Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלואנס 2013 מנוע 2000 מול מונדאו או אולי אופצייה אחרת

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

הגיע הזמן להחליף את הרנו האצ׳בק שלי למשהו קצת יותר חדש,הציעו לי בשלמה סיקסט פלואנס 2013(לאחר מתיחת הפנים) מנוע 2000 ברמת גימור הכי גבוהה עם 115,000 ק״מ מיד ראשונה ב43 אלף ש״ח....

אני מתלבט בינה לבין מונדיאו וגם הרהרתי לגבי שברולט קרוז מנוע 1800...

בגדול התקציב שלי הוא באיזור ה40,אני רוצה רכב גדול ויותר מעניין ולכן אני לא רוצה מנוע של 1600(אני יודע שקרוז ופלואנס נחשבות משפחתיות והמונדיאו היא קטגוריה אחת מעל),הנסועה שלי היא באיזור ה12 אלף ק״מ בשנה ולכן הדלק הוא לא שיקול קריטי,מה אתם אומרים על הרכבים ואולי תפנו את צומת ליבי לעוד דגמים שלא חשבתי עליהם??

תודה,

זיו.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע לגבי רכבים אחרים אבל לדעתי אם מדובר במונדאו עם מנוע ecoboost (ותכלס גם אם לא), היא עדיפה by far על פני הפלואנס והקרוז (גם בגרסת הtrend).

ולא, זה לא רק בגלל שיש לי כרגע מונדאו (09), אלא בגלל שלא מזמן חיפשתי קרוזים למיניהם וככל שהזמן הבנתי שקרוז זה לא כיוון טוב, בטח לא מליסינג.

לגבי הפלואנס, אני מכיר מקרוב אומנם את דגמי הדיזל, אבל לא כ"כ התחברתי לעיצוב הרכב (פנימי וחיצוני) אבל זה כבר עניין של טעם. מנוע ה2000 בפלואנס טיפה מוחק את הטעם המר של גרסאות ה1.6 אבל לא לחלוטין מה שאי אפשר לומר על מנועי הecoboost לעומת ה2.3 היוצאים.

כן כדאי לבחון אופציות נוספות מעבר לשלושה הנ"ל, מישהו בטוח יציע משהו :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מנועי הECOBOOST הם מעבר לתקציב....תוכל לספר לי מעט על המונדיאו שלך?

אמינות?האם יש רצועת טיימינג או שרשרת?טיפולים?כוח?צריכת דלק?

כל פרט שתגלה לי יוכל לעזור לי....

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא ואחדש לך, המחירים ל דגמי 2011 אקובוסט לא רחוקים מהתקציב שלך, תימתח ותקבל רכב בכמה רמות מעל הפלאונס והקרוז שאני לא יודע איך בכלל שמת אותם באותו משפט.

בהצלחה!!

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, נסעתי השבוע על פנלואנס מנוע 2000 שנת 2010, חליפי שקיבלתי בזמן שהרכב שלי - מונדאו אקובוסט הייתה בטיפול ארוך יחסית.

בקצרה? אם חשוב לך מרווח, כוח, איכות נסיעה, שקט, בטיחות,יציבות - מונדאו,

מיותר להגיד שאני מתבאס מהרנו שהיא לא כזו עגלה אבל שוב, אתה מרגיש שהרכב בכמה רמות מתחת לפורד... אין מה לעשות.

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם שרשרת טיימינג. והטיפולים יחסית זולים.

מבחינת כוח, זה לא ecoboost אבל לא חסר.. בכל זאת 161 כ"ס ו21.2 קג"מ זה לא כזה מעט, אבל אל תטעה, אני רואה ב"פשטות" של הרכב שלי יתרון ולא חיסרון.

לרכב גיר פלנטרי עם 6 הילוכים, ומרווח של חללית בפנים. הרכב שקט מאוד גם בעיר וגם בשיוט (סופר רגוע 2000 סל"ד ב100 קמ"ש).

צריכת דלק סבירה. 1-8 בערך בעיר, 1-12/13 מחוץ.

מזגן סביר, טיפה שנוי במחלוקת. יש שאומרים שהוא לא מקרר מספיק. לי הוא די והותר.

האבזור בכל הרמות משביע רצון, לי יש דגם טיטניום אז בכלל...

הרכב גם התברך באחיזת כביש יוצאת מן הכלל.

אגרת הרישוי של הרכב שלי עומדת על 1649 שקלים, וביטוח מקיף+חובה עולה לי בסביבות 3700 כל נהג מעל גיל 30.

החיסרון (או יתרון?) היחיד שמצאתי ברכב עד כה, זה הממדים העצומים שלו. מזל שיש חיישני חנייה מכל הכיוונים :)

ישנם כמה שרשורים שלי שאני מדבר קצת יותר בהרחבה על המונדאו. אם תרצה אצרף אותם (צריך לפשפש קצת בהיסטוריה).

בנוסף בימים הקרובים (משום מה זה מתעכב) עולה כתבת רכב על הרכב שלי ספציפית באיזה שהוא ערוץ בyoutube של כ50 דקות (ביקורת סופר מקיפה).

אם תרצה אני אתן קישור כשזה יעלה.

(הכתב אמר שזה ייקח לכל היותר עד יום שישי הבא, אולי לפני)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוכל להעלות כל דבר שקשור לרכב,מידע משהו שאף פעם אינו מזיק ובתור מישהו שחובב רכב כמוני בלי שום קשר לקנייה שלי אשמח לדעת פרטים על רכבים

תודה,

זיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, אם כך אשלח לך את הערוץ בפרטי (שלא יחשבו שיש לי אינטרס כלשהו) יש שם ביקרות מקיפות על אינספור רכבים בעיברית ובהרחבה.. לא הכי מקצועי שיש מבחינה טכנית אבל נותן הצצה נדירה לסוגים רבים של רכבים.

כשיעלה הסרטון הוא יופיע שם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בפלואנס 2 ליטר 2011 שנקנתה חדשה והיתה לנו מונדאו אותו מודל 2.3 ליטר.

המונדאו לא הפגינה אמינות (עשתה אצלנו 40,000 קילומטר והחליפה משאבת מים, נזילת שמן ועוד כל מיני שטווות). חזקה היא ממש לא ובנסיעות ארוכות די מעייפת כך שכשבעל המונדיאו ואני נסענו יחד שנינו העדפני את הפליאנס.

הפלואנס אמינה אבל עם קצת מעל 130,000 קילומטר החלפתמ משולשים קדמיים וזרוע מוט מייצב. פרט לזה הוחלף חיישן חמצן וכל השאר טיפולים לפי הספר (בולמי הזעזועים עייפים. אם הייתי מתכנן להחזיק איתה עוד שנה הייתי מחליף אבל בגלל שאני מתכנן החלפה בקריב מעדיף להוריד את עלות ההחלפה ולהשאיר לקינה לבחור מה הוא מתקין).

הפלואנס מכילה את כל האבזור שרק צריך אבל במראה פשוט ונקי. יש כאלה שאוהבמם ויש כאלה ששונאים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, בסוף זה מה שאתה מעדיף, מחד יש לך משפחתית פלואנס , מנוע נחמד אבל לא איזה משהו מיוחד, אני לא התלהבתי בכלל ממנה, פשוטה מאוד מבפנים, מרגישה זולה, ומצד שני יש לך מונדאו שזה רכב מנהלים מפנק .

אמינות, לכל אחד חוויה אחרת, כך שלפי דעתי הפורד אמינה יותר מסיפורים של מספר אנשים וכאלה שעצרתי בצומת כשנסעו לידי ושאלתי.

40 אלף זה תקציב מעולה למונדאו 2.3.

דלק לא הצד החזק שלה , שוב , מנוע מיושן של מזדות פרימיום עד 08.

ממליץ על המונדאו, קרוז אל תזכיר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היי, למזדה יש מנוע של פורד ולא להפך :)

מחזק לגבי המונדאו ומסכים עם כל מילה לגבי הפלואנס (קיבלתי בדיוק את אותה ההתרשמות ממנה).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG_20170307_112603-2.jpgהיום לקחתי את הרכב לבדיקה,הרכב הוא פלואנס 2013 מנוע 2000 עם 115 אלף ק״מ,מה אתם חושבים?

החברה תחליף את הליקויים הקוסמטיים ואת הצמיגים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...