Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שתי תביעות מפקיעות ממני את הזכות לנהוג בישראל?

שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום חברים.

לפני כשנה וחצי תבעתי את חברת הביטוח עקב חריטות שאיש רע חרט לי על הרכב.

עלות הנזק נעמד בכ- 12 אלף שקלים, מה שחייב אותי להפעיל ביטוח ומאז התביעה הזו

רשומה.

השבוע יצא שהתנגשתי ברכב שמלפני בעת פקק.

הרכב שלפני בלם בלימת חירום ואני בלמתי גם אך חרף עוצמת הבלימה התגשתי קלות ברכב שמלפני, קורה.

בעל הרכב הנפגע, לדעתי, מנסה להחמיר את המצב ודורש ממני כ-3,000 ש''ח עלות תיקון הרכב כדי שלא להפעיל ביטוח, הבעיה שברכב שלי גם יש נזק- מכסה המנוע קיבל מכה קטנה, הגריל התחתון נשבר, מתז הקסנון נכנס פנימה והכיסוי נשבר, שבר בחיבור של הפנס הקדמי שמאל, שפשוף פנס קדמי ימין ובית לוחית רישוי גם ניזוק.

הדבר המתבקש הוא להפעיל ביטוח אך יש לי חשש שמא לא ירצו להטח אותי עם הסטוריה של שתי תביעות

ואני קצת מפחד מהצב שעלול להיווצר.

הנזק ברכב שלי לא נראה כל כך גרוע אבל מספר החלקים בו ניזוקו ויש צורך להחליפם והעלות תהיה נורא יקרה,

אחרת הייתי משלם לצד ג' את הסכום שביקש וסוגר עניין.

מה עלי לעשות?

אשמח לכל פיסת עזרה, קצת בחששות כאן אז אודה לכם אם תואילו לענות, לחוות דעה ואולי לעזור לי.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לשתות כוס מים.

שנית לבדוק מה מידת הנזק שנגרמה לך

שלישית לנסות להגיע עם בעל הרכב הנפגע לתקן אולי אצל פחח פחות יקרן.

רביעית תוכל תמיד לנסוע בכבישי ישראל רק עלות הביטוח תהיה גבוהה יותר.

ביטוח חובה תמיד יבטחו אותך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שאף חברה לא תסכים לבטח אותך. לדעתי זה לא ממש נדיר להגיע למצב של שתי תביעות רכוש בתקופה של שלוש שנים, ואפילו בתקופה של שנה זה יכול לקרות, אין מה לעשות. אבל כן יש סיכוי שזה ייקר את הפוליסה, או שזה יצמצם את האופציות שעומדות לרשותך (רק חלק מהחברות יסכימו לבטח) ובעקיפין יעלה את מחיר הפוליסה.

לכן, לדעתי, מדובר פה בשאלה כלכלית ובתור כזו, קל מאוד למצוא את התשובה - מה אופן הפעולה שיעלה לך פחות. כדי להבין זאת עליך לברר את הדברים הבאים:

1. כמה יעלה לך לתקן באופן פרטי את הנזק לרכב שלך, וכמה יעלה לתקן באופן פרטי את הנזק לרכב השני. אני יודע שהוא ביקש 3000, אבל כמו שישה כתב, תנסה לגשש ולבדוק אם אפשר לסגור את זה בפחות.

2. כמה תשלם השתתפות עצמית בהפעלת הפוליסה לתיקון שני הרכבים (מעניין גם לברר כמה יעלה התיקון לחברת הביטוח, אבל את זה לא כ״כ קל לדעת בלי להפעיל שמאי).

3. להבין מסוכן הביטוח שלך בכמה (אם בכלל) תתייקר הפוליסה שלך אם תפעיל אותה פעם שניה, אם החברה תסכים לבטח אותך עם שתי תביעות ומה האופציות שלך בחברות ביטוח אחרות. אני ממליץ גם להתקשר בעצמך לחברות ביטוח (ישיר וכו׳) כדי לברר מולן כמה תעלה לך פוליסת ביטוח עם שתי תביעות רכוש (שים לב - לא תביעות גוף!). כדאי גם לברר בנפרד עלות של צד ג׳ ומקיף - יכול להיות שישתלם לך לעבור לצד ג׳ בלבד.

אחרי שתברר את כל הנ״ל תחזור אלינו עם המספרים ונחשב מה אופן הפעולה המשתלם ביותר כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי תביעות על סכומים קטנים יחסית לא ייקרו משמעותית.

מקסימום תשווה פוליסות בחידוש.

אם בנוסף לצד ג' ישנו נזק גם ברכבך עבור ללא היסוס לביטוח שלך,בשביל

זה אתה משלם להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, שתי תביעות בהחלט מקשות להשיג הצעות ביטוח ריאליות.

קבלתי הצעה יחסית טובה (וגם זה הכל יחסי) בזכות הסוכנות ביטוח שלי שעבדה ביעילות וחריצות, ניסיונות שלי לראות מה הלך השוק הובילו להצעות יקרות באלפי שקלים לעומת שנים קודמות.

לאף חברה לא אכפת הסטוריה של שנים רבות ללא תביעה, בשנתיים האחרונות היה לי תביעה כל שנה... יש כתם ענק בעבר הביטוחי ששום חומר ניקוי לא יסיר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי תביעות על סכומים קטנים יחסית לא ייקרו משמעותית.

מקסימום תשווה פוליסות בחידוש.

אם בנוסף לצד ג' ישנו נזק גם ברכבך עבור ללא היסוס לביטוח שלך,בשביל

זה אתה משלם להם.

את חברת הביטוח לא מעניין אם תבעת על 100 ש"ח או 100,000 ש"ח.

לרוב מסורב ביטוח הוא מישהו עם 3+ תביעות, עם 2 רוב הסיכויים שעדיין תוכל למצוא מי שיבטח אותך אבל כמובן שזה יהיה במחיר מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התביעה הקודמת תהיה לא רלוונטית עוד חצי שנה (לפי מה שרשמת) אז אני לא מאמין שתהיה לך בעיה רצינית .

אלא אם כן יש לך רכב שונה מבחתימה ומדובר ברכב שמלכתחילה קשה למצוא אצל מי לבטח .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהעביר בעלות על הרכב לאחותו שאין לה עבר ביטוחי.

עשו ביטוח לכל נהג מעל גיל 24 במחיר הוגן וזהו.

או שמוכרים וקונים חדש על שם האחות נניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לה עבר ביטוחי בכלל זה לא באמת יעזור , אולי אפילו יחמיר .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...