Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריינג רובר 2007/2008

ranch1978
שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני שוקל להכנס להרפתקה עם ריינג שנת 2007/8 וקראתי שעליות האחזקה מטורפות (בעיות טורבו / בעיות מתלים) - יש למישהו מידע קצת יותר מצריך כיסים עמוקים (מדובר בדגם ה 3.6 דיזל)

כמו כן איפה ממומלץ לבדוק רכב כזה לפני קניה?

תודה,

רן

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מהרגע שפרסמת את הפוסט, אני חושב איך נכון לענות לך.

בשורה התחתונה אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.

מנוע וגיר הברזלים - יהיו סבירים. כנראה שלא הם יעשות את הבעיות. קיצורי דרך - כמעט תמיד לא ניתן לעשות.

מוסך לנדרובר, לצערי לא יתן לך תמונה אמיתי ומדוייקת של מצב הרכב והעתיד שלו. מכון בדיקה בוודאי לא ידע להצביע על מצב הרכב. אתה צריך להגיע לאנשים שמכירים את הרכב ספציפית, טיפלו בו, או אלו שמגיעים אליהם אחרי שנשברו מדימום הכספים במוסכים המורשים. אלו לא ירצו לקחת את האחריות של לומר לך מה מצב הרכב כי אם למחרת ימות המחשב* של מעצור היד - ואתה תידרש לכמה אלפים, ייתכן בחמש ספרות, אתה תבוא אליהם בטענות.

בשורה התחתונה, גם אם היה לי הרבה כסף, כנראה שלא הייתי קונה את זה, אפילו לא עבור האישה שלא תיסע בשטח לעולם. הרכב אמור לשרת אותי ולא אני אותו.

* רק דוגמא. יש לו עוד מיליון מחשבים / מערכות שעושים מלא דברים נהדרים כשהם תקינים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שגם אני פזלתי לכיוון. מחפש רכב שייתן את האיזון הכי טוב בין כביש לשטח.

אין ספק שהלנד/ריינג' רוברים מספקים את הסחורה, אבל תלוי באיזה מחיר.

כשחקרתי חבר עם דיסקברי 4, אכן הבנתי שעלות התחזוקה מטורפת. תקלת מזגן נפתרה בחמש ספרות, שלא מתחילות בספרה 1.

גם לא בזו שאחריה.

מצד שני, כששאלתי אותו מה יהיה רכבו הבא, התשובה הייתה דיסקברי. חד משמעית.

אז לכל אחד יש את השיקולים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך, אין כל משמעות לבדיקה שתעשה כי גם אם היא תצא טובה והרכב יהיה תקין לחלוטין, הסטטיסטיקה תביא לזה שיומיים אחרי, כל נורות לוח השעונים תידלקנה.

ואם אתה קונה אותו כשכל הנורות דולקות ממילא, סיכוי סביר שתוך יומיים הרכב יכבה עם הנורות :-) .

SORRY

++++ התשובה שלי כמובן שטחית ולא מבוססת אבל כאמור..... סטטיסטיקה +++++++

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות - התחושה שלי שאין הרבה אנשים בארץ שמכירים / יכולים לטפל ברכב כזה (מה שמייקר מאוד את האחזקה) נשקול ונראה אם נמשיך בהרפתקאה ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...