Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ללאון FR מידה 225/40R18

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי סיאט לאון FR1.8 שנת 2015 עם 32000 ק"מ וצמיגים לא שחוקים.

באחד מהגלגלים הקדמיים יש פנצ'ר קטן שאי אפשר לתקן ואני צריך להחליף את שני הצמיגים הקדמיים

הצמיגים הנוכחיים שהם גם המקוריים הם: Bridgestone 225/40R18 92Y

מחיר של צמיג כזה יקר יחסית ולהבנתי רק בגלל שזה הצמיג המקורים שמגיע

הציעו לי בפנצ'ריה קונטיננטל או פירלי במחירים סבירים

בפורום ראיתי המלצות על Hankook K107 שהם נוחים ובעלי אחיזה טובה שזה מה שחשוב לי, אבל לא הציעו לי אותם בחנות.

האם ההנקוק באמת כזה צמיג טוב או שגם הפירלי והקונטיננטל דומים במאפיינים?

איך הצמיגים האלו יחסית ל Bridgestone המקורי?

האם זה סביר שאני אחליף רק את שני הגלגלים הקדמיים? ואם כן האם לשים את שני הצמיגים החדשים מאחור ואת השניים הישנים מקדימה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקוריים לא רעים בכלל, למרות שאהבתי אותם יותר על האחות הקטנה (איביזה קופרה) ועל מתחרות (סדרה 1).

היה לי סט של ה-K107 בזמנו על הפוקוס (ועל הסוויפט ספורט השכורה ברינג) - תמורה נהדרת למחיר. הוא אוחז היטב ביבש וברטוב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

מה בנוגע למותגים האחרים: פירלי וקונטיננטל

בנוסף ממה שאני קורא בפורום יש הרבה יותר מאפיינים לצמיג חוץ מהגודל והמהירות. מאפיינים כמו עמידות, אחיזה, רכות.

איפה אני יכול לקרוא על המאפיינים של הצמיגים שאני שוקל לקנות.

איך אני יכול להבין בפנצ'ריה איזה דגם בדיוק אני הולך לקבל? בשני המקומות שהייתי לא היו צמיגים בגודל הזה ואפשר רק להזמין. יש מקומות עם מלאי גדול שאפשר ממש לראות. יש מקומות מקצועיים שיודעים להתייחס למאפיינים הנוספים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הדגמים של הצמיגים שמציעים לי. מישהו מכירים אותם?

איפה אני יכול להשוות אותם ל K107?

Pirelli

225/40R18 92Y P-ZERO ROSSO

Continental

225/40ZR18 92Y TL XL FR ContiSportContact5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטי SC5 הגיעו על חלק מה-FRים והקופרות כציוד תקני, כמו גם ה-P ZERO ROSSO (על קופרות 290).

הביקורות חלוקות מאוד - למי שאוהב ומי ששונא. יש הטוענים להרבה בעיות יצור עימם (התפרקויות וכדומה).

הניסיון של עימם היה באוקטביה vRS ומעל 1000 ק"מ. היו בסדר גמור ותו לא. לא נפלתי מהם במיוחד.

על האבארת' יש P ZERO NERO האומנם, והם טובים בהחלט, אך נוטים להתייבש די מהר (כיאה לפירלי).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף ממה שאני קורא בפורום יש הרבה יותר מאפיינים לצמיג חוץ מהגודל והמהירות. מאפיינים כמו עמידות, אחיזה, רכות.

איפה אני יכול לקרוא על המאפיינים של הצמיגים שאני שוקל לקנות?

הסבר בסיסי.

הסבר מתקדם.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...