Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטז 1600 או יונדאי טוסון 1600 ,שנת 2017.מה עדיף.

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל המוניטין שלהם על הפנים וההיסטוריה לא משקרת, הרבה אנשים נמנעים מ הסיאט בגלל הגיר.. ולהשוות 1.4 טורבו ל1.6 אטמוספרי זה לא פייר ( בלשון הילדים) :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה פייר כי הם באותה קבוצת מחיר. בשנים האחרונות האמינות של גיר DSG משתפרת ובכל מקרה מדובר ברכב חדש עם אחריות. גם הדיזלים הצרפתיים נחשבים אמינים. בקיצור, אפשר לצאת מתסמונת העדר..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, משתפרת? לא יודע.

2 חברים מהעבודה לקחו סקודה אוקטביה שיש לה גיר .... DSG7, נכון.

בהתחלה התלהבו מאוד, אחרי חודשיים - טוענים שיש רעידות ורעשים ודפיקות בגיר וזה ממש מפריע להם בנהיגה.

יש דגמים כמו DSG6 שעדיפים בהרבה אבל הם ברכבים בעלי מומנטים מכובדים ולא כמו האטקה או האוקטביה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מתחרות בשוק. לסיאט אטקה מנוע 1.4 טורבו חזק משמעותית.

ה 3008 הבסיסית מגיעה עם מנוע דיזל חסכוני. גם הרנו קדג'ר. שלושתן עדיפות לדעתי

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

תודה,אבל לא תודה.

הוא לא ייגע בצרפתיות (ודיי בצדק) וגם לא בסיאט .

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטוסון זה רכב שלמעט פוזה אין לו כלום. אם זה מה שהוא מחפש - שיילך על זה. אני הייתי הולך על קיה נירו, יש לה יתרון על הספורטאז' במערכת הנעה מתקדמת וחסכונית יותר ובקרת שיוט אדפטיבית. אבל שוב, בפוזה יש לספורטאז' יתרון על הנירו. שיעשה את השיקולים שלו. ב-3008 לא הייתי נוגע רק מתוך עיקרון, כי חסכו עלינו מערכות בטיחות מקוריות בגרסת הבסיס (דווקא מבחינת אמינות יש ל-3008 פוטנציאל לא רע, בטח יחסית לסיאט ועיצוב יפה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקו את הסוזוקי קרוסוור החדשה. יש ליה גם מערכת בטיחות מתקדמת, אבזור טוב ומנוע 1.4T חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטאז׳ בסך הכל רכב די מוצלח. טוסון יותר יפה מבחוץ אבל לא נותנת שום תמורה מבחינות אחרות. הבעיה הגדולה כאן שיש מלא ספורטאז׳ים וטוסונים על הכבישים. ממש מלא. אני אכן הייתי בודק את ה-3008. לפחות נסיעת מבחן. אולי דעתו על הצרפתיות תשתנה. אני חושב שפג׳ו וסיטרואן אכן עושים מאמצים כדי לשנות מוניטין. בהצלחה!

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסוזוקי אין לא שום מערכות בטיחות.

לגבי פיגו, יש לי חבר שקיבל 2008 מהעבודה, זה פשוט מדהים שהרכב 30 אחוז מהזמן במוסך בגלל כל מיני תקלות.

לגבי הספורטאג. יש לנו אחד כזה בבית (צמוד לאישתי) 1.6 אורבן. סהכ רכב מאוד מרווח,נוח,מערכות בטיחות אקטיביות,יושבים גבוה,מולטימדיה סבבה. הדבר היחידי זה שהמנוע לא כל כך חזק. סה"כ מרוצים מאוד מאוד מהבחירה. אומנם אצלנו זה רכב לעיר בלבד אבל עדיין גם שעשינו איתו פעם אחת נסיעה בין עירונית הוא לא מרגיש עגלה, סה"כ מרגיש לא נמרץ כל כך.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פיגו, יש לי חבר שקיבל 2008 מהעבודה, זה פשוט מדהים שהרכב 30 אחוז מהזמן במוסך בגלל כל מיני תקלות. ל

כלומר הרכב במוסך בממוצע מעל שבוע בחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר הרכב במוסך בממוצע מעל שבוע בחודש?

ממש ככה. מזל שזה ליסנג והוא מקבל חלופי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולקונטרה, מכיר מישהו שהחליף c3 פיקאסו ל2008 , ולא היה לו כלום עד כה, בערך חצי שנה. (לא שהמקרה הזה או המקרה הקודם שצויין פה מדגם מייצג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש? למיטב זכרוני לרכבים שגדולים יותר ממשפחתיות , גם לספורטאז הבסיסי יש רק 3 שנים. (להוציא את הנירו שיש לו אחריות ל5 עד כמה שאני זוכר. )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...