Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב ממגרש

avivaknin
שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

היום ההיתי במגרש מכוניות בחיפה בצק פוסט אזור המוסכים לאחר שראיתי פירסום על פולו tsi ידני שאני מחפש כבר הרבה זמן

הרכב שנת 2014 יד 00 קמ 55k

עשיתי סיבוב על הרכב וסגרתי איתו למחר לעשות בדיקה

כשאמרתי לו שאני רוצב לעשות בדיקה במכון רישוי באזןר מגורי( 15 דק נסיעה מהאזור) הוא אמר שזה בעייתי שאי איפשר לנסוע ברכב שהרישיון מופקד אן משהו כזה

ושאפשר לעשות בדיקה מאחד ממכוני הרישוי שבאזןר שלן שמין הסתם בטח מכיר את כולם שם אחד אחד

יש מימה לחשוש???

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה הרישיון מופקד? למה הרישיון מופקד? - אם הוא מופקד גם אי אפשר להעביר בעלות,

לתו סוחר יש אישור לנהוג בטח 15 דקות על הכביש - רישיון מופקד לא קשור לרישיון סוחר בשום צורה, הייתי מתרחק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הראה לי רישיון של הרכב רשום על שם המגרש,אני רק הבנתי שהוא אמר שאסור לו לנהוג שבעבר לקוח עשה תאונה באותו מצב והוא נכנס לתביעה גדולה בגלל שאסןר היה לו לנהוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסוע ברכב לבדיקה, כאשר רישיון הרכב מופקד לתו סוחר, בתנאי שיש עליו שלט "במבחן " - זה מבחינת החוק היבש. לעניינך- יש לחשוש מקומבינה בין מגרש הסוחרים ( אני מניח שלא מדובר בטרייד אין רשמי של היבואן ) לבין המכון הקרוב למגרש.

ודבר נוסף, סתם לידיעה הכללית - אם הרכב מופקד לתו סוחר, הוא כבר רשום ברישיון העדכני בעלים קודמים 01. אם תרכוש את הרכב, זה יישאר 01 בעלים קודמים ( היד של סוחר מורשה לא נוספה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mt motors

לגבי הבעלות הוא אמר מעבירים במשרד הרישוי

לגבי נסיעה ברכב הוא אמר רשום ברישיון במפןרש שהרכב אסור לנהיגה בכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברתי לך שמותר לנסוע , לצורך בדיקה בלבד ועם שלט "במבחן" שסוחר מורשה חייב לתלות - שלא יספר לך סיפורים. לגבי הביטוח, זאת בעיה שלו.

אני אישית הייתי ממשיך לחפש רכב אחר, במידה והמגרש לא מוכן לאפשר לי בדיקה במקום שאני בוחר.

בדיוק כמו שלא הייתי קונה דירה מקבלן שלא מוכן לאפשר לי לערב עורך דין מטעמי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת שיתנו לך את הרכב לבדוק לבד?

הבדיקה יצאה בסדר?

אני מקווה בשבילך שלא בזבזת את זמנך וכספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה ירד ממדרכות בצורה מאוד לא זהירה ( מעיכות באגן השמן + סף תחתון ). בנוסף הרכב עבר תאונה/ תאונות מקדימה + בצד שמאל. מכסה כרית אויר לא יושב טוב כי נתלש או נפתחה כרית אויר בגלל תאונה מקדימה ? לא ברור.

חלקי מרכב לא יושבים טוב - תיקון תאונה ברמה לא טובה.

הגיר פורק ותוקן - לא מפתיע כי מדובר בגיר רובוטי עם בעיות ידועות, וב 56 אלף קילומטרים זה יכול לקרות. יכול לקרות שוב פעם, גם אם שופץ כמו שצריך ( גם זה לא ברור ).

רכב טיפוסי ממגרש סוחרים, עם כל הסיבות למה הוא הגיע למגרש ולא נמכר מפרטי (עם 56 אלף קילומטרים ).

אני לא הייתי קונה דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גיר רגיל

אבל בכללי זה בידיןק מנ שחבר שלי אמר לי אחד לאחד.הוא גם דיבר עפ הבוחן רכב הוא אמר לו דבריפ שלא יכל להגיד מול המוכר

בשורה התחתונה שרפתי 500 אבל חסכתי הרבה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...