Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות תזכורת אישי מפנגו ללא ידיעתכם

gili007
שימו לב! השרשור הזה בן 1845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובאמת ,

מה ציפית שתהיה התגובה ?

כן, ניסינו להגדיל הכנסות ובשביל זה כל מי שנכנס , היה חייב ללחוץ על קליק בשביל לאשר או ללחוץ על X קטן בפינה לבטל ועשינו ככה קופה ?

או שמא

כן, זאת הייתה החלטה של מתכנת זוטר שלנו , לא שמנו לב , וכעת הוא גם פוטר ?

יש לי עוד כמה רעיונות מופרכים אם תרצה.

וכמובן שאין שום קשר בין התשובות שלי למציאות.

צודק 100 אחוז.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום רב. אין לי דרך לבדוק או לתת תגובה רשמית ללא בדיקה ותחקיר של הנושא. אם תרשום לי נייד ורכב, אוכל לבצע בדיקה בנושא, או אם תתקשר למוקד שירות לקוחות 4500*. בכל מקרה, מציעה שנעבור לפרטי. תרשום לי את הנייד שלך ואדאג שיחזרו אליך. תודה

אירית שלום,

את כותבת בפורום אינטרנטי. תשובותייך מעניינות את כולנו, גם אותי. אני לקוח פנגו מרוצה (בינתיים, שכן עד כה לא זכיתי לשום חיובים על שירותים שלא ביקשתי), אבל מה שאני קורא פה, ובמיוחד מה שאתם תכתבו פה, יקבעו אם אשאר מנוי שלכם או אעזוב, עוד לפני שאזכה שינסו עליי גם כן, לכאורה, את שיטת המצליח המצטיירת פה.

אז בבקשה, קחי את הזמן (לא יותר מדי) וחזרי בבקשה עם תגובה רשמית, לא על לקוח X, אלא על מדיניותכם הכללית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב. אין לי דרך לבדוק או לתת תגובה רשמית ללא בדיקה ותחקיר של הנושא. אם תרשום לי נייד ורכב, אוכל לבצע בדיקה בנושא, או אם תתקשר למוקד שירות לקוחות 4500*. בכל מקרה, מציעה שנעבור לפרטי. תרשום לי את הנייד שלך ואדאג שיחזרו אליך. תודה

אירית היקרה

אמנם נחשפנו אליך כשניסית לכתוב כאן הודעה ״אנונימית״ בעד האפליקציה שמפעילה החברה בה את עובדת ונתפסת red handed ע״י אחד מחברי הפורום, אבל הפדיחה הזו כבר מאחורינו.

עכשיו, לעומת זאת, עומדת לפניך הזדמנות נדירה.

אני כנראה לא צריך להסביר לך שהפורום הזה הוא אחד הפופולריים בארץ, ובטח לא לציין שההודעות פה נקראות ע״י אלפי אנשים (מעל 6500 צפיות לשרשור הזה - בינתיים).

יש לך כאן הזדמנות, בתור מנהלת שיווק בפנגו, לתת מענה לכל הדיווחים השליליים שהצטברו כאן בשרשור ולהסביר לנו למה - למרות הדיווחים הנ״ל - כדאי לנו להשאר לקוחות של האפליקציה שלכם (במקום לנסות לעזור בפרטי למשתמש אחד). אני, לדוגמא, כבר הורדתי את האפליקציה של המתחרים ולמעשה לא מוצא שום סיבה הגיונית שלא לעבור ולהשתמש בה, ואני בטוח שאני לא היחיד (להזכירך, יותר מ-6500 צפיות, והמספר ממשיך לעלות).

אני בטוח שגם המנהלים שלך בפנגו ישמחו מאוד (בלשון המעטה) אם תעשי לחברה את השירות הזה. וכמובן, כולנו פה נודה לך ואולי אפילו נחליט שכדאי לנו להמשיך ולהשתמש בפנגו. אבל זה ממש תלוי בתגובה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת ,

מה ציפית שתהיה התגובה ?

כן, ניסינו להגדיל הכנסות ובשביל זה כל מי שנכנס , היה חייב ללחוץ על קליק בשביל לאשר או ללחוץ על X קטן בפינה לבטל ועשינו ככה קופה ?

או שמא

כן, זאת הייתה החלטה של מתכנת זוטר שלנו , לא שמנו לב , וכעת הוא גם פוטר ?

יש לי עוד כמה רעיונות מופרכים אם תרצה.

וכמובן שאין שום קשר בין התשובות שלי למציאות.

כן חבר

מימני גנבו כסף , ננתי לחברת פנגו את פרטי הויזה שלי אבל אף אחד לא נתן להם אישור לחייב אותי באופן קבוע .

במשך 3 שנים חברת פנגו גנבו מימני כסף , איך אני אמור לדעת על זה ? הם גובים באופן חודשי ושולחים חשבונית כל חצי שנה ... ניראה לך הגיוני לא לבקש תגובה רשמית ???

באמת תגובה מפגרת

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עכשיו גילינו שצירפו את אבא שלי לשירות ללא ידיעתו,

איך מתקדמים עכשיו? האם יש סיכוי להחזיר את עשרות השקלים שנגבו במרמה?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה בזכות האשכול הזה שמתי לב לזה,שנה וחצי שילמתי על זה ללא ידיעה :\.

וואלה שה80 שקל האלה יהיו להם לתר****!

עקיצה יפה בלי שרוב הלקוחות ישימו לב :S

תודה לפות"ש הרגע ביטלתי את השירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח מרוצה של פנגו ועד כה לא הפעילו עליי את שיטת מצליח.

ועכשיו אחרי שאמרתי את זה אני בוחר להתנתק מחברה שמתנהלת באופן הזה גם אם זה יפגע בנוחות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שעד כה הייתי לקוח מרוצה + , ופנגו לא עשו עליי עד כה שום "שיטת מצליח", לאור המתואר בשרשור ובמיוחד לאור העלמותה והתעלמותה של נציגת פנגו, גם אני שוקל להתנתק.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם קפצתי לעדכן, שגם לי זה קרה ושמתי לב שבמשך שנה וקצת שילמתי 5-6 שקל לחודש, ניחא לא נורא אבל גם ככה משתמש באפליקציה (או השתמשתי בעבר) וגיליתי את זה במקרה.

בכל מקרה לאחר שדיברתי עם הנציגויות שלהם לביטול המנוי הנ"ל של התשלום, והנ"ל בוצע, מסתבר שהאפליקציה אצלי במכשיר פתאום לא יכולה לעבוד יותר גם על שימוש בחניה ללא שירות ההודעות, כנראה מישהו שם כעס על המבטלים והחליט לגרום לחסימה שלי אצלם במערכת כי גם הורדה מחדש וניקוי נתונים לא עזר.

בנוסף - אם ברצונך לבטל את המנוי תדע שזה רק בטלפון, כי דרך האפליקציה אין סיכוי בעולם שתוכל לעשות זאת ואתה בעצם חייב להמתין כמו ילד טוב לנציג טלפוני שיבטל איתך את התשלום יד ביד כולל כמה ניתוקים על הדרך.

עברתי לסלופארק, ומשכתי עוד כמה חברים על הדרך שמצאו שגם להם "מנכים" כמה שקלים כל חודש.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה אותו דבר.

קיבלתי טלפון מנציגת מכירות שניסתה לצרף אותי לחבילת סימפל, עניתי בשלילה.

הייתי מופתע כשקיבלתי מייל מפנגו לקוח יקר, אנו שמחים שהצטרפת לשירותי פנגו+ לנוחותך, מצ"ב סיכום עסקה.

מה שקרה בהמשך זה עוד יותר הזוי.

התקשרתי לשירות הלקוחות והתלוננתי שצירפו אותי ללא הסכמתי. הנציגה שיקרה שבטוח הסכמתי אחרת לא מצרפים סתם כלשונה, ואמרה שתבדוק. כמובן שלא חזרה אלי, למזלי השיחות מוקלטות.

אחרי השיחה עם הנציגה שוב קיבלתי מייל מפנגו התקשרות עם פנגו+ לשירות החניון המהיר.

אני רוצה לדעת איך אפשר להתנתק מהם לצמיתות, התייאשתי מלדבר איתם או שנפלתי על נציגה מוזרה.

עריכה:

איך אני יכול למצוא באתר שלהם את הפירוט על מה שילמתי? אני רוצה לראות על כמה חודשים גבו ממני ללא ידיעתי.

היי,

אשמח אם תוכל להיות איתי בקשר, אוכל לעזור ואוכל לעניין אותך במשהו נוסף, הנייד שלי הוא 054-7577973 , אחלה יום.

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גיליתי חיובים על שירות שלא נרשמתי אליו ולאחר דין, דברים וצעקות מול שירות לקוחות בטלפון -

קיבלתי זיכוי מלא.

גם אני גיליתי חיובים, אשמח לשוחח איתך לגביי זה , הנייד שלי הוא 054-7577973

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...