Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החניית רכב אספנות באנוכיות - ראוי לגנאי או מובן ומוצדק ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי זה סתם זקן שנמאס לו מהחיים ולא אכפת לו יותר מכלום. אם הוא היה רוצה לתפוס את 2 החניות בכוונה, הוא היה חונה בדיוק באמצע על הקו.

פה זה נראה שהוא סתם נכנס לחניה ומה שיצא יצא.

בכל אופן הוא אגואיסט מסריח שלא מעניין אותו כמה הוא מפריע לאחרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם החניה הכפולה ראויה לגינוי (והיא ראויה), ראויה לגינוי גם התנהגותם הבהמית של חלקים נרחבים מהאוכלוסייה כאן שאין להם ולו שמץ של כבוד ואכפתיות או מודעות לרכושו של האחר, פותחים דלתות על הרכב שליד, משעינים עליו את עגלת הקניות וכיו"ב.

לא סתם אנשים מפחדים לאפשר לרכב אחר לחנות לידם.

זה המחיר על כך שאנו הופכים להיות יותר כמו פקיסטן וקונגו ופחות כמו אוסטריה ונורווגיה

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מפחד על האוטו שלו שיחנה אותו בבית ויבוא בתחב"צ/טרמפים/ברגל/וואטאבר.

מעשה אנוכי, לא מוצדק וכמו שכתבו כבר לפניי, דווקא מזמין יותר פגיעות פוטנציאליות והשתחלויות "על הקשקש" - גם מחוסר ברירה ואולי אפילו כהתרסה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בעלות על רכב אספנות לא מתירה למישהו לדרוס זכות של מישהו אחר לחנות בחניה ציבורית.

זה כמו שתגיד שבגלל שיש לך תיק, מותר לך לתפוס 2 מושבים באוטובוס.

מי שפוחד על רכב האספנות שלו שלא ידפקו אותו בחניונים, שישאיר אותו בבית ויגיע איתו רק למפגשים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שרוב המגיבים בגנות הם לא בעלי רכב אספנות.

ואיך זה קשור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב גדול, רחב וקצת יקר. אני משתדל שלא לנסוע איתו למקומות ציבוריים כמו קניונים, אבל לפעמים אין ברירה. לא מספיקים להחליף רכב למשהו יותר קטן, ונוסעים עם הבהמה. פעם אחרונה החנתי עם מרווח מינימלי, כך שבקושי יצאתי מהאוטו, משמאל, אבל מימין חרגתי מהקו. לא מתוך רועה לב, אלא כורח מציאות. כמובן שמישהו נדחף משם צמוד אלי ופתח עלי דלת. זה היה ברור לי מראש וכך היה. אחרי ששילמתי על תיקון אני קצת מבין אותו. לא הייתי נכנס לשם. באמת אין לי בעיה לחנות רחוק. אבל אי אפשר לחזור משם עם עגלה של סופר. יחשבו שאתה גונב עגלה. זה גם בעיה. לא יודע מה הייתי עושה במקומו. בעבודה אני באמת מחנה ככה על שני מקומות.

אבל שניהים שלי. זה לא שמישהו אחר אמור לחנות שם. זה מיועד לרכב אחד ואני משלם על זה מנוי כפול.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון...

עבר שבוע, אני שוב באותו חניון לקניית הסופר השבועית.

הפעם בעל המוסטנג חנה באופן ראוי ללא קיפוח הזולת וגם הצליח ככל הנראה להבטיח את שלמות הפח והצבע.

מה שמראה שמי שמשתדל מצליח גם לשמור על רכבו וגם לא לפגוע בשאר משתמשי החנייה.

מי יודע אולי בעל המוסטנג נתקל בשירשור זה...

IMG_20170309_181312.jpgIMG_20170309_181328.jpgIMG_20170309_181337.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני חניה כזאת גורמת לעצבים,למי שאין מקום ויכול. להתבטא בנזק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...