אנשים שקנו, אלו שתי עגלות שטוחנות דלק עם מנועי gdi ישנים ועצלים.

אבל אם הסטנדרטים שלך כמו של 80 אחוז מהאוכלוסיה והם רכב שביצועים זה לא הצד החזק שלו אז תיקח תקיה בזכות מערכות הבטיחות.

ואתה יושב גבוה שחלק מהאנשים קונים רק בשביל זה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הזריזות של הג'יפונים 1.6,דומה לרכב משפחתי רגיל המשתמש באותה טכנולוגיה,(מנוע אטמוספרי, גיר פלנטרי) וזה מתאים להרבה אנשים, אם בא לו לחסוך בדלק, וליהנות מרכב זריז, שיקחו נירו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר שלא ציינתם, זה שיש לספורטז' מערכת בטיחות מתקדמת מאוד, יש שיגידו של רכבי יוקרה. אני יודע שהוא רכב מאוד מוצלח אבל אין לי היכרות עם הרכב השני. ממליץ לחברך לבדוק טוב את כל הפרטים הטכניים ולנסות לקחת את הספורטז' לנסיעת מבחן. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי לטעמי ניראה הרבה יותר טוב אבל זהו ‚ בכל השאר הקיה עדיף ‚ מערכות בטיחות ‚ זול יותר ‚ שהחבר יבקש נסיעת מבחן על שני הרכבים הכי טוב ועל הדרך שיבדוק גם את הנירו .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, הספורטאז' גם לוקחת בכל הכתבות והמבחנים את המקום הראשון בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה, כנראה בכתבות שממומנות ע"י היבואן. - לא סתם הפרסומות של קיה קופצות תוך כדי לפעמים.

לדעתי זה רכב בינוני מאוד שהדבר היחיד שעושה אותו " אטרקטיבי" זה המערכות בטיחות שלו - מעבר לזה זה סתם פורטה מוגבההת.

אה כן, ועגלה :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב סוחב כמו כל רכב 1600,לא יותר איטי, ובמקרה שלו, אם אתה צריך יותר כוח, יש 1.6t,עם הרבה כוח, בקטגוריית רכבי כבישטח בינוניים, הוא בולט לטובה, אפשר לראות גם מבחנים בחו"ל, וגם שם הוא מקבל סיקור חיובי, אין סיבה להשמיץ רק בגלל שהוא מצליח כ"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, הספורטאז' זול מהטוסון רק ב-2000 שח. (המחיר התייקר לאחרונה, כבר לא עולה 137K אלא עולה 140K).

לספורטאז' יש יתרון במערכות הבטיחות וזהו.

לטעמי המנוע יותר מידי מתאמץ,גם במישור, (המנוע זהה בשתי המכוניות), צריך להגיע כל הזמן ל-4000 סל"ד כדי לייצר קצב נסיעה נורמאלי. לגבי העיצוב לדעתי הטוסון יפה יותר אבל זה נתון לטעמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מתחרות בשוק. לסיאט אטקה מנוע 1.4 טורבו חזק משמעותית.

ה 3008 הבסיסית מגיעה עם מנוע דיזל חסכוני. גם הרנו קדג'ר. שלושתן עדיפות לדעתי

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...