Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1 מול ניסן מיקרה חדשות עם גיר ידני

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני הרכבים חדשים מהיבואן נמכרים בערך באותו מחיר 56,000 ש"ח.

הסיטרואן עם מנוע 1.0 גיר ידני ברמת איבזור יחסית גבוה FEEL עם מערכת מולטימדיה מובנית.

חיובי: עיצוב פנימי וחיצוני מודרני וצעיר. מערכת מולטימדיה.

שלילי: אין פתח מזגן אמצעי והקירור מורגש חלש. נפילת מחיר ושוק של צרפתיות.

הניסן ברמת איבזור בסיסית VISIA עם מנוע 1.2.

חיובי: שמירת ערך של יפנית. יותר מרווחת מהסיטרואן.

שלילי: עיצוב פנימי וחיצוני מיושן.

עשיתי נסיעת מבחן בשני הרכבים ולא הצלחתי להחליט.

הרכב יעשה לא יותר מ 10,000 ק"מ בשנה, רוב הנסיעות יהיו בתוך העיר.

יש פה אנשים עם ניסן מיקרה מהשנתיים האחרונות או סיטרואן C1 (החל משנת 2015) שיכולים לספר על עוצמת המזגן, איכות הפלסטיק והרגשה כללית מהרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה שמירת ערך ונפילת ערך יש למכוניות שהן זולות מלכתחילה, הניסן תחטוף גם שיגיע הדגם החדש.

הניסן מאובזרת מוזר, יש מראות מתקפלות ודיבורית אבל אין חלונות חשמליים מאחור או מראות איפור, בהילוך שלישי הכוח נעלם, נוחות בסיסית ויחסית מרווחת מאחור.

הסיטרואן מרגישה יותר מודרנית, צפופה מאחור, מתנהגת יותר טוב אבל מנוע חלש יותר (לא ניסיתי בעליות). עוד שתי אופציות בתקציב, דאציה סנדרו וMG3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגין מנסיון שחוסר בכיוון הפתח המרכזי לא ממש מהווה חיסרון,ב107 שזה אותו עיקרון המזגן הצליח לקרר ממש טוב.

מעבר לזה לדעתי המושבים בסיטרואן משמעותית נוחים יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נגמלתם כבר מהשטות הזו שחסר פתח מתכוונן במרכז?

יש פתח מרכזי, לא מתכוון , לא נורא. המזגן פועל ומקרר טוב מאד, גם באוגוסט בת"א.

ה108 ידנית עם מנוע 1200 עולה עד מחר 60K לא כולל טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של הרכב בהנחה והמזגן במצב תקין אז הוא מקרר מאוד ובעוצמה הכי חזקה המפוח חזק ומאוד מרעיש, הבעיה שהתכנון של הרכב לקוי (לפחות ב- 107) והדאשבורד, והדלתות (ללא דיפונים) צוברות ותופסות חום רב בעמידה ממושכת בשמש.

בימים לוהטים 30 מעלות וצפונה, יכול לקחת למזגן זמן נכבד עד שבתוך האוטו תהייה הרגשה נעימה. אני לא יודע איך המצב ב- C1/108 המודרניות יותר...

לדעתי, אם אתה רוצה מכונית עם מזגן יעיל לחום יולי/אוגוסט (מנסיון) אני בכלל לא בטוח שזההרכב הנכון. לא בגלל שהמזגן לא טוב, אלא בגלל התכנון הלקוי/לוקה בחסר של הרכב...

אתה הולך על רכב ידני - אני במקומך, או שהייתי הולך על 0 ק"מ מליסינג / יורד כמה שנתונים אחורה והולך על קיה פיקנטו. רכב נעים ויותר ידידותי מכל הבחינות...

צריכת הדלק בק"מ שאתה נוסע פחות רלוונטית...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין שתי המכוניות שבכותרת, הייתי הולך על הפיאט פנדה...

היא חבילה שלמה יותר (למיקרה ולסיטרואן יש יתרונות בולטים כאן או לשם אבל גם חסרונות בולטים)

נקודת התורפה היא אבזור (אני התקנתי מערכת שמספקת אותי)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו התלבטתי בין הסיטרואן לפיקנטו. השובר שוויון בשבילי היה זה שבסיטרואן מותר להסיע רק 4 נוסעים כולל הנהג וזה הפריע לאופציות הסעות של ילדים. הלכתי על הפיקנטו ואחרי שנתיים איתה אני מאוד מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בסיטרואן, אלא גם באחיותיה כמובן (108/אייגו) וגם בטריו הגרמני-ספרדי-צ'כי (פולקסווגן אפ, סיאט מיי, סקודה סיטיגו) אפר להסיע רק 2 נוסעים באופן חוקי מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C1 שלי הגיע. ידנית ברמת איבזור FEEL. הרכב בא עם מובילאיי כסטנדרט. התוספת היחידה שהזמנתי היא משענת יד מקורית (נוחה ולא מפריעה לתפעול הילוכים וידית בלם יד).

C1 2017.jpg

אחרי נסיעה של כ 30 ק"מ הרכב מרגיש נוח. אין תחושת צפיפות במושבים הקדמיים (אני 178 ס"מ על 100 ק"ג).

יחסית לרכב פצפון וזול הוא די שקט ונוח, גם בעיר וגם מחוץ לעיר.

הפלסטיק בקונסולה המרכזית והדשבורד יפה ולא נותן תחושה זולה. הפלסטיק בדלתות לעומת זאת קצת שחור ומשעמם. איכות ההרכבה טובה - אין קירקושים.

בפנים הרכב מורגשות קצת ויברציות מהמנוע כשמגיעים לעצירה ברמזור ממהירות גדולה, כנראה בגלל שהמנוע הוא 3 צלינדרים.

לגבי תהליך הרכישה והמסירה:

יתרונות: אספקה מהירה. איש המכירות נעים ואדיב, עשה הנחה של 50% על המשענת יד (400 במקום 800). בתהליך המסירה מסבירים על הרכב ועוזרים לתאם את הטלפון למערכת המולטימדיה. זמן המסירה קצר מאוד.

חסרונות: מבחר דל של צבעים נשאר במלאי. מה שממש הרתיח אותי הוא שלכאורה לובינסקי מוסרת פרטים של לקוחות לחברת ביטוח. מספר ימים לפני קבלת הרכב, מתקשר נציג שטוען שהוא מסיטרואן ויושב היכן שמכינים את הרכב למסירה ושיש לו הצעה אטרקטיבית בשבילי לביטוח. הבנתי שזה ספאם אז ניתקתי לו. שוב הוא מתקשר, אומר שהתנתק. הסברתי לו שלא התנתק, אלא אני ניתקתי כי אני לא אוהב ספאם ועצבני על כך שהפרטים שלי עוברים לחברת ביטוח. סוכן הביטוח עוד שאל אותי, איך אני מעז לנתק לו כשהוא אחראי על שחרור הרכב שלי. :shock:

חיסרון נוסף הוא למרות שהרכב נקנה בסוכנות באשדוד, המסירה עצמה באיזור תעשייה של ראשון לציון (צמוד לאיקאה). מרקח של 30 ק"מ הופך ללפחות שעתיים של נסיעה בשלוש אוטובוסים למי שבוחר להגיע בתחבורה ציבורית. אין שירות (גם לא בתשלום) של הבאת הרכב לסוכנות באשדוד או לבית הלקוח. אני מצאתי מי שיקפיץ אותי ברכב. לא מקנא במי שינסה להגיע לשם בתחבורה ציבורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...