Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור לטלויזיה - קאיה פורטה

Flx
שימו לב! השרשור הזה בן 2561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

קניתי קאיה פורטה (2017). הוספתי התקנה של מערכת מולטימדיה אנדרואיד של UZEB מתוך הנחה שיהיו לי אפליקציות כמו וויז, פנגו וכו'.

ידוע לי שזו מערכת לא בסטנדרט גבוה יש יגידו אפילו גרועה, אבל אני לא צריך מעבר לזה.

מספר שאלות שאשמח לקבל בהן תשובות ממומחי הפורום:

1. ראיתי שיש במערכת את תוכנת הניווט igo שעובדת ללא אינטרנט. מה שלא ברור לי הוא שקיבלתי גם כמו כרטיס סים מטעם igo. מזה הכרטיס הזה ואיך לעזאזל מכניסים אותו למערכת?? חחחחח אין פתחים לסים.

2. ניסיתי להפעיל את הוויז, אבל נדרש חיבור לאינטרנט..

היות ואני מעוניין להשתמש במערכת פרט למוזיקה בוויז ובפנגו. אני מעוניין לגלוש הנקודה החמה בנייד, הבעיה היא שאני מנסה גם על ידי חיבור עם כבר מהנייד למערכת ואין אינטרנט (לא מעוניין בחבילת הגלישה של אדי מערכות פשוט מחיר לא ראלי לצרכים שלי). איך עושים זאת? האם אני צריך מודם סלולרי usb פשוט על מנת לגלוש בנקודה חמה...יש המלצות.

3. במידה ולא ניתן על ידי הנקודה החמה. האם ניתן לקנות חבילת אינטרנט (אני מעוניין משהו פשוט, רק לוויז ולפנגו) מאיזה ספק מומלץ? וכמה GB גלישה מומלץ?

תודה לעוזרים!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי זוהר. לא עובדת נקודה החמה.

אשמח לדעת מה אני לא עושה נכון או שמא מדובר התקלה במערכת.

אגב אין לי מודם סלולרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורג' תודה על המענה, שלבי הפעולה שלי (תקן אותי איפה אני טועה):

הפעלת נקודה חמה בנייד.

כניסה להגדרות המערכת ולחיצה על רשתות. ואז מופיע לי בנייד התמונה המצורפת (יש שם סיסמה כבר מובנת האם זו סיסמה אוטומטית?) ואז איפה אני מכניס את הסיסמה במערכת?[emoji58]

Screenshot_20170320-220343.jpgScreenshot_20170320-220343.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהבעיה לא נפתרה. אני מתוסכל מהמערכת הזו של א.ד.י מערכות. עשיתי טעות "ששדרגתי". מה עוזר לי מערכת בלי וויז (לא מתכוון לשלם להם על חבילת גלישה). האופציה. igo לניווט שהם מציעים בחינם זה לעג לרש, אין עדכון עומסים והיא לא עדכנית.

חיברתי נקודה חמה מהנייד למערכת והוויז נפתח, אבל לא מזהה לווינים או פקודה קולית מהסיבה שאין אינטרנט [emoji36]

מרתיח אותי שבפרסום מצידם למערכת אין שקיפות לעובדה שצריך אינטרנט על מנת להשתמש בוויז ובאפליקציות וזה לא מובנה. במיוחד למי שממש לא בקיא בתחום [emoji35]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהבעיה לא נפתרה. אני מתוסכל מהמערכת הזו של א.ד.י מערכות. עשיתי טעות "ששדרגתי". מה עוזר לי מערכת בלי וויז (לא מתכוון לשלם להם על חבילת גלישה). האופציה. igo לניווט שהם מציעים בחינם זה לעג לרש, אין עדכון עומסים והיא לא עדכנית.

חיברתי נקודה חמה מהנייד למערכת והוויז נפתח, אבל לא מזהה לווינים או פקודה קולית מהסיבה שאין אינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אם עובד לך הנקודה החמה מהטלפון או לא?

אני קניתי קיה ספורטאז 2017 וגם בה יש מערכת אנדרואיד ואני עובד עם הנקודה החמה וזה עובד מצויין

הוויז עובד אצלך?

אצלי הנק' החמה מחוברת, אבל נראה שאין.ד.י מערכות חסמו את האינטרנט (הוויז עולה, אבל לא מזהה לווינים-אין חיבור לאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...