Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מכירים חיבור למקור מים בתשלום?

שימו לב! השרשור הזה בן 2567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אין לי מקור מים זמין ובעבר הזמנתי את המשאבה שמתחברת למצת של הרכב אבל זה כמעט דפק לי את מערכת החשמל של האוטו - השטיפות השבועיות נעשות באמצעות דלי בשיטה קצת עקומה אבל כבר התרגלתי, אך אני מעוניין לשטוף את הג'אנטים של הרכב ואני מעדיף לעשות את זה מול מקור מים. האם אתם מכירים מקום שאפשר מבחינתי גם בתשלום לבצע את השטיפה הזאת?

ציון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אישית קניתי גרניק של Bosch. דגם AQT 33-11 והוא בעל יכולת לשאוב מים ממקור כלשהו (כן אתה צריך חיבור חשמל באזור השטיפה).

לקחתי דלי גדול מאד ועשיתי חור בתחתית שלו, התקנתי את הצד השני של הכבל שמחובר לצד השואב של המכונה.

קניתי כבל מאריך של 6 מטר מקורי של בוש (עכשיו זה 9 מטר כבל סה"כ).

בצורה כזאת אתה צריך למלא רק דלי וזה יספיק לך לשטיפה של הרכב (אם אתה מסבן אתה תצטרך למלא את הדלי שוב, לחבר את המקציף שמגיע עם המכונה, לסבן ואז לשטוף שוב פעם עם המים אחרי זה).

בשביל ג'אנטים אתה צריך דלי אחד אפילו פחות מזה.

מה שהשגת מזה?

1. אתה לא צריך מקור מים פעיל.

2. אף אחד לא יגיד לך שום דבר כי אתה שוטף רכב בתכלס עם דלי.

3. גרניק של בוש עולה סביבות 450 שח, כבל מאריך 130 שח. השקעה מצויינת לאורך זמן שמשתלמת לך אם תחשוב על זה.

4. פתרון מצויין ללא הצורך להסתמך על מקום/אדם אחר.

5. לא צריך לשלם כסף כל פעם שאתה רוצה לשטוף את האוטו/ג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו בזבוז כסף לקנות ג'רניק בשביל להשתמש בו למטרת שאיבת מים מדלי.

למי שאין מקור מים זמין, יש 3 אפשרויות:

1. ערכת שטיפה 12V (מוזר לי מאוד שנתקלת בבעיה חשמלית, יכול להיות שהבעיה היא ברכב שלך).

2. לשטוף עם ONR (מיועד בדיוק לאנשים שאין להם מקור מים):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?487892-onr-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA&p=4346094&viewfull=1#post4346094

3. לעשות סיבוב במכוני השטיפה בעיר, ולבקש להשתמש בג'רניק שלהם ובסככה בתשלום סמלי.

כמובן לא לשכוח להביא את כול הציוד ואביזרי השטיפה למקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו בזבוז כסף לקנות ג'רניק בשביל להשתמש בו למטרת שאיבת מים מדלי.

למי שאין מקור מים זמין, יש 3 אפשרויות:

1. ערכת שטיפה 12V (מוזר לי מאוד שנתקלת בבעיה חשמלית, יכול להיות שהבעיה היא ברכב שלך).

2. לשטוף עם ONR (מיועד בדיוק לאנשים שאין להם מקור מים):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?487892-onr-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA&p=4346094&viewfull=1#post4346094

3. לעשות סיבוב במכוני השטיפה בעיר, ולבקש להשתמש בג'רניק שלהם ובסככה בתשלום סמלי.

כמובן לא לשכוח להביא את כול הציוד ואביזרי השטיפה למקום.

השוואת מחיר של גרניק של בוש שעולה 450 מול קרשר שעולה 1200 כאשר הבוש יודע לשאוב ממקור מים נשמע לי יעיל יותר מבחינה כספית.

חוץ מזה, שוב קורה אותו הדבר שאתה בא למכון שטיפה ויכול להיות תור של אנשים שרוצים לשטוף רכב או שהמקום נסגר ולא ידעת על זה וגם שאתה צריך לבזבז דלק על הנסיעה לשם.

שלא לדבר שאתה צריך גם לעשות נסיעה בחזרה אחרי שכבר שטפת את האוטו... לי זה נשמע כמו בזבוז לעשות נסיעה דקה אחרי ששטפת את האוטו.

יש לינק לערכת שטיפה?

Sent from my A0001 using Tapatalk

בשמחה,

https://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=h-washer&productid=910451

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי- אני משתמש ב-3 ג'ריקנים 20 ליטר.

1 ג'ריקן- הורדת פרה ווש.

2 ג'ריקנים נוספים להורדת כול הסבון מהרכב.

תמיד בג'ריקן האחרון נשאר לי עוד חצי ג'ריקן מים, שאיתם אני משתמש לשטיפת הג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי- אני משתמש ב-3 ג'ריקנים 20 ליטר.

1 ג'ריקן- הורדת פרה ווש.

2 ג'ריקנים נוספים להורדת כול הסבון מהרכב.

תמיד בג'ריקן האחרון נשאר לי עוד חצי ג'ריקן מים, שאיתם אני משתמש לשטיפת הג'אנטים.

בדיוק אותו הדבר עם הגרניק.

זה הכמות המינימלית לדעתי לשטיפה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרניק מגביל אותך לשטיפת רכב בחניה של הבית בגלל שצריך להוריד כבל חשמל מהבית.

עם ערכת שטיפה 12V אתה יכול לשטוף בחניה, בפארק, אחרי טיול שטח-בוץ ובכול מקום שאליו נוסעים.

זה הפלוס הגדול.

בעיקרון, אני לא מדלג על שלב הדליים (שיטת 2 דליים).

זה שלב מאוד הכרחי בשטיפת הרכב!!!

הוא מגיע אחרי ששטפתי את הרכב מסבון פרה ווש.

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרניק מגביל אותך לשטיפת רכב בחניה של הבית בגלל שצריך להוריד כבל חשמל מהבית.

עם ערכת שטיפה 12V אתה יכול לשטוף בחניה, בפארק, אחרי טיול שטח-בוץ ובכול מקום שאליו נוסעים.

זה הפלוס הגדול.

נכון, זה ההבדל המרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...