Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים BMW 320 שנת 2014 מנוע 2.0

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני שואל שאלה בישביל חבר.

יש לו במו 320, שנת 2014, מנוע 2.0.

הוא הרכיב צמיגים :

קדמי 225/40/19 .

אחורי 255/35/19.

בטסט הוא נכשל ונשלח למשרד הרישוי בחולון לאישור הצמיגים.

במשרד הרישוי, הבודק ללא בדיקה כלל בספר או תוכנה במחשב ישר אמר שצמיגים לא תקינים וכשחבר שלי ביקש לבדוק למה או איך הוא יודע, הוא ישר אמר לו לנסוע משם.

חבר שלי בקש שוב לבדוק, הבודק הזמין אבטחה .

חברים עם יש למישו (למישהוא) תוכנה auto data ויכול לבדוק עם (אם) הצמיגים תקינים לרכב הנ"ל?

זה יעזור מאוד .

עריכה אחרונה על ידי sound_man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי לעניינים האלו (ראה דביקים בטכני), אבל בכל מקרה הנה הוראת הרישום:

http://car.mot.gov.il/ORIL/2014/3/14-0439.pdf

המידות שציינת מופיעות שם לחלק מהדגמים. יש לוודא מה יש בדיוק לחבר ומה קוד העומס והמהירות של הצמיגים שהתקין.

בעקרון כל מכון רישוי אמור לאשר ע"פ ההוראה הנ"ל או בשימוש בתוכנת אוטודאטה דרכו את המידות תמורת תשלום סמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך . אני חושב שזה יעזור

יש שרשור ייעודי לעניינים האלו (ראה דביקים בטכני), אבל בכל מקרה הנה הוראת הרישום:

http://car.mot.gov.il/ORIL/2014/3/14-0439.pdf

המידות שציינת מופיעות שם לחלק מהדגמים. יש לוודא מה יש בדיוק לחבר ומה קוד העומס והמהירות של הצמיגים שהתקין.

בעקרון כל מכון רישוי אמור לאשר ע"פ ההוראה הנ"ל או בשימוש בתוכנת אוטודאטה דרכו את המידות תמורת תשלום סמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שמשרד התחבורע מפרסם באופן גלוי את כל תקינת הצמיגים והמידות בפרסומיו בעיקר לדגמים החדשים לעיניננו bmw .כמובן שהבוחן לא טרח להסתכל אלה שלל מראש. כמו כן האם ברישיון הרכב עצמו מצויינת המידה .הזאת קדימה ומאחור?

אם לא אז כמו שאומרים במכוני הרישוי .לך ליבואן שיאשר לך.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...