Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על נסיעה על אי תנועה

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי קיבלתי דוח על נסיעה על אי תנועה , אני חושב הפוך שלא נסעתי ,השוטר היה עצבני בטירוף מהשניה שיצא אלי לרכב ללא כל סיבה ולא ממש היה מוכן לשתף איתי את העבירה וגם לא ממש נתן לדבר אמרתי לו תעשה את העבודה שלך כי אתה לא נותן לדבר מצרף את הדוח האם ניתן לבטל או להמיר או למשהו פחות כי להישפט אין לי כוחות לטרטור של בזבוז יום עבודה שלם בשביל זה אנא עזרתכם בנושא המון תודה.

new doc 2017-03-15 10.09.47_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לנו מה גרם לשוטר לחשוב שנסעת על אי תנועה, ולמה אתה חושב אחרת.

אם אתה בטוח בצדקתך, אתה יכול להשפט.

אם אני מבין נכון מהכתב, ק"מ 38 של כביש 2 צפון, איזור מחלף פולג. האם מדובר על שטח ההפרדה ביציאה של אודים?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי קיבלתי דוח על נסיעה על אי תנועה , אני חושב הפוך שלא נסעתי ,השוטר היה עצבני בטירוף מהשניה שיצא אלי לרכב ללא כל סיבה ולא ממש היה מוכן לשתף איתי את העבירה וגם לא ממש נתן לדבר אמרתי לו תעשה את העבודה שלך כי אתה לא נותן לדבר מצרף את הדוח האם ניתן לבטל או להמיר או למשהו פחות כי להישפט אין לי כוחות לטרטור של בזבוז יום עבודה שלם בשביל זה אנא עזרתכם בנושא המון תודה.

הדוח כתוב בצורה קוהרנטית וכל נסיבות העבירה מתוארות היטב. אין סיכוי שיפול בבית המשפט

שעה 0804 בבוקר - שיא הלחץ על הכביש. מיהרת, מה?

למזלך הטוב לא קבלת הזמנה לדין על נהיגה בקלות ראש.

ממה שקראתי:

נסיעה על השול הימני

עקיפת טור מכוניות מימין

נסיעה על תמרור 815

קיפוח זכות שימוש

העבירות שלעיל בוצעו על ידך ואין קשר להתנהגות השוטר לצורך ביטול/הפחתה

וכמו ששאלו קודם: איזה סיבה עניינית יש לך להמיר למשהו פחות?

לשלם ולזכור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר ציין אסופה של עבירות שביצעת אבל אתה מואשם בנהיגה בחוסר זהירות.

דלעתך זה לא המצב, אתה יכול לבקש לבטל/ להמיר למשהו פחות ערך או לבקש להישפט, או לבקש להישפט אחרי שבקשתך הראשונה תסורב.

וכמו שציין אבי מעלי יכול היה להעניק לך נהיגה בקלות ראש שזה זימון לבית משפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אומרים "כתב של רופא" כשניתן לראות בבירור, דו"ח אחר דו"ח, שאין כתב פחות ברור משל שוטרי תנועה. זה כאילו בכוונה. מה זה משנה אם תכתוב את הדו"ח 45 שניות או 55 שניות. תקדיש עוד קצת זמן ותן מינימום כבוד לאנשים שאתה עוצר.

בעיניי זה זלזול מוחלט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אומרים "כתב של רופא" כשניתן לראות בבירור, דו"ח אחר דו"ח, שאין כתב פחות ברור משל שוטרי תנועה. זה כאילו בכוונה. מה זה משנה אם תכתוב את הדו"ח 45 שניות או 55 שניות. תקדיש עוד קצת זמן ותן מינימום כבוד לאנשים שאתה עוצר.

בעיניי זה זלזול מוחלט.

בנוסף למה שכתב guya, צריך קצת נסיון בקריאת דו"חות כדי לדעת לאיזה מילים ומבנה לצפות, זה מאוד עוזר בפענוח.

גם לי לא הכל ברור, אבל העיקר כן.

עקרי הדברים (הפיסוק שלי): "...על נתיב ימני קיצוני, עולה על שול ימין בנסיעה רצופה, עוקף את כל התנועה על השול, משתלב חזרה לכביש, עולה על אי תנועה שמסומן בבירור על הכביש (3 מילים לא ברורות לי) מבצע סטיה מנתיב שני מימין לנתיב שמאל קיצוני."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן מכניסים לניידות מדפסת

כבר ראינו כאן מספר דוחות מודפסים

כל התענוג של הפיענוח הלך :bigcry::bigcry:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד משמח. הגיע הזמן שיהיה דו"ח מוקלד. זה גם ייקל על השוטרים לדעתי.

גויה אני מאמין לך. ועדיין זה לא תירוץ מספק לדעתי. אני נבחנתי לא מזמן במבחן שבו אני צריך לכתוב על דף שמאחוריו נייר העתקה ודף אחר. כתבתי מספיק ברור, למרות שהכתב שלי לא להיט, כדי שיהיה ברור גם על העותק. בנוסף, זה היה בלחץ של זמן. בעיניי זה חלק ממקצועיות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לומר בבטחון אם כתוב "צפון" או "דרום"? אשמח לשמוע שסוף סוף יש אכיפה של שטח ההפרדה הארוך מפולג לכיוון דרום. בכל יום שאני עובר בכביש אני רואה כמה וכמה מכוניות חוצות את שטח ההפרדה (לשני הכיוונים) בסבבה שלהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נבחנתי לא מזמן במבחן שבו אני צריך לכתוב על דף שמאחוריו נייר העתקה ודף אחר. כתבתי מספיק ברור, למרות שהכתב שלי לא להיט, כדי שיהיה ברור גם על העותק. בנוסף, זה היה בלחץ של זמן. בעיניי זה חלק ממקצועיות.

היית מצליח באותה מידה גם אם לא היה לך שולחן והיית כותב כשאתה משעין לוח קרטון דק על הגה של רכב?

אין לך מושג כמה לחץ צריך להפעיל על העט כדי שזה יעבור לצד השני בסימון שהוא מעבר לתכלת דהוי. הנייר הכימי של הדו"חות הוא נוראי.

הבעיה היא לא השוטרים, אלא המשטרה כגוף, שעדיין משתמשת באותו נייר ולא חושבת שראוי שנהג יקבל דו"ח קריא לידיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרום כתוב

גם ההגיון אומר זאת כי ב 0800 הפקק הוא דרומה ואלה שנוסעים צפונה יכולים רק לשמוח ששפר גורלם

האם המיקום הוא כפי שנכתב פה , לי אין מושג

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מצליח באותה מידה גם אם לא היה לך שולחן והיית כותב כשאתה משעין לוח קרטון דק על הגה של רכב?

אין לך מושג כמה לחץ צריך להפעיל על העט כדי שזה יעבור לצד השני בסימון שהוא מעבר לתכלת דהוי. הנייר הכימי של הדו"חות הוא נוראי.

הבעיה היא לא השוטרים, אלא המשטרה כגוף, שעדיין משתמשת באותו נייר ולא חושבת שראוי שנהג יקבל דו"ח קריא לידיו.

מסכים מאוד

לכן אני משתדל לרשום דוח על מכסה תא המטען של הניידת (מסתכן ב"אכילת ראש" מחלק מהנהגים:lol:) ומשתמש בעט שאינו כדורי ומוודא, תוך הפעלת לחץ חזק, שהכתוב עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרום כתוב

גם ההגיון אומר זאת כי ב 0800 הפקק הוא דרומה ואלה שנוסעים צפונה יכולים רק לשמוח ששפר גורלם

האם המיקום הוא כפי שנכתב פה , לי אין מושג

שמח לשמוע זאת!

לגבי המיקום - אני כתבתי אותו על סמך מפה עם סימון אבני ק"מ.

לעיתים, בימים פקוקים, וויז ממליץ לבאים מ-553 לכיוון 2 דרום לנסוע דרך אודים ולצאת צפונה לכביש החוף ומשם לעלות על מחלף פולג ולרדת דרומה, אז עומס ב-8 בבוקר לפני מחלף פולג לכיוון צפון בהחלט יתכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד

לכן אני משתדל לרשום דוח על מכסה תא המטען של הניידת (מסתכן ב"אכילת ראש" מחלק מהנהגים:lol:) ומשתמש בעט שאינו כדורי ומוודא, תוך הפעלת לחץ חזק, שהכתוב עבר.

כן. הייתי מסתדר. אתה יודע איך אני יודע?

כי לא היה לי שולחן לכתוב עליו במבחן.

כתבתי על לוח קרטון תוך כדי שיד ימין נותנת לו קונטרה מאחור ויש לי 45 שניות לענות על השאלה ולהספיק לכתוב תשובה. וזה לא היה בעברית [אחת משפות האם שלי]. עכשיו אני יודע ששוטרים מפונקים ויש להם הגה לקונטרה, הלוואי והיה לי :lol:

על איכויות נייר אני לא יודע להתווכח כי אני לא מבין בזה כלום. אז אני מאמין לך.

הנה בי-רו משקיע, למה לא כולם כך?

בסוף דו"חות נראים לא קריאים לאנשים שלא מנוסים בקריאה שלהם. צריך לטפל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...