Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין וחסכוני ב30k

moshe128
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבועות האחרונים התייעצתי פה רבות על רכב גדול וביום חמישי ב"ה רכשתי מיצובישי גרנדיס.

נראה בינתיים סבבה, מקווה שישרת אותי נאמנה.

אממה? אנחנו נוסעים הרבה (מעל 30k בשנה) וחבל ליסוע כ"כ הרבה ברכב גדול ושתיין.

חשבנו לרכוש רכב נוסף בשביל רוב הגדול של הנסיעות, למעט המשפחתיות.

סדר גודל של כ25k בשנה. תקציב של כ30k.

פרמטרים -

1. אמינות.

2. צריכת דלק.

היתר (מרחב, ביצועים וכו') בונוס.

ידני לא רלוונטי. רצוי מאוד לא רובוטי.

צרפתיות ודומותיהן אני מעדיף שלא. לא סומך על האמינות שלהן. לא יודע אם זה מבוסס אבל ראש שקט לא יהיה לי

איתן.

בזמנו כשהתלבטתי כאן עלתה אופציה של טויוטה פריוס. אני גר ברמת הגולן ולפי ההמלצות הסתמן שהפריוס אמנם תהיה חסכונית אך פחות מבד"כ. נצרף החלפת סוללה אפשרית והאופציה אמנם עדיין רלוונטית אך שווה מבחינתי לבדוק אם יש אופציות אחרות אמינות וחסכוניות באופן משמעותי בדלק (נניח 1 ל-14 או משהו בסגנון).

אז מה ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם כול הצורך בחיסכון הייתי נשאר רק עם הגרנדיס,כי צריך לשלם על עוד ביטוח,טסט,טיפולים,גם שם דלק,אולי יהיו תקלות.

מעבר לזה אם לא מדובר על רכב ידני או רובוטי קטן לא ממש תחסכו בדלק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החישוב על הצורך ברכב נוסף כבר עשיתי רבות.

אני אחרי השלב הזה וקיבלתי את ההחלטה משיקולים שונים. (בגדול גם אם זה מגיע לאותן עלויות בקיזוז של דלק לעומת ביטוחים, טסט וכו' או אפילו מעט יותר יקר זה משתלם מבחינתי).

רכב היברידי כמו פריוס יתן את החיסכון המצופה. השאלה אם ישנן אופציות אחרות משתלמות במידה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז הדגם הרגיל יתן לך צריכה דלק של 1\15+ בנסיעה סבירה (אני עם הספלאש ראיתי קבוע 1\16+),

מרווח פנים לא כמו שך הפיריוס אבל מרווח למדי, ושוב אל תשכח שזה רכב שני אין לך צורך במשפחתי בגודל מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין...

המחירים בהחלט סבירים ובנתוני צריכת דלק כמו שאתה מציד בהחלט אין לי מה להתעסק עם היברידית..

הביצועים שלהם סבירים? (עליות של רמת הגולן...).

לגבי מרווח פנים - אתה צודק. זה יתרון אבל בהחלט לא נורא אם יהיה מעט פחות מרווח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסריון גם רכב לא רע בכלל, הספלאש הרגישה לי יותר "מהודקת" ושקטה.

בכל מקרה תתחיל לחפש רכב עם נתונים טובים הראשון שיפול לך תיקח (סריון\ספלאש\ג'אז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי סוזוקי אלטו/יונדאי i10? לחילופין c1, איך היא? (גם מבחינת הרובוטיות...).

הסריון גם רכב לא רע בכלל, הספלאש הרגישה לי יותר "מהודקת" ושקטה.

בכל מקרה תתחיל לחפש רכב עם נתונים טובים הראשון שיפול לך תיקח (סריון\ספלאש\ג'אז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי פחות טובה בצריכת דלק,הסיטרואן תהיה הכי חיסכונית,אבל קח בחשבון שהיא ל4 נוסעים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...