Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג פיאט פונטו ספייס 2003 60 כ''ס .

שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה זמן חשבתי על זה ויש שיגידו שזאת בדיחה , ושלא שווה לי , ושזה סך הכל פונטו

אז זאת לא סך הכל פונטו זאת אלינור שלי ואני מאוהב בה יותר מבחברה שלי

:grin:

עכשיו ברצינות אני לא מתכוון למכור את הרכב הזה כי אני מחובר אליו יותר מידי ואני משאיר אותו כרכב פנאי שלי לעתיד .

ואני רוצה לשדרג אותה בכח יותר ביצועים רוצה להגיע איתה אל בערך 100 כ''ס עכשיו עשיתי שיעורי בית הבנתי שפילטר פתוח לא יניב הרבה תוצאות אלה הרגשה קלה במצערת , אולי אני טועה שמישהו יתקן אותי.

אז בשביל להגיע לתוצאות יפות אני אצטרך להרכיב טורבו ולשדרג קלאץ' וכו' , עכשיו אין לי בעיה להשקיע , כמובן בגבול הטעם הטוב .

אם יש כאן אנשים שמבינים בעניין וידעים באמת מה צריך ואיך וכמה יעלה ושאר הפרטים אשמח שיגיבו ויחלקו איתי את המידע שיש להם . אם למישהו באמת אין משהו טוב להגיב וסתם רוצה לבלגן לי את האשכול אנא ממכם תחסכו .

תודה רבה לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא פה את סעיף מספר 9:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?143714-11-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C

עדיף לך לקנות פונטו 75, או 90, או GT.

כל אחת מהן תהיה יותר חזקה, אמינה, זולה וחוקית מאשר לשפר פונטו 60.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר הכוונה,

תהנה ממה שיש לך, גם לי היה איזה ג'וק עם הספיריט שהייתה לי, ויתרתי, עלות ותועלת פשוט לא כדאית.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נחסוך לך אלה פשוט נסביר, שבכדי להגיע להספק שאתה רוצה להגיע אליו זה או לעשות פרוייקט טורבו אשר יעבור את ה 10K שקלים בקלות ואף כפול מכך או בכל מיני קומבינות וחלקים אשר במקרה הטוב, יעלו לך מספר סוסים בסל"ד סופר גבוה, זה הכל.

אם אתה מוכן בלב שלם להוציא עוד השבוע בין 10-20 אלף שקלים לכל הפחות בתור התחלה על הרכב, אז אפשר להמשיך אבל אם חשבת שב 2-3 אלף אפשר להוציא משהו אז לצערי לא, שום דבר למען האמת.

מה זה גבול הטעם הטוב? פרוייקט טורבו עם קלאצ'ים ושדרוג לא קצת דברים ברכב שלך יכול להגיע לעלות כוללת של מעל ל 20,000 שקלים. אתה מוכן להוצאה כזאת?

רק תוכנה שתצטרך לעשות לאחר כל התהליך תעלה לך בין 3-5 אלף שקל (תוכנת קאסטום מלאה תלוי בכמות ומספר הפעמים וההתאמה אם בכלל), ככה שהמחירים ממש לא רחוקים מהמציאות.

בנוסף, ייבוא חלקים מחו"ל יגרור מס מלא של קרוב ל 50% (48.1%), כך שהמחירים בארץ עוד ייראו לך טובים.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להחליף את המנוע/ראש מנוע בפונטו שלך לשל ספייס elx ולקבל עוד 20 כ"ס, אבל באמת כבר עדיף לקנות ספייס elx.

עוד אופציה היא להשתיל מנוע של hgt, אבל שוב, חוץ מעניין הדלתות, כבר עדיף לקנות hgt.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסחוט 100 כ"ס בעזרת טורבו כנראה אפשרי, זול? ממש לא כמו שאמרו לך כמה עשרות אלפי ש"ח.

ואתה כמובן לא תהיה חוקי לכביש, לא תוכל לעבור טסט ותפחד מכל שוטר שתראה.

הדרך היותר קלה, זולה, חוקית היא אם אתה אוהב מאוד את הפונטו פשוט תרכוש פונטו HTG, מנוע 1800 עם 130 כ"ס.

תקבל בנוסף גם מתלים משודרגים ורכב מאובזר יותר. החיסרון הוא שאין דלתות מאחור במידה ואתה צריך אותן.

העלות היא נמוכה יחסית הן נמכרות באזור 12-15 אלף ש"ח, תוכל למכור את הרכב שלך ולהוסיף את ההפרש.

יצא לך בטוח זול יותר מלסחוט 100 כ"ס מה 1250 הצנום של הפונטו ספייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...