Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת נהג רכב פוגע - להשתמש בעזרת עו"ד או שאפשרי ייצוג עצמי

שימו לב! השרשור הזה בן 2421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בעקבות נהג רכב שפגע ברכבי הגשתי תביעה לחברת הביטוח שלי שתגיש תביעה לחברת הביטוח של הנהג הפוגע. הנהג הפוגע לא מודע באשמה ולי יש ראיות של מצלמת הרכב שלי. התיק כנראה יגיע לבית משפט וחברת הביטוח שלי שאלה אותי האם אני מעוניין שהם יפנו אותי לעו"ד שיטפל בעניין תמורת שכ"ט כמובן.

שאלתי היא, כיוון שאני מכיר את כל פרטי התאונה ואאסוף את כל הראיות שיש ברשותי, האם אני יכול לייצג את עצמי בבית המשפט או שעדיף להשתמש בשירותיו של עו"ד? האם ישנן פרוצדורות שאני לא מכיר שבסופו של דבר יגרמו לתוצאות שליליות מול בית המשפט?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה הנזק? אתה מפעיל ביטוח מקיף שלך ? או מתקן לבד?

האם אתה יודע לדבר בניחותא לפני שופט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גובה הנזק שקבע השמאי 7000 ש"ח. אני לא תובע את הביטוח שלי אם זו השאלה, תיקנתי את המכה כבר על חשבוני.

האם יודע לדבר בניחותא? בהחלט.

השאלה האם מבחינת כל מיני פרוצדורות מול בית המשפט יש דברים שאני לא מכיר שיכולים לפגוע בי, הכנת מסמכים לבית המשפט, הכנות לפני וכדומה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גובה הנזק מאפשר לך להגיש תביעה קטנה בבית משפט וזה יכול להיות דם ללא ייצוג.

לשאלתך, האם מבחינת פרוצדוריות אתה יכול להפסיד כי אתה לא מכיר התשובה היא כן.

למרות זאת, אני חושב שלא מסובך להגיש תביעה קטנה, כן כדאי להתייעץ עם איזה עו"ד או לפחות משהו שקצת מבין בתחום בטרם תגיש את התביעה.

בהצלחה.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, זה עדיין לא מגיע לבית משפט לתביעות קטנות. התביעה היא דרך חברת הביטוח שלי, אני פשוט שאלתי אותם האם אפשרי שאני אציג את הראיות שלי בבית המשפט ולא עו"ד שחברת הביטוח תפנה אותי אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הביטוח מוכן להביא לי עו"ד מטעמו. עו"ד לפי מה שהבנתי מקבל אחוז מסויים במידה וזכיתי בתיק. מה שכן, אני מכין את כל חומר הראיות ואני מאמין במשפט שלאף אחד לא יהיה אכפת ממני כמו שלי אכפת ממני. זאת ועוד, הנהג שפגע בי חוצפן ומתנער מאחריות לאחר שהוא הודה בפני באשמה. אני מעוניין להציג את הראיות בבית במשפט בעצמי. התהליך הזה מבחינתי הוא פרוייקט, אני לא מוכן שאותו נהג ששיקר לי יצא זכאי, חוסר צדק מפריע לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חברת הביטוח שוכרת את עורך הדין מן הסתם היא גם משלמת את שכרו, לפחות עד גבול מסויים.

בדוק את התנאים מול סוכן הביטוח שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה sperial. כמו שכתבתי, במידה ואקח עו"ד שתעמיד לי חברת הביטוח, הוא יקבל אחוזי שכ"ט במידה ואזכה בתביעה. השאלה שלי, האם כדאי לי להעזר בעו"ד או שאני יכול לייצג את עצמי מבלי לגרום לעצמי לנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית משפט לתביעות קטנות מופיעים התובע מצד אחד והנתבע מצד שני בלי עורכי דין

אם הנתבע חכם יבוא מטעמו בחור מחברת הביטוח שהוא לא עו"ד אבל התמחותו הופעות בבית המשפט בתיקים כמו שלך.

השופטים יודעים מי הם ולכן הם לא נותנים להם ל"השתולל"

אם יש לך הוכחות ממצלמת הרכב שמראות בוודאות כי הרכב השני אשם, לא צריכה להיות בעיה.

הפרוצדורה פשוטה להגשת התביעה, גגל ותחכים.

כיוון שאין ייצוג על ידי עורכי דין השופט פעיל בד"כ בתיקים הללו, וחוקר אותך ואת הצד השני , כדי לסיים במהירות את התיק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. שאלה נוספת, האם בבית המשפט יש טלביזיה שאליה אני אוכל לחבר לפטופ כדי להראות צילומי וידאו ותרשימים? במידה ויש טלביזיה, מה סוג החיבור אליה, חיבור HDMI, חיבור VGA?

במידה ואין טלביזיה, האם אני צריך לגשת לשופט ולצד השני עם הלפטופ שלי כדי להראות להם את הראיות?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בבית משפט טלוויזיה או לפטופ. אתה צריך להגיש הודעה לבית המשפט כי אתה מתכוון להביא ראיה באמצעות וידאו. יש 4 סוגי קבצים שאתה יכול להגיש והם MPEG2, TRACK, dvd' mp3.

את הראיות אתה חייב להגיש יחד עם הכתב תביעה ולא לשמור אותם לדיון.

עריכה אחרונה על ידי naftali

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ראיות ברורות ובלתי ניתנות לערעור של מצלמה, אין סיבה שהעניין יגיע לתביעה משפטית.

האם הראית את הסרט לחברת הביטוח שלך?

במקרה שאתה רוצה להציג את הראיות בעצמך, ללא סיוע משפטי, אתה מגיש תביעה בבית דין לתביעות קטנותנגד הנהג הפוגע וגם נגד חברת הביטוח שלו. תצטרך דו"ח שמאי ותוכל לתבוע את כל ההוצאות הישירות שיש לך כתוצאה מן התאונה.

לעיתים, עצם הגשת התביעה משכנעת את הצד השני לקבל עליו את האשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון.

לכל אורך הדרך הנהגת הפוגעת לא הסכימה לשלם וטענה שהיא תתבע אותי. פניתי לעו"ד ושלחתי אליה מצגת שהכנתי עם כל ההוכחות לצורך תצוגה בבית דין לתביעות קטנות. עו"ד מקבלת שכר טרחה באופן נפרד מהסכום שאני מקבל, ז"א ששכר הטרחה לא נגרע מסכום התביעה.

סכום התביעה היה על כ 8000 ש"ח, עו"ד הוציאה מחברת הביטוח של הנהגת הפוגעת 6000 ש"ח. אותי זה סיפק והסכמתי לכך (הבנתי שלנהגת הייתה בעיה ביטוחית ולכן היא העדיפה לא להגיע לבית המשפט).

בקיצור:

1. מצלמת דרך ברכב זה דבר חשוב

2. אם אתם חושבים שאתם צודקים, אל תוותרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...