Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בהתנעה למרות החלפת שרשרת טיימינג, סיאט איביזה TSI

Hihiz
שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי יש רעש טרקטור בהתנעה בראפיד 1.2 שנת 2014 שאם אני לא טועה כבר הגיעה עם טיימינג משופר מהמפעל (או שבשנה הזאת כבר החליפו לרצועה?) בכל מקרה, דיברתי עם מוסך מורשה והם אמרו שזה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקפיד על שמן איכותי עם דרגת צמיגות נמוכה בטמפ' קרה (0W40 או 5W40) ומסנן שמן איכותי ותחליף כל 10 אלף או שנה המוקדם מביניהם. כך תקצר את זמן ההמתנה של השרשרת לשמן.

למה אתה מתכוון "כך תקצר את זמן ההמתנה של השרשרת לשמן." ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי היא שככל שאינדקס הצמיגות הקרה של השמן נמוך יותר השמן זורם מהר יותר כשהוא קר. יותר טוב למנועים שנוסעים עם דימומים מרובים ועצירות ארוכות בין דימום להנעה.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רעש טרקטור בהתנעה בראפיד 1.2 שנת 2014 שאם אני לא טועה כבר הגיעה עם טיימינג משופר מהמפעל (או שבשנה הזאת כבר החליפו לרצועה?) בכל מקרה, דיברתי עם מוסך מורשה והם אמרו שזה בסדר.

באיביזה 2014 שלי הוחלף קיט הטיימינג במסגרת האחריות בשל אותה הבעיה.

כבר שנה מאז ההחלפה והרעש לא חזר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי היא שככל שאינדקס הצמיגות הקרה של השמן נמוך יותר השמן זורם מהר יותר כשהוא קר. יותר טוב למנועים שנוסעים עם דימומים מרובים ועצירות ארוכות בין דימום להנעה.

הרעשים הנובעים בהתנעה קרה או בהתנעה ראשונה בבוקר נובעים מהתרוקנות חלקית של השמן מהכוסיות של המרימים ההידראולים או/גם מ-adjuster של גל הזיזים לכן משחקים עם דרגת הצמיגות של השמן מ-5W40 ל-5W30 לא תפתור את הבעיה מכיוון שהתופעה טבעית בסוג זה של מנועים.

במקרים של רעשים הנובעים מאיזור המנוע אני מציע תמיד לתייעץ עם בעל מקצוע שמכיר את הרכב ויודע להבדיל בין תקלה או רעש תקין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק,

לא המלצתי להחליף מ 5w30 ל 5W40 בגלל הנעה קרה.

אני יותר ממודע לזה ששינוי צמיגות בטמפ' עבודה לא משפיעה על התנעה קרה.

לא היה ידוע באיזו צמיגות קרה הוא משתמש בנקודת הזמן שרשמתי את זה.

ולאחר מכן נתתי המלצה שיעלה ל40 חם כי הוא משתמש ב30 חם.

אני גם חושב שעם תדירות החלפה של 10 אלף ק"מ או שנה כמו שהוא מקפיד ושימוש בשמן העומד בתקן VW 502 הוא יותר מבסדר ואם יש חשש לרעשים שילך לבדוק.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היום גם לי התחיל רעש בהנעת המנוע, אכן נשמע כמו טרקטור וגם לי יש איביזה 1.2tsi, שנתון 2014, 58K.

אקפוץ למוסך במהירות, אבל השאלה שלי היא כזאת. אני רואה שדיברו פה על זה שיש שרשרת משודרגת, האם ההחלפה למשודרגת זה משהו שנעשה עליו ריקול? משהו שהוא על חשבון היבואן?

כמה כזה דבר עולה?

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעשה מעולם ריקול על החלפת שרשרת טיימינג.

על חשבון היבואן? בעקרון לא, אבל תנסה, מה יש לך להפסיד..

ללאון זה עולה בסביבות 2,500 ש"ח כולל הכל. אין לי מושג כמה באיביזה, מאמין שסדר גודל דומה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...