Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש דרך לשנות/להגדיל/להרחיב דוושת קלאץ'?

roy4
שימו לב! השרשור הזה בן 2565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוהג כבר כמה שנים ללא בעיה על רכב ידני.

לאחרונה התחלתי לסבול מכאבים בכף הרגל, גם בהליכה וגם בלחיצה על הקלאץ'.

הרכב זה סיטיגו, והדוושה של הקלאץ' די קטנה כך שהבעיה היא כאשר דורכים עליה העומס לא מתחלק על כל כף הרגל אלא בעיקר על האיזור המרכזי עליון יותר של כף הרגל.

האם יש דרך לשנות/להגדיל/להרחיב את דוושת הקלאץ' כך שבעת דריכה עליה העומס יתחלק על כל כף הרגל?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות כזה דבר (הם מתלבשים על דוושות קיימות):

productimg1278490643237.jpg

למרות שאני אישית נגד כל התוספות בשקל וחצי. זה יכול ליפול/להיתפס/להחליק באמצע נסיעה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,עשיתי קצת חיפוש באינטרנט ואם אני מבין נכון מבחינת חברות הביטוח אסור להתקין דברים כאלה. אז נראה לי שזה לא פתרון בשבילי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש בעיות עם תוספות כאלו, אז בינתיים תוודא:

שאתה לוחץ על דוושת המצמד עם כל הרגל, להבדיל מהדוושות האחרות.

שאתה יושב במיקום נכון ביחס לדוושה.

תכניס את הישבן לתוך המושב ותלחץ על המצמד עד הסוף. הברך שלך צריכה להיות בזווית 120-150 מעלות ואתה צריך להיות מסוגל לשרבב את האצבעות שלך בין הירך שלך לבין המושב.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה יושב רחוק מדי מהדוושות, או/בנוסף שתנוחת הנהיגה שלך לא נכונה ויוצרת עומס על רגל שמאל.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיקטלו אותי פה, אבל לדעתי, הגיע הזמן שתעבור לאוטומט.

נוהג הרבה בפקקים?

יכול להיות שהעומס המצטבר על כף הרגל מתחיל לתת את אותותיו.

**הכותב אינו רופא וגם לא אורטופד

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לרופא אורטופד ותיבדק.

אם הבעיה היא גם בהליכה, מדובר כנראה על משהו מהותי יותר מלחיצה על הקלאץ'.

בדיוק. אפילו אם הבעיה נובעת מתנוחת ישיבה לא נכונה ברכב, עדיין כדאי לבדוק את העניין.

האם ישנה תנוחה שאתה יכול לשבת בה ברכב שהכאבים לא מורגשים?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לשנות את תנוחת הנהיגה לכזאת כמו שהומלצה כאן, אבל פשוט אין אפשרות באוטו הזה, נראה לי שהמרחב הפנימי קטן מדי, אם אני מנסה להגיע למצב שאני לוחץ עד הסוף על הקלאץ' ועדיין הרגל לא נצמדת למושב ולא מיושרת לחלוטין אז הברך נתקעת לי בתוך הקונסולה של הרכב, כך שזה בלתי אפשרי.

כבר הייתי אצל יותר מאורטופד אחד, הבעיה העיקרית שלי היא ההליכה, בנהיגה פחות כואב, חוץ מכדורים אנטי דלקתיים אין עדיין פתרון לרופאים.

מעדיף לא לעבור לאוטומט, לא משתמש ברכב כרגע באופן יומיומי, אומנם נסעתי אלפי קילומטרים על הרכב בחודשים האחרונים אבל רובם היו בין עירוני בהילוך חמישי, ולרוב אני בכלל לא לוחץ את הקלאץ'עד הסוף אלא רק לחיצה עדינה שמאפשרת להעביר הילוך.

פשוט לא ברור לי למה עשו באוטו הזה את הדוושות כל כך קטנות, אני בסה"כ מידה 43 והדוושה של הקלאץ' היא אולי רבע מהגודל של כף הרגל, לא מבין את הפרופורציה המגוכחת הזאת, הלוואי והיה אפשר להגדיל את הדוושה באופן חוקי.

ffabce7b96251318874681c4d4d86b54.jpg

5170dfe3ec878f20bc5c3528384a7f90.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שיימצא פתרון לבעייה הרפואית שלך.

קצת קשה לתת עצה מהתמונות, אבל עיקר הלחץ צריך להיות בכריות בתמונה נראה שאתה לוחץ בקשת. כף הרגל צריכה להיות קצת יותר אחורה מהמצב שצילמת.

בכל מקרה, תתייעץ עם הרופא שלך גם בנוגע לזה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...