Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנתן לברסה שני פנדלים שלא היו השופט הפסיק את המשחק בהארכה כדי שחס וחלילה PSG לא יבקיעו.

אחד המשחקים המגעילים שיכנס להסטוריה כ"הרואי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני תמיד בגישה נייטרלית וכצופה שאוהב לראות משחק יפה, היום היה השיא ואני שמח שיצא לי לראות משחק כזה!

אולי השופטים היו קצת לטובת ברצלונה אבל אל תשכחו שהשחקנים הם אלה שהכניסו 6 גולים מתוכם חצי בדקות האחרונות!!! הלם שאין כמוהו. ווינרים אמיתיים לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צדק בטענות לגבי השופט, הפנדל הראשון פשוט הזוי לטעמי אבל זה לא משנה את העובדה שפאריס פשוט סתומים, אם היו משחקים חכם גם 10 שופטים לא היו עוזרים לברצלונה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור על מה שכתבתי בפייסבוק: 30 שנה אני צופה בכדורגל - והמון.

זה בהחלט המשחק הכי מטורף, משוגע וגדול שיצא לי לחוות. יותר מה-2:1 של יונייטד מול באיירן ב-99' וגם מליברפול-מילאן בגמר, כמה שנים אחרי זה.

מדהים מדהים מדהים. רק קבוצה אחת בעולם היתה יכולה לעשות דבר כזה - ובסוף הצליחה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו, במקום להנות מערב מטורף זה מה שאתה בוחר לכתוב?

אפשר לכתוב על טעויות שיפוט בעד ונגד ברצלונה ספרים שלמים, בסוף זה תמיד מתקזז אבל יש כאלה שזוכרים רק צד אחד.

משחק מטורף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל במשחק הזה התנהל כאילו לפי תסריט כתובה בו בסוף הדרמה ברצלונה עולה - השופטים ( כל נפילה של סוארז = פנדל, נגיעות.יד של ברצלונה ברחבה שלהם לא נשרקו ), שחקני פ.ס.ג' שלא הבקיעו במצבים של אחד על אחד מול השוער. פשוט הזוי - אבל הצליח לתסריטאי...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לגבי השיפוט, הבנתי שאין טעם לנסות להסביר לאוהדי ברצלונה למה השיפוט היה לטובתם.

כמו שנשים תמיד צודקות הם תמיד צודקים ותמיד כולם נגדם, קצת קשה לנהל דיון בצורה כזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהד ברצלונה, רחוק מזה, ובכלליות לא אוהב את הליגה הספרדית (אוהד יובנטוס), אבל השיפוט אתמול היה די גרוע לשני הצדדים, לא משהו יוצא דופן לטובת ברצלונה (חוץ מהפנדל ההזוי שנשרק לסוארז, הפנדל הראשון היה מוצדק ב-100%). פשוט מדובר בשופט חלש שכנראה שובץ כי אף אחד לא ציפה שיתפתח כזה משחק אינטנסיבי וקשה לשיפוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפוט

הוא פעם לטובתך פעם לטובת הקבוצה השניה

זה לצערינו חלק מהמשחק ועד שלא ישתמשו בעזרים טכניים כמו טלויזיה או קרן על קו השער שתקבע אם הכדור עבר במלוא היקפו

(ראו NBA ) או במשחקי טנ יס

נמשיך לקשקש על זה .

לשופט אין ( גם אם מדובר במספר שופטים ) את הפריבלגיה של הילוך איטי והסתכלות מזויות של 16 מצלמות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לראיה, בפנדל הראשון על ניימאר (יותר ברור מזה לא יכול להיות - הוא פשוט דרס אותו עם הגוף בלי קשר לכלום) השופט רצה להוציא לניימאר צהוב על התחזות, ושופט הרחבה תיקן אותו. מדובר בשופט חלש, ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...