Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יגיע הסקודה קודיאק לארץ ומה הטווח מחירים ?

xknti
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתה לך סובארו בשנות ה 80? לא נראה לי..

כי המנועים שלהם היו מתפוררים אחרי כמה עשרות אלפי קילומטרים, היה נוצר חור והשמן היה מתערבב עם המים ויוצר יופי של חומוס.

אבל שטויות. זה אמין.

פלסטיק שנושר מרכב כשהוא עוד חדש, מצביע על איכות גרועה, על הרכבה רשלנית ועל בקרת איכות שאולי לא קיימת.

זה מתחבר עם מיצובישי מאחר והם בקשיים כבר המון שנים ולא מתאוששים (ע"ע אאוטלנדר שמשתמש בחלקי מרכב מהגרנדיס שהוצגה אי שם בתחילת המילניום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היתה לך סובארו בשנות ה 80? לא נראה לי..

כי המנועים שלהם היו מתפוררים אחרי כמה עשרות אלפי קילומטרים, היה נוצר חור והשמן היה מתערבב עם המים ויוצר יופי של חומוס.

אבל שטויות. זה אמין.

פלסטיק שנושר מרכב כשהוא עוד חדש, מצביע על איכות גרועה, על הרכבה רשלנית ועל בקרת איכות שאולי לא קיימת.

זה מתחבר עם מיצובישי מאחר והם בקשיים כבר המון שנים ולא מתאוששים (ע"ע אאוטלנדר שמשתמש בחלקי מרכב מהגרנדיס שהוצגה אי שם בתחילת המילניום)

נראה לי שאתה שוב פעם בענייני אגדות...

היה כבר סיבוב, ודבר לא משתנה.

לא האמינות היפנית ולא האייכות האירופאית, המתבטאת בעיקר במושבים הנוחים בחדר ההסבה שבמוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם מהבדלי איכות בין סקודה למיצובישי.

באופן סובייקטיבי כל אחד יכול להתווכח ולטעון ששלו יותר איכותי.

אך העובדות הן שהסקודה בנויה מחומרים איכותיים יותר.

בכל אופן, ההבדל החשוב יותר הוא השיח שמתנהל כאן כאשר יש אי הסכמה.

הוא הרבה פחות איכותי מהשיח בפורומים בחו"ל...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שעוד יבואנים מתכוננים לבואה של הסקודיאק... ניסן עשו מבצע לא מזמן על האקסטרייל, מיצובישי עושים עכשו וגם שברולט קפטיבה עם הנחה של 30,000 שח. כניראה שכולם מנסים לתפוס לקוחות פוטנציאליים של הסקודיאק עוד לפני הגעת ארצה. מעניין.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן כנראה מחסלים מלאי לפני מתיחת הפנים של האקסטרייל.

קפטיבה לא מוכר במספרים גבוהים - כי ככה זה שאם עם דגם שקיים מעל ל-10 שנים בשוק - ומצד שני יונדאי סנטה פה וסורנטו כבר התחדשו כמה פעמים מאז (וסורנטו גם עולה פחות).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם מהבדלי איכות בין סקודה למיצובישי.

באופן סובייקטיבי כל אחד יכול להתווכח ולטעון ששלו יותר איכותי.

אך העובדות הן שהסקודה בנויה מחומרים איכותיים יותר.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

וטוב שאתה אובייקטיווי:roll:

כנראה שאתה גם זה שערבב את החומרים עבור שתיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עיצוב הפנים מציע לך לחכות ולראות, אבל מדובר בVAG, לא באמת ציפית למשהו מהפכני נכון? אני מבטיח לך שהאיכות שם.

נראה שסקודה עומדים במקום לפחות מבחינת עיצוב הפנים ומבחינת איכות החומרים ישנה אולי אפילו נסיגה (כך גם באוקטביה והסופרב) מה שהיה נראה מורם מהעם בעבר כבר נראה ״עמך״ וגס היום וזאת לאור התקדמות גדולה בתאי הנוסעים של היפנים והקוריאנים. אצל מאזדה מדובר ממש ברמת פרימיום ותאי הנוסעים של המאזדה cx5 החדש ובוודאי ה- cx9 החדש כבר נראים כשייכים לרכב בקטגוריה גבוהה יותר משל הסקודיאק.

http://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/מאזדה-חושפת-את-ה-cx-5-החדש-לשנת-2017

http://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/2016-מאזדה-cx-9-החדש-נחשף-עם-מנוע-2-5-טורבו

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מאזדה אני מסכים, אבל שאר היפניות והקוריאניות לא ממש.

מבחינת עיצוב פנים מי שעשתה את ההתקדמות הכי גדולה ומרשימה זו פיז׳ו עם תא הנוסעים ב3008/5008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ברור למה לשלם סכום מטורף של 180-200k על רכב כזה (אפילו שהוא נראה סבבה) . ממש ממש לא שווה את זה ועוד יותר שמבינים בכמה נמכר באירופה.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאיכות החומרים בסקודה תהיה יותר טובה מהמיצובישי, וזה מושך אותי. בא לי על אאודי Q7 לעניים. ואולי כאחד שגולש הרבה בפורום, התגובות על "פחלנדר" עושות לי משהו.

אבל אם כבר, אז רק בגירסת סקאוט, ועם מנוע 2000 שיספק 180 כ"ס. ככה זה גם נראה מעולה, וגם יעניק חווית נהיגה.

עדיין יש לי כמה שאלות שאני צריך לברר.

* העיקרית שבהן - כמה יעלה לי טרייד אין עם האאוטלנדר שברשותי, שעלה 180K בשנה שעברה, בגירסה הזו שכנראה תעלה יקר אבל בעצם היא נותנת את מה שנותן האאוטלנדר פרימיום.

* כמה בדיוק יעלה ביטוח מקיף. הבנתי שזה גניב בטירוף.

* האם יש בסקודיאק הזה כל מה שהאאוטלנדר נותן, ואני מתכוון גם לפרטים הקטנים כמו וויז במערכת המובנית.

* איך הוא ישמור על הערך שלו (כשדיברתי עם חברים שמעתי את ההיפך ממה שאני שומע כאן: תתרחק מסקודה, כל קבוצת פולקסווגן מספקת זבל של רכבים, בוא תראה את הפולקסווגן שלי כמה בעיות אכלתי איתה, רק יפני. כאלה תגובות אני קורא גם ברחבי האינטרנט, בכל כתבה על סקודה).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי קשר, האאוטלנדר מתחיל להתפרק אחרי 50 אלף ק"מ. יש לי מתחת למושב כל מיני פלסטיקים שהתפרקו מהמושבים ומדיפוני ספי הדלתות.

הכל נושר.

פלסטיקים נושרים זה לא "אאוטלנדר מתפרק". וזה עדיף בהרבה על התקלות שיש ברכבים אירופאים, לפי מה שאני קורא כאן.

כל זאת בהנחה שכל הפלסטיקים ברכבי אאוטלנדר מתפרקים, לעת עתה אתה הוא הראשון שמתלונן על כך... לא קראתי כזה דבר בשום מקום. יצא לי לראות כמה רכבי אאוטלנדר שנת 2013 - אף אחד מהם לא סבל מהתופעה. יש מצב טוב שהתחזוקה ברכב שלך הובילה לזה. צריך לתחזק את הפלסטיקים עם חומרים מתאימים, יש כאן פורום ייעודי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה בדיוק קראתי בשרשור סמוך (שרשור שלדעתי צריך להיכנס לפנתאון, עם כל כך הרבה דעות שסותרות אחת את השניה בצורה מדהימה) את ההודעה הבאה:

על איזה איכות חומרים אתה מדבר?

במשפחה שלנו היו VW, סיאט, ואודי.

מה ראינו ברכבים בני שנתיים:

דשבורדים מתחילים להיסדק ולהתקלף, כפתורים של חלונות + מערכת שמתקלפים, הגה עור שמתקלף. לזה קוראים איכות חומרים?

ראיתי יפניות וקוראניות בנות 10 שלא נראו זוועה כמו האיכות הגרמנית הזאת.

ובקשר לאמינות, לא מקובל עליי שבן אדם שקונה רכב ממיטב כספו ירוץ כל כמה חודשים למוסך שיחליפו לו חלקים בגיר שהרכב רק יצא מהחברה, ושהמנוע יבלע שמן כמו גרוטאה צמאה בת 20. בשביל מה קונים רכב חדש אם לא להימנע מכל הכאבי ראש האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאיכות החומרים ......

* האם יש בסקודיאק הזה כל מה שהאאוטלנדר נותן, ואני מתכוון גם לפרטים הקטנים כמו וויז במערכת המובנית.

.......ברחבי האינטרנט, בכל כתבה על סקודה).

פתחי איוורור מאחורה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...