Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית, צמיגי מצדה באר שבע

Gsm89
שימו לב! השרשור הזה בן 2566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למקום הבוקר לתיקון תקר,

לאחר תיקון התקר , הורכב הצמיג על החישוק ללא שימוש בחומר סיכוך וכנראה בלחץ אוויר גבוה מאוד מהמותר, הצמיג נופח במשך זמן רב עד שקפץ והתלבש על הגאנט.

ביקשתי מהעובד שישתמש במשקולות פנימיות בלבד - תגובתו "יש כבר משקולות בגלגל תראה".

הסברתי שמכיוון שהצמיג הורכב מחדש - ארצה שיעבור בדיקת איזון. התגובה הייתה מאוד עויינת, "מי עובד פה אני או אתה ?!"

לאחר שחזרתי על הבקשה מספר פעמים, הסכים לבדוק את האיזון. מדובר בצמיג שנקנה בתחילת השבוע ונסע פחות מ100 ק"מ, והמכונה הראתה שיש להוסיף משקולות.

הבחור בשלו- "אתה רואה הצמיג מאוזן". לאחר שהתעקשתי והצבעתי על הצג , הסכים להדביק משקולת, ללא כל ניקוי של איזור ההדבקה, וללא הסרת המשקולות הקיימות תחילה. המשקולת נפלה מיד כשיצאתי מהפנצרייה.

מגיעים לרכב- הגלגל נזרק על הרצפה והגאנט חוטף בעוצמה, העובד שובר בורג גלגל בזמן ההרכבה , מתנער מאחריות וטוען שהוא רק נגע בבורג והוא נשבר.

מכיוון שהבורג מתברג לתוך הצלחת בלימה שהינה דקה, הסברתי שלא תהיה בעיה לפרק את הגלגל ולהוציא את הבורג עם היד, ביקשתי שיעשה זאת וימצא בורג תואם. העובד לא הסכים , התעקש שדרושה הברזה ושאסע עם שלושה ברגים בינתיים.

המשכתי להסביר שכדאי לנסות לפרק את הגלגל ולראות, העובד אומר לי "תעשה את זה אתה". לאחר התעקשות ארוכה מאוד בה המשיך לדבר בצורה מזלזלת, הסכים לפרק את הגלגל, הבורג השבור אכן יצא בלי שום בעיה מהצלחת עם היד, נמצא בורג אחר והעבודה הסתיימה.

לפני כשנה הרכבתי זוג פדרל באותו המקום, נתקלתי בעבודה ויחס ללקוחות גרועים עוד יותר! אבל בחרתי להגיע שוב מכיוון שזו הפנצרייה הפעילה בשבת היחידה באיזור.

חשוב לציין שלאורך כל האינטרקציה שמרתי על שפה נאותה, התנהגות מכבדת, אמרתי לעובד מספר פעמים בחיוך "אני לא בא אליך בטענות, רק רוצה שהכל יהיה תקין", לא מדובר במקרה של לקוח שגורר בעצמו את היחס שמקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שעלתה לי עכב המקרה,

האם חוקי שהמקום פעיל ללא נוכחות של מנהל עבודה/אחראי כלשהו , ועובד "רגיל" מקבל החלטות בטיחותיות לשחרר רכב לנסיעה עם שלושה ברגי גלגל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...