Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jeep Grand Cherokee - האם יש ממה להיזהר , האם יש משהו יותר מוצלח

iiajia4
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לגבי יונדאי סנטה - פה ? הוא לא פחות גדול מהגרנד צ'ירוקי.

יש גם את הוולבו xc60 xc80 שיכולות להתאים.

יונדאי אני לא אוהב בלשון המעטה.

וולבו המכוערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר היילנדר ביבוא מקביל. בירושלים הם לא נדירים.

ראיתי כבר ביד שתיים איזה שתי חברות שמפרסמות, אבל מחיר כמעט כמו לנד קרוזר, אני אבדוק באמת את אלבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם שברולט טראוורס? המשפחה של חברתי השכירה כזה כדי לנסוע עם עוד חברים לאילת, יצא לי אפילו קצת לנהוג. רכב ענק, חזק מאוד (סחב מעולה גם כשהיינו 8 אנשים על מטענם, מניח שגירדנו את המשקל הכולל של כמעט 3 טון), לא חסכוני (1-7.5), מאובזר מאוד (בליסינג היה את ה-LS הפחות מאובזרת, אתה יכול לקנות את הגרסאות המאובזרות שיש להן מושבים ענקיים וכמעט כל אבזור נוחות אפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרנד צרוקי בשנתון הזה אין משהו רע יוצא דופן, הוא עמוס בחיישנים ואלקטרוניקה כמו כל קבוצת הרכבים המקבילים לו, יתרונו שהוא רכב שטח אמיתי ולא סתם רכב גבוה,

ההיסטוריה אומרת שרכבי גיפ חדשים מאבדים מהר מערכם, כאשר הם מזדקנים הם מתחילים לעלות במחיר עקב ביקוש מאנשי שטח לרכב טיולי שטח, מספיק להציץ ביד 2 ולראות באיזה מחירים מפתיעים הישנים נסחרים.

הג'יפ עדיף על הפורד אדג' בכל תחום, כולל שמירת ערך עתידית.

הרכב נוח ומפנק בנסיעות ארוכות, יצא לי לשכור אחד כזה השנה בארהב, מרחקים של 500-800 קמ עברו בנינוחות כמעט ללא הפסקות וללא עייפות.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ארבעה דברים;

1. מבחן MOOSE לא ממש מתאים מכיוון שלא השוו רכבים בגובה שלו אלא רכבים נמוכים - ברור שרכב גבוה יהיה קל יותר להפוך..

2. תסתכלו במבחן שהם מראים גם סיבובי ההגה יותר חדים ממה שהם מבצעים ברכבים האחרים וגם תסתכלו על הצמיג החיצוני - אולי קצת יותר אויר היה עוזר להם..

3. הבנק דווקא נותן ריביות לא רעות - בתנאי שאתה משעבד להם את הרכב..

4. ג.נ. יש לי גראנד דיזל 2012 ומרוצה ממנו עד הגג, צריכת דלק 1/11+ בממוצע, כרגע רוצה למכור אותו כי אני מתחיל לבנות בית וצריך את הכסף..

לפות"ש - בהצלחה במה שתבחר!

עריכה אחרונה על ידי wonderd

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...