Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה ברכישת מאזדה + הבדלים בין ה-3 "החדשה" ישראל ושאר העולם

Id0
שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אבא שלי חיפש כבר הרבה זמן להחליף את הסיוויק הידנית שלו ברכב חזק לא פחות וידני. כשלא הצליח למצוא וקפצה המודעה של חבר על מאזדה החליט לבצע נסיעת מבחן, אליה הצטרפתי בשמחה.

התקבלנו במהירות באולם בתל אביב ולאחר כניסה לדגם החדש והקודם פנינו לביצע נסיעת מבחן.

הרכב עליו נהגנו היה מאזדה 3 דור קודם (לא 2017) אוטומטית מן הסתם, 2 ליטר.

הבחור שיצא איתנו הבין בדיוק לאן נושבת הרוח, לא חפר על המולטימדיה או הפיצ'רים ונתן להרגיש את המנוע תוך כדי הסברים על הטכנולוגיות החדשות של מאזדה.

הנסיעה הייתה חיובית לאבא שלי שלקח כמה ימים לחשוב על זה וחזר לסניף לבצע הזמנה.

כשאתה מזמין רכב עם חבר (פעם שלישית שלנו כולל הרכב שלי) אין יותר מידי מה לדבר על המחיר\איבזור.

ההצעה היא as is והמחיר עמד על 127.5K על דגם הקומפורט עם מפות של IGO במתנה.

ביום ההזמנה לאחר כניסה נוספת לרכב מ2017 התברר לנו שהרכב מגיע מעט שונה מהדגמים באירופה או בארה"ב והוא לא כולל בלם חניה חשמלי, ספויילר קטן מודבק על הבאג' , משענת יד רחבה יותר במקום הקודמת המתנדנדת ועוד כמה דברים פחות חשובים.

הבנו שזה מה שיגיע לישראל, השלמנו עם זה וביצענו הזמנה.

צפי לקבלת הרכב, כחודש.

סה"כ חוויה חיובית, שירות מעולה במרכז מכירות, מענה לכל שאלה במקצועיות, חניה בחינם בתל אביב! רק ההמתנה מבאסת :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

חלום שלי הרכב הזה...אוכל בלי מלח לא מעט רכבים אחרים כולל טויוטה וקוריאניות מסויימות.

רמת האיבזור חולנית לקטגורייה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאכול טויוטה זה לא בעיה אתה יודע, נהגת על הקורולה? זוועה.

המזדה הכי מחוברת לנהג ולכביש על זה אין עוררין, חבל רק שלא מגיע דגם GT לארץ, ידני - מנוע 2.5.

אבל גם העסקה הזו טובה ונותנת תמורה יפה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאכול טויוטה זה לא בעיה אתה יודע, נהגת על הקורולה? זוועה.

המזדה הכי מחוברת לנהג ולכביש על זה אין עוררין, חבל רק שלא מגיע דגם GT לארץ, ידני - מנוע 2.5.

אבל גם העסקה הזו טובה ונותנת תמורה יפה.

אני אקח את זה קצת רחוק "מלאכול טויוטה"...

נהגתי במאזדה 3 האצ'בק לאזור מצפה רמון ומבחינת ניהוג היא טובה יותר גם מרוב האירופאיות, כולל גולף, ג'ולייטה, 308 וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום שלי הרכב הזה...אוכל בלי מלח לא מעט רכבים אחרים כולל טויוטה וקוריאניות מסויימות.

החלומות שלך די צנועים אפשר להגיד.

מה הכוונה "אוכל בלי מלח" לא מעט רכבים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו! למה בסוף ויתרתם על הידני? מביאים רק אוטומטיות לארץ?

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אין אפשרות לידני. ובאופן כללי אין כרגע שום רכב משפחתי חדש שמוצע עם מנוע לפחות 1800 או טורבו 1400 ידני, למיטב ידיעתי כמובן.

(בזמן שהזמנו עדיין לא הגיעה הסוזוקי קרוסאובר החדשה לארץ, בכל מקרה אבא שלי לא אהב את הפנים של הרכב ולכן לא חיכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקח את זה קצת רחוק "מלאכול טויוטה"...

נהגתי במאזדה 3 האצ'בק לאזור מצפה רמון ומבחינת ניהוג היא טובה יותר גם מרוב האירופאיות, כולל גולף, ג'ולייטה, 308 וכיו"ב.

היא אוכלת כל משפחתית חוץ מפוקוס החדשה בחווית נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלומות שלך די צנועים אפשר להגיד.

מה הכוונה "אוכל בלי מלח" לא מעט רכבים אחרים?

היא נראית טוב,חזקה,אמינה יחסית,מתאימה לצעירים,תוצרת יפן,איכות גבוהה מבפנים,איבזור מדהים,צריכתדלק סבירה ואף טובה(על פי המבחנים בארץ למנוע ה2000).

יש יותר מספיק מזה? וכל זה ועוד מלא דברים שאין מצב שאני זוכר או יודע בעל פה, וכל זה בפחות מ150 אלף שקל תחת קטגוריית משפחתית. מצטער, זה חלום מספק בשבילי.

וזה שהיא "אוכלת טויוטה", התכוונתי שבטויוטה פחות משקיעים בלאבזר את הרכבים העממיים שלהם או לתת להם תחושה של רכב לא משעמם של זקנים (חוץ מהמנועים, תמיד היו זריזים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראית טוב,חזקה,אמינה יחסית,מתאימה לצעירים,תוצרת יפן,איכות גבוהה מבפנים,איבזור מדהים,צריכתדלק סבירה ואף טובה(על פי המבחנים בארץ למנוע ה2000).

הכל באופן יחסי.

אם זה החלום שלך אני כמובן מפרגן ומאחל לך שיתגשם אבל לטעמי הרכב מאד עממי ולא מרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...