Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום יתר עבור ביטוח מקיף

שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטחתי את הרכב אצל סוכן X, לקראת חידוש הביטוח המקיף בדקתי הצעה מסוכנות Y וקיבלתי הצעה זולה שעמדה על 2300 שח וביטחתי אצלה, סוכן X חידש את הביטוח בעלות של 2743 שח בלי שדיבר איתי ומצאתי את עצמי משלם לשתי סוכנויות, פניתי לסוכן X והוא הודה שנפלה טעות והציע לי שאמשיך את הביטוח אצלו והוא יתן לי מחיר של 1900 שח, מכיוון שהביטוח כבר שולם אז הוא ידאג לזכות אותי ואם חברת הביטוח עד לסיום הביטוח לא תעשה זאת הוא יזכה אותי בהפרש ובכל מקרה לא אשלם יותר ממה שהבטיח.

בסיכום בכתב נאמר כך:

"אני אדאג שלמרות שכרגע הפוליסה יקרה יותר ,אתה תשלם בסה"כ 1900 ₪ לשנה .

אם הנושא לא יתוקן בגביה מחברת הביטוח עד לחודשיים לפני סוף השנה , אני מתחייב לזכות אותך במלוא ההפרש ",קיבלתי את ההבטחה בכתב ממנו ולכן ביטלתי את הביטוח בסוכנות Y וחיכיתי בסבלנות לזיכוי שלא הגיע, עברה שנה, כרגע אני עומד לפני חידוש הביטוח, פנה אלי אותו סוכן X ואומר לי שחברת הביטוח מסרבת להוריד את המחיר והוא יפצה אותי באמצעות הורדה של 790 שח ממחיר הביטוח החדש, אותי זה די עיצבן, סגרנו על מחיר תן לי אותו, ולא באמצעות זיכוי על ביטוח עתידי שכרגע לא יודעים כמה בכלל יעלה וסביר שיהיה יקר ממחיר שאותו אפשר להשיג במקום אחר. הסוכן מבחינתו בכלל חושב שאני צריך להגיד לו תודה על ההנחה העתידית שאקבל, מה דעתכם, יש פה קייס לתביעה קטנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוד על כך שיחזיר לך את הכסף כאן ועכשיו ללא תלות בחידוש הביטוח .

עצתי

תתרחק ממנו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...