Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול המירוצים החדש שיפתח בערד

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רגיל שהרכבים נוסעים כל כך קרוב אחד לשני או שהם פשוט סגרו על הלאון 1200? :lol:

סוגרים חזק על הלאון :) (קופרה)

עריכה אחרונה על ידי mh53

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח מאוד לקבל סימוכין ופרטים לעניין של חוקיות בעניין חוק התוה"ב. וכמו כן, כידוע לי, מגישת ויזמת התכנית הינה המועצה ומי שמפעיל את המסלול הנו בחזקת זכיין. או לחלופין התכנית הוגשה בשיתוף עם המועצה. משמע טענת החוקיות הדבר איננה חד משמעית. בנוסף, קיים מושג בחוק התוה"ב הנקרא "שימוש חורג". שימוש חורג הינו היתר שנותנים לתקופות קצובות, ע"מ שיחל הפיתוח והשימוש בשטח -בשימוש המיועד, כאשר בפועל השימוש הקיים הנוכחי, עדיין איננו תואם את השימוש המיועד, ועל מגיש הבקשה להיתר לשימוש חורג להכין ולהגיש תכנית שמסדירה את שינוי היעוד ליעוד המבוקש. משמע, לא בהכרח העניין איננו חוקי, אלא דווקא חוקי ומאוד, אך שוב אינני בקיא בכל הפרטים בתכניות של השטח הנ"ל ולכן אשמח לקבל סימוכין. או לפחות מספר תכנית / בקשה להיתר על מנת לבדוק את העניין ואולי נחזור עם תשובות מבוססות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח מאוד לקבל סימוכין ופרטים לעניין של חוקיות בעניין חוק התוה"ב. וכמו כן, כידוע לי, מגישת ויזמת התכנית הינה המועצה ומי שמפעיל את המסלול הנו בחזקת זכיין. או לחלופין התכנית הוגשה בשיתוף עם המועצה. משמע טענת החוקיות הדבר איננה חד משמעית. בנוסף, קיים מושג בחוק התוה"ב הנקרא "שימוש חורג". שימוש חורג הינו היתר שנותנים לתקופות קצובות, ע"מ שיחל הפיתוח והשימוש בשטח -בשימוש המיועד, כאשר בפועל השימוש הקיים הנוכחי, עדיין איננו תואם את השימוש המיועד, ועל מגיש הבקשה להיתר לשימוש חורג להכין ולהגיש תכנית שמסדירה את שינוי היעוד ליעוד המבוקש. משמע, לא בהכרח העניין איננו חוקי, אלא דווקא חוקי ומאוד, אך שוב אינני בקיא בכל הפרטים בתכניות של השטח הנ"ל ולכן אשמח לקבל סימוכין. או לפחות מספר תכנית / בקשה להיתר על מנת לבדוק את העניין ואולי נחזור עם תשובות מבוססות.

המסלול הוקם בתוך שטח אש של צה"ל ( לא אימונים ברטוב אבל זה עדיין מוגדר כשטח אש )

מכוון שהחתול ( המועצה ) שומר על השמנת ( נותנת אישורי בניה ורישיון עסק ) היא עשתה מה שבא לה..

אף אחד לא מכחיש שזה בשטח אש אבל הם אומרים "עם הזמן נסדר את העינינים.."

2017-08-18_1647.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהשטח לא נגרע מתחום שטח האש? שוב פעם, להסדיר אם העניינים "עם הזמן" זה נקרא שימוש חורג וזה חוקי. אבל עניין שטח האש זה מה שצריך לבדוק. שכן אם השטח הינו חקלאי בעברו, גם כן היה צריך להיגרע משטח האש, אחרת לא היה יכול להיות חקלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאל אותי המסלול בפצאל לא נועד להשאר שם לתמיד אז אפשר בינתיים בלי כל האישורים ,

אין ישראל מקום ל 4 מסלולים שיכולים להרוויח , אחרי סוכות יהיה את ערד ,מתוכנן אחד באר שבע , יש את דלתון

כרגע פצאל ודלתון פעילים ,אחרי שערד ובאר בשבע יפעלו אולי פצאל ייסגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smiro, הנה מה שכתבו על זה בשיחה מקומית.

(אני מבין את זה כאן כי הסטטוס של המסלול מסקרן גם אותי, לא כדי לפתוח ויכוח פוליטי)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...