Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יגיע הסקודה קודיאק לארץ ומה הטווח מחירים ?

xknti
שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקשיב טוב, אאוטלנדר.

א. אתה הבנאדם עם יכולת השכנוע העצמי הגבוהה ביותר שהכרתי מימי. לא בעיה בשבילך לשכנע את עצמך שגם אאוטלנדר הוא בעצם q7 לעניים. בטח תמצא גם איזה פרופיל שממנו הם יהיו ממש דומים. חבל לך להחליף לסקודה.

ב. לגופו של עניין. ללא ספק מסתמן שהסקודה תהיה איכותית יותר מהמיצי שלך.

ללא ספק גם הפער באיכות לא יצדיק מכירה של האאוטלנדר שלך אחרי תקופת אחזקה כה קצרה, בעצם מימוש הפסד ירידת הערך, כדי "להשתדרג" למשהו שהוא פחות או יותר אותו דבר רק בטיפה יותר טוב.

תשאר עם האוטו שלך, גם ככה אתה משאיר אבק לכולם בעליות של שורש ושער הגיא (חוצמזה שהמנוע זועק "עזוב אותי באמש'ך), הוא גם דומה מאוד למרצדס ששכרת פעם (יש להם אותו ריח. אשתך אמרה!). מהצד הוא בכלל דומה למרצדס (נהג אוטובוס אמר). הוא גם מדביק את היושבים לגב הכסא בלחיצה בריאה על דוושת הגז (אשתך + הילד שלך בן ה9).

מה אומר לך. אחלה בנצ'מרק בנית לך שם.

בקיצור, רד מהחפירות, תחליף את האוטו כשבאמת תצטרך או לחלופין למשהו שייתן ערך אמיתי בנוקאאוט ולא בנקודות.

סליחה שאני חריף איתך ומתנצל מראש אם הייתי מדי בוטה.

פשוט הצלחת להמאיס בעיני את האאוטלנדר (שכשלעצמו הוא אחלה VFM. הוא פשוט לא מה שאתה מנסה לעשות ממנו). אל תעשה את זה גם לסקודה. בבקשה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי אם היבואן רואה בסקודה באמת תחליף או מתחרה חזק לשאר הרכבים בקטיגוריה, אז היה מזמן מפרסם נתונים בסיסים או לפחת מגיב לשלאות של הלקוחות, שמחקים ומתלבטים אם לקנות אאוטלנד או לחקות ( כמוני) ומהסוכנות אני לא מקבל שום מידע . אם היו רוצים שאני אחכה היו מרבים בהסברים ותשבוחות , אבל התשובה שלהם פשוט : עוד אין לנו מידע ! .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עונים שאין להם מידע כי הם הולכים לקבל (בשלב ראשון) מלאי די קטן של רכבים.

והם מייעדים אותו ככל הנראה ללקוחות חוזרים ומקורבים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, אם כך אז ה-5008 ממתינה ממש מעבר לפינה...

מבחינתי, למי שיהיה רכב זמין יותר ובמחיר טוב יותר ינצח.

מה שבטוח האאוטלנדר לא בא בחשבון, הוא הכי צפוף מאחור ובפער (רוחב של 131 ס״מ בין ידיות הדלתות, בדיוק כמו האטקה ו-5 ס״מ פחות משאר הג׳יפונים).

לא ניתן למקם בו שלושה כיסאות בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור הסופרב שוב אם כך. אתה יודע זאת כעובדה?

לא בוודאות.

אני מנחש ניחוש מושכל לפי זה שהם שלחו בדואר ברושורים ללקוחות קיימים עם פרסום לגבי הקודיאק (פורסם כאן בפורום בשרשור אחר).

סביר להניח שהם לא יישלחו פרסום ואז יגידו אנחנו לא יודעים כלום.

וגם מהיכרות עם חבר שקונה לעסק שלו המון סקודות ותמיד מצליח להשיג דגמים מפוארים של הסופרב בלי להמתין כמו כולם.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חו"ל ה 5008 יותר יקרה, ובארץ גם אין להם מושג מתי היא תגיע ומה יהיה מחירה.

אמורה להגיע עוד חודש על פי הנציגים שלהם.

מחיר, אם לשפוט לפי ה-3008, יהיה החל מ-170k₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקודיאק, אנשי המכירות מדברים על סוף מאי.

במקרה אתמול, בנסיעה על כביש 6, לכיוון דרום, ראיתי מוביל עם רכבי סקודה חדשים ללא מס רישוי, ובינהם גם קודיאק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בחו"ל לפני חודשיים, וראיתי את הקודיאק על הכביש.

לא מתכוין להמעיט בערכה, אבל היא בהחלט מצומקת ביחס לתמונות.

בצילומים היא עושה רושם של Q5 או Q7 (לגבי הגודל), ובמציאות היא נראית קטנה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם של Q5 או Q7? תחליט איזו מהן...

יש הבדל של לא פחות מ36 סנטימטרים בינהן באורך 12 סנטימטרים ברוחב, ו8 סנטימטרים בגובה.

בכל אופן הקודיאק ארוכה וגבוהה מQ5.

אישית היא לא נראתה מצומקת בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

הקודיאק יגיע בסוף מאי והמחיר יהיה החל מ-180k₪.

אני מניח שיהיה מבצע השקה בלוף כלשהו כמו בפיג׳ו שכמובן כל הרכבים שבמסגרת המבצע ״ימכרו״ עוד לפני שיתחילו לקחת הזמנות.

ואז תהיה גירסת השקה עם ג׳נטים 19 ופסי כרום בתוספת של... שקר כלשהו :)

לגבי הפיג׳ו 5008, היא לא תגיע לפני סוף השנה אם בכלל..

כנראה רק בתחילת שנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

הקודיאק יגיע בסוף מאי והמחיר יהיה החל מ-180k₪.

אני מניח שיהיה מבצע השקה בלוף כלשהו כמו בפיג׳ו שכמובן כל הרכבים שבמסגרת המבצע ״ימכרו״ עוד לפני שיתחילו לקחת הזמנות.

ואז תהיה גירסת השקה עם ג׳נטים 19 ופסי כרום בתוספת של... שקר כלשהו :)

לגבי הפיג׳ו 5008, היא לא תגיע לפני סוף השנה אם בכלל..

כנראה רק בתחילת שנה הבאה.

שאח ומאט.

אפשר לחזור לחפש יתרונות שבאוטלנדר.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...