Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2005, בעיית טורים

Amertsu
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח ,

תופעה מוזרה שקוראת לעיתים שרציתי להתייעץ אתכם אם יכול להיות קשר כלשהו לתושבות מנוע .

כשהאוטו חם (הגיע לטמפ' עבודה ) בעצירה ושילוב הילוכים שונים כמו D או R או אפילו P אני חווה כמו נפילה בטורים ומיד אחרי שניה מתייצב.

אין שום בעיה בהעברת ההילוכים , יש טיפה רעידות בהגה ורעידות שמורגשות בסלון הרכב שאני חושד בתושבת מנוע למרות שאין סימנים של נזילה ממנה או סדקים .

האם לתושבת מנוע יכולה להיות השפעה על הסל"ד בצורה שכזו ?

*יש לציין שהרכב מטופל הייטב מצערת נקייה, שמן גיר חדש , פילטר דלק חדש והאוטו שמור ברמה מאוד גובהה

-----------------------------------------------------------------------------

ובנושא אחר , אשמח להצעת מחיר לזוג בולמים קדמיים של KYB רציתי להחליף והמחיר הכי זול שקיבלתי אצלנו באשקלון בין 400-470 ש"ח לבולם.

עריכה אחרונה על ידי Amertsu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבת עייפה לא משפיעה על סל״ד מנוע, רק על רעידות שהופכות להיות מכות אם מזניחים

בגיר אוטומטי העברה מסרק להילוך (מP או N לD או R) גורמת לירידה בסיבובי הסרק עד שהמנוע מבין שיש שינוי בעומס ומפצה על כך על ידי הזרקת עוד דלק.

על פניו לא נשמע שיש בעיה, לכמה סלד זה יורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסל"ד לא יורד מתחת ל 500 אני מאמין אני פשוט מרגיש את זה על הרכב , אני מאוד פדנטי לכל שינוי קטן שקורה לרכב .

הרכב לא נכבה או נחנק פשוט מרגישים לפחות משנייה שהסלד יורד , זה יכול לקרוא בדרך כלל במצב שהרכב כבר חם , עצרתי , הנעתי שוב וישר שילבתי הילוך זה קורה , אם אני מחכה מספר שניות הטורים נשארים יותר יציבים .

---------

מכיוון התושבות יש רעידות בסלון של הרכב שמורגשות בתוספת של וויברציות קלות, לא מזמן בטיפול שגרתי בדקנו עם המוסכניק על הליפט את כל תושבת בנפרד עם ג'ק בגובה בכדי לנסות למצוא תושבות בלויות והכל היה נראה תקין למרות שהן מקוריות ללא סימני קריעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלד בנסיעה מנהלית בהילוך D צריך להיות בסביבות 700-850 ובהילוך P בסביבות ה 900-1,000 סל"ד.

יתכנו בעיות שונות החל מחיישן כזה או אחר שמזייף או שסליל/חוטי הצתה אינם תקינים.

אם אין קוד תקלה,צריך להתחיל מבדיקות יסודיות (למשל לוודא שאין בריחת ניצוץ- כי אם כן,חוט /סליל הצתה פגומים).

אם ניצוץ תקין- הייתי נגש למכון להזרקות דלק לאבחון מתקדם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים נא להעיף מבט בסרטון , זאת בדיוק התופעה אצלי כשהרכב חם.

כמובן שזה לא מגיע למצב כה חמור עם הטורים כמו בסרטון אבל זאת התופעה , המכונאי שלי (עבד במורשה הונדה 15 שנה ) אמר בינתיים לא שווה לגעת לחפש ולפרק בשביל למצוא את התקלה אלה לתת לזה זמן שיהיה משהו יותר מדוייק.

הרעידות משגעות אותי , סיוויק 2005 הרכב מטופל בזמן בחלקים מקוריים בלבד ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור בנוסף גם על הצינורות וואקום

או שאפילו תחליף לחדשות עניין של כמה שקלים

אם אחד מהם סדוק אז יש מצב שהוא גורם למשיכת אוויר וזיוף קל כמו שאתה מתאר

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה למרות שהרכב מטופל בקפדנות הוצאתי את הפילטר אוויר פשוט שתהיה לי גישה למצערת ניקיתי עם ספרי לניקוי מצערות של חברת WURTH כשהפרפר היה פתוח , בעזרת מברשת שיניים עדינה ניקיתי מסביב לדפנות של הפרפר והבית מצערת בפנים .

תוצאה?

אין יותר נפילות טורים העמידה ברמזור , בהפעלת AC (מדחס) לא מרגישים את הטורים עולים יורים , הדוושה מגיבה הרבה יותר חד בקיצור , שינוי עצום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...