Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 6 שנים ו70 אלף ק"מ עם קרייזלר סברינג 2.7 2001

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתמן רכב יפני ישן ומשעמם, החלום המוטורי שלי הוא לשכוח את הפרצוף של נהג הגרר ולמחוק מאנשי הקשר שלי את כל העוסקים בתחום הגרירה והחילוץ.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתמן רכב יפני ישן ומשעמם, החלום המוטורי שלי הוא לשכוח את הפרצוף של נהג הגרר ולמחוק מאנשי הקשר שלי את כל העוסקים בתחום הגרירה והחילוץ.

חפש מיצובישי לנסר קלאסיק 2007-8-9.

אפשר לקנות אותן ביחסית כלום כסף, ולקבל אמינות ברמת it just works ברכב שטופל בזמן.

אני עד עכשיו מצטער שמכרתי את שלי לטובת מונדאו הנבלה. לקורולה הייתי כנראה מגיע בכל מקרה, אבל בלי הפסד של מה שנשאר ממה שנשאר מהיתרה בחשבון בנק והשפיות באמצע.

מצד שני, עוד הייתי מתפתה למחשבה של "אולי אירופאיות זה כבר לא מה שהיה פעם", והייתי נופל ליורוטראש אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקו, הגיע הזמן.

אתה צריך לקבל קיצבה מביטוח לאומי על הנזק הנפשי מהקרייזלר.

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק אם הרוכש המאושר יסע ברכב הזה שנים רבות ללא תקלות ותקיעות בצד הדרך.

אני נותן לו בדיוק חודש. ככה זה כשמתלהבים מסאנרוף וחישוקי כרום. שוכחים לבדוק דברים כמו מנוע.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן לשרשור בסגנון של "הרכבים שאני הכי מצטער שהחזקתי/הוצאתי עליהם ימבה כסף "

וואלאק רעיון טוב לשרשור,אבל שנים של תסכולים כספים ובכלל עצבים של היוזרים פה,ומסכן עמוס מה יחטוף..:lol:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נותן לו בדיוק חודש. ככה זה כשמתלהבים מסאנרוף וחישוקי כרום. שוכחים לבדוק דברים כמו מנוע.

תסלחו לי על ההכללה עם הניחוח חסר הפוליקלי קורקט, אך בני דודים מתלהבים בעיקר מהחיצוניות, אני יודע מניסיון. ולגבי המנוע ושאר המכלולים המכניים - אל תדאגו, יש מי שיתקן להם בזול במוסך מדרכה והוא אפילו בן דוד (אמיתי...) .

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב, בשנה האחרונה כבר התקשתי למצוא חלקים לרכב. אז גם אם יש ידיים עובדות אין רוב החלקים.

הלכה לי משאבת דלק לפני כשנה, עלותה 3200 שקלים אך אין יותר במחסני היבואן. הזמנתי חליפית מאיביי עבור 700 שקלים, משאבה רועשת מאוד...באסה של נסיעה.

כמו המשאבה חלקים רבים אין בנמצא.

עריכה אחרונה על ידי locomotive

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

במידה והאימפרזה הזאת במצב שמור, זאת יכולה להיות חוויה מתקנת.

אבל, גם לסובארו כזאת יש בלאי.

לחבר שלי יש אימפרזה 2003 מנוע 2 ליטר , עם 180 אלף קילומטרי.

הרכב הזה היה שמור ומלוקק בצורה יוצאת דופן עוד אצל בעלים קודמים (מכונאי רכב מדהים, שלא חסך שום דבר בטיפול - שמנים הכי איכותיים וסינטטיים, חלפים רק מקוריים).

הרכב גם עכשיו נוסע כמו חדש, אבל מדי פעם צצים רעשים, חריקות, וצריך להשקיע בתיקונים (בינתיים לא רציניים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

שלא תדע עוד צער

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...