Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות תזכורת אישי מפנגו ללא ידיעתכם

gili007
שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא משלם שום דמי שימוש חודשיים.

בן

כאשר ניסיתי להרשם לפני מספר שנים דרשו דמי שימוש חודשיים. עברתי לסלופארק. כנראה שהתחרות עושה את שלה

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כן משתמש בפורום, אמנם לא ותיק. אבל השירות שמכבה לי את החניה כשאני זז די שימושי. הוא כן חוסך לי כסף.

לא הייתי רשום אליו וקיבלתי שיחת טלפון מציקה מהם כדי להירשם. אני שונא שמתקשרים אלי. בסוף נרשמתי ומסתבר שזה כן שימושי.

אבל לעומת הרבה אנשים שמתלוננים פה, אני כן חונה הרבה בכחול לבן. אז מקרה השימוש שלי הוא שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השרות הזה, הוא מבוסס GPS.

מה קורה אם אני חונה, מפעיל פנגו, שם את הטלפון בכיס ונוסע באוטו אחר?

המערכת תזהה שאני בתנועה ותפסיק את החניה? או שהיא שולחת רק תזכורת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק תוך כדי מתן הודעה קולית שהמערכת זיהתה תנועה ולכן מפסיקה את החניה.

אם תפעיל מחדש , אני מניח שהמערכת לא תתעקש יותר. לא ניסיתי

(הייתה תקופת השקה שבסלופארק זה ניתן חינם לכל הלקוחות ואח"כ התחילו לדרוש על זה כסף , לכן אני מכיר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אשתי הופתעה לגלות שהיא מחוייבת על השירות, למרות שבשיחת הטלפון לחיבור, הובטח לה שמדובר בשרות חינם, בשל היותה לקוחה וותיקה.

הנציגה אמרה שמדובר בחודש ראשון חינם. אשתי ביקשה לשמוע את ההקלטה, וכמובן שלא ניתן.

קיבלה הבוקר שיחת טלפון משירות הלקוחות. החליטו לזכות אותה על כל התקופה, מאוקטובר. לא הרבה, אבל יפה. הרוויחו לקוחה מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה אותו דבר.

קיבלתי טלפון מנציגת מכירות שניסתה לצרף אותי לחבילת סימפל, עניתי בשלילה.

הייתי מופתע כשקיבלתי מייל מפנגו לקוח יקר, אנו שמחים שהצטרפת לשירותי פנגו+ לנוחותך, מצ"ב סיכום עסקה.

מה שקרה בהמשך זה עוד יותר הזוי.

התקשרתי לשירות הלקוחות והתלוננתי שצירפו אותי ללא הסכמתי. הנציגה שיקרה שבטוח הסכמתי אחרת לא מצרפים סתם כלשונה, ואמרה שתבדוק. כמובן שלא חזרה אלי, למזלי השיחות מוקלטות.

אחרי השיחה עם הנציגה שוב קיבלתי מייל מפנגו התקשרות עם פנגו+ לשירות החניון המהיר.

אני רוצה לדעת איך אפשר להתנתק מהם לצמיתות, התייאשתי מלדבר איתם או שנפלתי על נציגה מוזרה.

עריכה:

איך אני יכול למצוא באתר שלהם את הפירוט על מה שילמתי? אני רוצה לראות על כמה חודשים גבו ממני ללא ידיעתי.

עריכה אחרונה על ידי JFK

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלה הבוקר שיחת טלפון משירות הלקוחות. החליטו לזכות אותה על כל התקופה, מאוקטובר. לא הרבה, אבל יפה. הרוויחו לקוחה מרוצה.

גם אני גיליתי חיובים על שירות שלא נרשמתי אליו ולאחר דין, דברים וצעקות מול שירות לקוחות בטלפון -

קיבלתי זיכוי מלא.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת איך אפשר להתנתק מהם לצמיתות, התייאשתי מלדבר איתם או שנפלתי על נציגה מוזרה.

עריכה:

איך אני יכול למצוא באתר שלהם את הפירוט על מה שילמתי? אני רוצה לראות על כמה חודשים גבו ממני ללא ידיעתי.

התקשרתי ל-4500*. ה-IVR פשוט, ניתבתי ל"שירות לקוחות" ואז לאופציה 3 (שירותים אחרים), נציגה ענתה תוך שניות ולבקשתי ניתקה אותי, בלי שום ויכוח. כעבור חצי שעה ניסיתי להכנס לאפליקציה והתקשתי לההרשם, כלומר המנוי שלי אכן בוטל.

לגבי חשבוניות קודמות - תוכל לראות אותן באפליקציה או באתר האינטרנט, אבל רק כל עוד אתה מנוי. לכן הדפס את החשבוניות לפני שאתה מתנתק. במחשבה נוספת, בהזדמנות שבה אתה מדבר עם שירות הלקוחות בקש לשלוח לך חשבונית סופית, עקרונית השם ולחים חשבונית פעם ב-6 חודשים, בדואל או בדואר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע ברכב אחר, אל תפעיל סיום חניה אוטומטי, אחרת המערכת תזהה שאתה בתזוזה ותסיים לך את החניה. במצב כזה, עדיף לסיים לבד את החניה

אירית שלום ,

אני מבין שאת מנהלת בפנגו , תוכלי לתת תגובה רשמית לחיובים ללא אישור ?

לפי מה שניראה זה שיטת מצליח , גם בחשבון שלי ושל אישתי הופעל השירות ללא אישור .

אגב נסי לא לעביר נושא בתגובות " סיום חנייה אוטומטית .

בכל אופן אני רוצה לקבל החזר מלא מתחילת הפעלת השירות

תודה

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים אמא שלי התלוננה שמגיע חיוב מוזר של פנגו למרות שלא השתמשה בו.

התקשרנו ואכן "נרשמנו" לאיזה שירות... הזוי וכמובן שביטלנו את זה.

לפי מה שאני חושב, זה כשנרשמים ופותחים חשבון לוחצים בטעות על איזה משהו שקשור למנוי כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב. אין לי דרך לבדוק או לתת תגובה רשמית ללא בדיקה ותחקיר של הנושא. אם תרשום לי נייד ורכב, אוכל לבצע בדיקה בנושא, או אם תתקשר למוקד שירות לקוחות 4500*. בכל מקרה, מציעה שנעבור לפרטי. תרשום לי את הנייד שלך ואדאג שיחזרו אליך. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית שלום ,

אני מבין שאת מנהלת בפנגו , תוכלי לתת תגובה רשמית לחיובים ללא אישור ?

לפי מה שניראה זה שיטת מצליח , גם בחשבון שלי ושל אישתי הופעל השירות ללא אישור .

אגב נסי לא לעביר נושא בתגובות " סיום חנייה אוטומטית .

בכל אופן אני רוצה לקבל החזר מלא מתחילת הפעלת השירות

תודה

שלום רב. אין לי דרך לבדוק או לתת תגובה רשמית ללא בדיקה ותחקיר של הנושא. אם תרשום לי נייד ורכב, אוכל לבצע בדיקה בנושא, או אם תתקשר למוקד שירות לקוחות 4500*. בכל מקרה, מציעה שנעבור לפרטי. תרשום לי את הנייד שלך ואדאג שיחזרו אליך. תודה

ובאמת ,

מה ציפית שתהיה התגובה ?

כן, ניסינו להגדיל הכנסות ובשביל זה כל מי שנכנס , היה חייב ללחוץ על קליק בשביל לאשר או ללחוץ על X קטן בפינה לבטל ועשינו ככה קופה ?

או שמא

כן, זאת הייתה החלטה של מתכנת זוטר שלנו , לא שמנו לב , וכעת הוא גם פוטר ?

יש לי עוד כמה רעיונות מופרכים אם תרצה.

וכמובן שאין שום קשר בין התשובות שלי למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...