Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HTC VIVE ו-אסטו קורסה (לא רואים מספיק ברור)

שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפורום הזה קצת לא פעיל, אז ננסה להחיות אותו.

לאחרונה התחדשתי ב-HTC VIVE ועם המשחקים שהורדתי בחינם (LAB VRׂ) החוויה מדהימה וזה באמת משהו אחר.

כרגע אין תמיכה רשמית באסטו-קורסה ל-HTC VIVE אלא רק במשקפי OCULUS RIFT ועל מנת להפעיל את ה-HTC צריך לבצע כמה התקנות כגון התוכנה הרשמית של OCULUS, ו-REVIVE. מכיוון שכרטיס המסך (970) שלי עומד בדרישות המינימום של ה-HTC אבל לא הכי חזק היום אני לא נהנה מהחוויה המלאה שהמשחק מציע.

הבעיות שלי הן כאלה :

אני לא רואה הכי ברור (כאילו אין מספיק פוקוס או חדות)

במשחקי און ליין ובמיוחד במסלול הגיהנום הירוק יש הרגשה של איטיות וקפיצות, דבר שהורס את החוויה.

יש כל מיני פתרונות שכבר הופכים להיות פתרונות מורכבים (התעסקות עם קבצי קונפיגורציה, שינוי פיקסל RATE ועוד) וזה כבר מקלקל קצת את החוויה.

מה עושים ? רוכשים כרטיס מסך חדש או שיש עדיין מה לעשות?

אשמח להביא פרטים נוספים אם צריך

תודה

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תקרא כאן. יש גם לינק לאיזה update. נראה אחלה אתר עם מידע.

https://www.google.co.il/amp/www.roadtovr.com/how-to-improve-your-htc-vive-image-quality-with-supersampling-pixel-density-tweak/amp/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

עדכון

הצלחתי למצוא כרטיס זהה במחיר ממש מצחיק, אז עכשיו יש לי SLI 970 STRIX של אסוס. התמונה קצת השתפרה ואפילו אסטו קורסה עדכנו את המשחק כל שיתמוך ב-HTC VIVE.

צריך עוד לשחק עם הגדרות הגרפיקה.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה בדיוק לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן שלושה אלמנטים.

1) המשחק שבבסיסו כסימולטור נהיגה הוא מצוין.

2) המשקפים שבהחלט נותנים לך הרגשה שאתה שם.

3) האלמנט השלישי שהוא לא פחות חשוב אבל בהחלט תורם ומשלים את האווירה, הוא העמדת נהיגה שאותה בניתי באופן אישי על מנת שתתאים לי באופן מושלם.

במשחקים שמותאמים (משחקים שהם הרבה יותר פשוטים בגרפיקה) זה רץ מאוד חלק. במשחקי עתירי גרפיקה כמו אסטו קורסה או למשל DCS (סימולטור טיסה מקצועי מאוד) לפעמים יש קצת קרטועים (קורה כשיש עומד של פרטים במסך) אבל זה קורה לעיתים נדירות.

עלויות ? אם אתה מראש מתכנן על משקפיים, אז אתה צריך גם לתכנן את המחשב שלך. העלויות לא זולות. כלל לא זולות. 4000 ש"ח למשקפיים והמחשב במינימום שלו, לפחות עוד 4000-5000 ש"ח. סט מושלם של הגה יכול להתחיל מ-2000 לקיט של לוג'יטק ולהצפין גבוה כשמדובר בקיטים היותר מקצועיים של Thrustmaster או fantec.

אבל כל זה לא שווה אם אין לך מקום ראוי לשבת בו ו'לנהוג' בו. אם תחליט להרכיב את ההגה על השולחן מחשב, הרסת לעצמך את החוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, אתה ממליץ על הVIVE? ניסית עוד משחקים כדוגמת Project cars 2 החדש איתן? האם יש לו עוד משחקים ותוכנות שווים שלאו דווקא קשורים לנהיגה?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...