Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1 מול ניסן מיקרה חדשות עם גיר ידני

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר תמונה של המשענת יד?

שוקל להתקין ב108 שלי :)

דרך אגב, תשקול להוריד את הטאסות, הגלגלים השחורים ממש הולמים את השילוב של השחור והלבן שיש ברכב.

עריכה אחרונה על ידי ay115
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שיצא לו להיות עם המיקרה לשבועיים ונהג על הC1 ללא ספק - עשית את הבחירה הנכונה,

המיקרה מרגישה עתיקה,לא נעימה עם תיבת הילוכים ידנית הגרועה ביותר שיצא לי לנהוג עליה.

תתחדש!

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תמונה של המשענת יד?

שוקל להתקין ב108 שלי :)

דרך אגב, תשקול להוריד את הטאסות, הגלגלים השחורים ממש הולמים את השילוב של השחור והלבן שיש ברכב.

אנסה בקרוב לצלם. היא נראת ככה, שחורה עם ריפוד עור (או תחליף עור) ועם תא בפנים:

http://2.bp.blogspot.com/_MH-d9OFMwtI/Rg62AovzVVI/AAAAAAAAABE/-24KTYBlc4o/s400/DSC00004.JPG

גובה המשענת ממש מתאים לי ונוח. גובה המשענת שהיתה במיקרה (בנוי בתוך כסא הנהג) היה מאוד גבוה ולא נוח לי.

אני לא חושב שגלגל שחור פשוט ייראה יפה יותר מטסה. אולי רק אם זה גלגל רחב בצורה מוגזמת.

אני שוקל להתקין ג'אנטים שחורים או שילוב של שחור עם ניקל, אבל לא עונים לי לגבי מידות מאושרות בשרשור בפורום הטכני. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות של משענת היד:

20170323_113312.jpg20170323_113325.jpg

20170323_113334.jpg20170323_113241.jpg

כך נראה פנים הרכב. הגה יפה מצופה עור ועם שליטה למערכת, ידית הילוכים יפה מצופה כרום, פאנלים בדשבורד בצבע כסוף. אין תחושת רכב זול באיזור הדשבורד.

20170323_115121.jpg20170323_115143.jpg

לעומת זאת הפאנלים של הדלתות שחורים ומשעממים, ללא טיפת כרום או עור. כל הפאנל הדלת עשוי מפלסטיק קשה. חבל שלא שלא עשו את ידית הדלת (היכן שנשען המרפק) מחומר רך יותר. רק הצבע הלבן של פח הרכב מוסיף משהו מרענן.

20170323_115136.jpg

עריכה אחרונה על ידי fixxxer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף יש פאנלים/דיפונים בדלתות...
אין דיפון מלא לדלתות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. נהגתי ב C1 הידנית, והחיוך לא ירד לי מהפנים מהרגע שנכנסתי ועד הרגע שהחזרתי אותה.

רכב מתוק ומקסים. כייפי לנהיגה. תתחדש. לטעמי עשית בחירה נכונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...