Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקטנה על צמיגים

gershon1
שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרשון, אם אתה מעוניין ללמד אנשים כיצד בונים צמיגים אז יש מספר סרטונים של HOW IT'S MADE ביוטוב במקטעים של 5 דקות או סרטי תיעוד על מישלין ועוד מספר יצרנים של 45-60 דקות ביוטוב עם כל ההסברים הנדרשים וכל התהליך למעשה.

פעם הבאה מצופה שתכתוב מספר פסקאות, תצרף תמונות בהתאם ואת הסרטונים בעזרת האופציה של הוספת הסרטון (כן, תשקיע ולא לצרף רק לינק כי לא לכולם יש כוח לפתוח לינקים).

לדעתי, ייצא לך הרבה יותר טוב מאשר תמונה עם אבן שסובלת, לא חבל? (על האבן).

אני חושב שאתה מספיק אנטלגנטי להבין שאי אפשר להבין כלום מהכותרת שלך שלא מועילה בכלל לחיפוש בעתיד כי אני בטוח שבעתיד יחפשו "בקטנה על צמיגים" וימצאו את התמונה שלך ומה אז? הבנת את הרעיון.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Automatic1

פתחתי את הנושא כדי אנשים הבינו-כי צמיגים בוחרים לא רק לפי גודל/חברה/המחיר

עשיתי את זה עם קצת סרקזם

עריכה אחרונה על ידי gershon1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צמיגים כן בוחרים לפי הגודל הנדרש קודם כל, התקציב שיש ולפיכך זה משפיע ישירות על מגוון החברות ובהתאם לכך, למגוון מחירים. (סרקזם מציאותי).

לעיתים יש שנים שבהם אני בוחר צמיגים דווקא לפי הצבע שלהם (תתפלא, יש שחור פחם ויש שחור עמוק) וכך ממליץ גם לכל המשפחה.

צר לי. יצא שרשור עקום לחלוטין ופספסת את המטרה לגמריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג רדיאלי יש מוליכות תרמית טובה יותר

צמיג רדיאלי קל יותר

צמיג רדיאלי יכול לעמוד תחת עומס יותר מאשר צמיג אלכסוני

צמיג אלכסוני מוגן היטב בצדדים

השוואה הצמיגים באותו גודל

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...