Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש דרך "לעבוד" על מצוף הדלק בטנק ולהראות בלוח המחוונים קריאה נכונה?(קמארו 90 )

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי משאבת דלק ברכב ובשביל זה נאלצתי להוריד לגמריי את הטנק מהרכב(עבודה קשה),אחריי שסיימתי את העבודה המייגעת גיליתי לצערי ששעון הדלק בלוח המחוונים ממש מזייף ואינו מציג קריאה נכונה, ככל הנראה במהלך העבודה מכלול המשאבה/המצוף התעקם מעט ומפה הבעיה,יש דרך "לעבוד" על המצוף ע"מ שהשעון יראה קריאה נכונה או שאין מנוס מלבצע שוב את כל העבודה וליישר/להחליף את המצוף שבטנק הדלק?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיודעים מה הבעיה, הקל והנכון ביותר הוא לתקן אותה ולא לחפש קומבינות.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בוודאות את מקור הבעיה אלא רק מניח/מנחש מאחר ואיני זוכר/סגור על זה שהשעון לא זייף גם לפניי ביצוע העבודה,אין בכלל ספק שאתה צודק (מי שמכיר אותי יודע שאני פדנט ולא מחפש קומבינות על הרכב שלי)אך מכיוון שהעבודה קצת קשה ומסובכת ברכב הנ"ל חשבתי על פיתרון "יצירתי" .

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...